☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
2538
2539
2540
2541
2542
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651506
Replies: 50000
Track Topic
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25391
Aug 1 2012 01:24pm
juz partacze przepierdalaja z cieniasami ze szwecji
BostonGeorge
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold
:
0.00
#25392
Aug 1 2012 01:25pm
Quote (imnoise @ 1 Aug 2012 21:24)
juz partacze przepierdalaja z cieniasami ze szwecji
to bylo do przewidzenia
Pito
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold
:
0.00
#25393
Aug 1 2012 01:25pm
Ja pierdolę, Śląsk ;D
This post was edited by Pito on Aug 1 2012 01:26pm
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25394
Aug 1 2012 01:26pm
wisla chociaz odpadla z bardzo dobrym apoelem, ktory powalczyl w lidze mistrzow. i to walczyli o awans do ostatnich minut.
slask to max srodek tabeli w tym sezonie jak dla mnie.
This post was edited by imnoise on Aug 1 2012 01:29pm
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#25395
Aug 1 2012 01:33pm
Musze chyba odpalic Football Manager bo inaczej nigdy zadna Polska druzyna nie zagra w CL.
Pito
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold
:
0.00
#25396
Aug 1 2012 01:42pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 09:26pm)
wisla chociaz odpadla z bardzo dobrym apoelem, ktory powalczyl w lidze mistrzow. i to walczyli o awans do ostatnich minut.
slask to max srodek tabeli w tym sezonie jak dla mnie.
Śląsk nic nie grał już wiosną.
antyantifa
Member
Posts: 389
Joined: Sep 19 2011
Gold
:
22.62
#25397
Aug 1 2012 02:37pm
śląsk epic
ale oni są słabi
IHateEverythingAboutYou
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold
:
3,000.01
#25398
Aug 1 2012 03:01pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 08:05pm)
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wideo/el-ligi-mistrzow-slask-wroclaw-helsingborgs-if/5189542
jakby ktos chcial troche drewna obejrzec
Polecam tez druzyne olimpijska Hiszpanii jak ktos drewno lubi ogladac. Co tam panowie eksperci.
This post was edited by IHateEverythingAboutYou on Aug 1 2012 03:01pm
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25399
Aug 1 2012 03:29pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 1 Aug 2012 23:01)
Polecam tez druzyne olimpijska Hiszpanii jak ktos drewno lubi ogladac. Co tam panowie eksperci.
a co niby ma byc?
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#25400
Aug 1 2012 03:39pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 10:29pm)
a co niby ma byc?
3 mecze, 0 goli
Team GB - The Invincibles
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2538
2539
2540
2541
2542
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact