d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1253825392540254125425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 1 2012 01:24pm
juz partacze przepierdalaja z cieniasami ze szwecji
Member
Posts: 3,450
Joined: Jul 17 2012
Gold: 0.00
Aug 1 2012 01:25pm
Quote (imnoise @ 1 Aug 2012 21:24)
juz partacze przepierdalaja z cieniasami ze szwecji


to bylo do przewidzenia
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Aug 1 2012 01:25pm
Ja pierdolę, Śląsk ;D

This post was edited by Pito on Aug 1 2012 01:26pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 1 2012 01:26pm
wisla chociaz odpadla z bardzo dobrym apoelem, ktory powalczyl w lidze mistrzow. i to walczyli o awans do ostatnich minut.

slask to max srodek tabeli w tym sezonie jak dla mnie.

This post was edited by imnoise on Aug 1 2012 01:29pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2012 01:33pm
Musze chyba odpalic Football Manager bo inaczej nigdy zadna Polska druzyna nie zagra w CL.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Aug 1 2012 01:42pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 09:26pm)
wisla chociaz odpadla z bardzo dobrym apoelem, ktory powalczyl w lidze mistrzow. i to walczyli o awans do ostatnich minut.

slask to max srodek tabeli w tym sezonie jak dla mnie.


Śląsk nic nie grał już wiosną.
Member
Posts: 389
Joined: Sep 19 2011
Gold: 22.62
Aug 1 2012 02:37pm
śląsk epic
ale oni są słabi
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Aug 1 2012 03:01pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 08:05pm)


Polecam tez druzyne olimpijska Hiszpanii jak ktos drewno lubi ogladac. Co tam panowie eksperci.

This post was edited by IHateEverythingAboutYou on Aug 1 2012 03:01pm
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Aug 1 2012 03:29pm
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 1 Aug 2012 23:01)
Polecam tez druzyne olimpijska Hiszpanii jak ktos drewno lubi ogladac. Co tam panowie eksperci.


a co niby ma byc?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2012 03:39pm
Quote (imnoise @ Aug 1 2012 10:29pm)
a co niby ma byc?
3 mecze, 0 goli :lol:

Team GB - The Invincibles b)
Go Back To Polska Topic List
Prev1253825392540254125425001Next
Closed New Topic New Poll