☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
2537
2538
2539
2540
2541
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651506
Replies: 50000
Track Topic
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#25381
Aug 1 2012 06:55am
Quote (playerthree @ Aug 1 2012 10:19am)
Ty się lepiej módl żeby MU na Juve nie trafiło w LM
?????? Serio??
EustachyMotyka
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold
:
23,000.10
#25382
Aug 1 2012 06:57am
Quote (playerthree @ 1 Aug 2012 11:19)
Ty się lepiej módl żeby MU na Juve nie trafiło w LM
a co, juz przygotowali oferte zeby ich przekupic, ktorej sie nie opra?
This post was edited by EustachyMotyka on Aug 1 2012 06:57am
HEDON
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold
:
0.99
#25383
Aug 1 2012 07:03am
Quote (Pozer @ 1 Aug 2012 12:56)
Czemu, mi by to odpowiedalo - latwe 6 punktow dla United.
TO MOZE BILBAO
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25384
Aug 1 2012 09:25am
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#25385
Aug 1 2012 09:36am
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 04:25pm)
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz
Ja ogladalem druga polowe - dosc przecietnie, prawie niewidoczny.
Shapiro
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold
:
0.00
#25386
Aug 1 2012 10:04am
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 04:25pm)
ogladal ktos mecz brazylii? jak ten caly lucas zagral bo przegapilem mecz
nie mam czasu na olimpiade
u23 dla kilku graczy mi sie nie chce ogladac
This post was edited by Shapiro on Aug 1 2012 10:05am
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25387
Aug 1 2012 11:54am
onet podaje ze neymar podpisal kontrakt z barca i przeniesie sie tam w styczniu 2013
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25388
Aug 1 2012 01:02pm
Quote (Cannabisek @ Aug 1 2012 05:54pm)
onet podaje ze neymar podpisal kontrakt z barca i przeniesie sie tam w styczniu 2013
onet ;D
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25389
Aug 1 2012 01:05pm
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/wideo/el-ligi-mistrzow-slask-wroclaw-helsingborgs-if/5189542
jakby ktos chcial troche drewna obejrzec
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25390
Aug 1 2012 01:10pm
czemu Legia II grala dzis w pucharze polski? wjebali ale jakby awansowali dalej i dalej to co pozniej?;d
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2537
2538
2539
2540
2541
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact