d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1253725382539254025415001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Aug 1 2012 06:55am
Quote (playerthree @ Aug 1 2012 10:19am)
Ty się lepiej módl żeby MU na Juve nie trafiło w LM :lol:


?????? Serio??
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Aug 1 2012 06:57am
Quote (playerthree @ 1 Aug 2012 11:19)
Ty się lepiej módl żeby MU na Juve nie trafiło w LM :lol:


a co, juz przygotowali oferte zeby ich przekupic, ktorej sie nie opra?

This post was edited by EustachyMotyka on Aug 1 2012 06:57am
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
Aug 1 2012 07:03am
Quote (Pozer @ 1 Aug 2012 12:56)
Czemu, mi by to odpowiedalo - latwe 6 punktow dla United.


TO MOZE BILBAO :LOL:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 1 2012 09:25am
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz :angry:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 1 2012 09:36am
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 04:25pm)
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz :angry:
Ja ogladalem druga polowe - dosc przecietnie, prawie niewidoczny.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Aug 1 2012 10:04am
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 04:25pm)
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz :angry:


nie mam czasu na olimpiade
u23 dla kilku graczy mi sie nie chce ogladac

This post was edited by Shapiro on Aug 1 2012 10:05am
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 1 2012 11:54am
onet podaje ze neymar podpisal kontrakt z barca i przeniesie sie tam w styczniu 2013 :rofl:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Aug 1 2012 01:02pm
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 05:54pm)
onet podaje ze neymar podpisal kontrakt z barca i przeniesie sie tam w styczniu 2013 :rofl:


onet ;D
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Aug 1 2012 01:10pm
czemu Legia II grala dzis w pucharze polski? wjebali ale jakby awansowali dalej i dalej to co pozniej?;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1253725382539254025415001Next
Closed New Topic New Poll