d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1253425352536253725385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 29 2012 02:03pm
Quote (CoD_id @ 29 Jul 2012 13:50)
Ahahahahah onet najlepszy.
Naglowek artykulu na glownej:
Arsenal daje fortunę za hiszpańskiego pomocnika
a w środku:
Arsenal oferuje za Cazorlę 15 milionów funtów


heheh nasz rekord to 16 M :]
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 29 2012 02:08pm
co sie stalo ze hiszpanie dostali 2 zolte poza boiskiem? plakali po 1 polowie czy co? :lol:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 29 2012 02:50pm
Quote (Kalam @ Jul 16 2012 12:17pm)
Brazylia wygra IO? Nice joke.


Quote (TNA @ Jul 16 2012 02:30pm)
moze hiszpanii  buty czyscic


Quote (TNA @ Jul 16 2012 02:45pm)
nic, on myśli że Hiszpania z Matą, Martinezem, Albą, Adrianem w składze nie ma kim grać


Quote (CoD_id @ Jul 16 2012 02:53pm)
fakt, ze w brazyli zagraja Marcelo, czy Pato, nie zmienia to jednak faktu ze Hiszpania to Hiszpania.


Eksperci :lol:
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Jul 29 2012 02:50pm
Quote (Cannabisek @ 29 Jul 2012 21:08)
co sie stalo ze hiszpanie dostali 2 zolte poza boiskiem? plakali po 1 polowie czy co? :lol:


nie wiem ale przegrali z potężnym hondurasem
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 29 2012 02:51pm
Quote (Ujemny @ 29 Jul 2012 22:50)
nie wiem ale przegrali z potężnym hondurasem


TO KONIEC HISZPANSKIEJ PILKI
Member
Posts: 1,586
Joined: Oct 16 2006
Gold: 962.00
Jul 29 2012 02:52pm
Quote (Cannabisek @ 29 Jul 2012 21:51)
TO KONIEC HISZPANSKIEJ PILKI


a w w gb patrze, że rayan zajebał brameczke !, to jest kocur
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 29 2012 02:53pm
Quote (Ujemny @ 29 Jul 2012 22:52)
a w w gb patrze, że rayan zajebał brameczke !, to jest kocur


tak
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 29 2012 02:53pm
Quote (Pozer @ 29 Jul 2012 22:50)
Eksperci :lol:


jak sam kiedys podkreslales - io to turniej nizszej kategorii. mimo wszystko szkoda, ze nie ma medalu do kompletu.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 29 2012 02:55pm
Quote (imnoise @ Jul 29 2012 09:53pm)
jak sam kiedys podkreslales - io to turniej nizszej kategorii. mimo wszystko szkoda, ze nie ma medalu do kompletu.
Teraz takie tlumaczenie :lol:
Tylko El Dave uratowal Hiszpanow od totalnej kompromitacji, bo zamiast 2 goli straconych i 0 strzelonych w 2 meczach moglo byc 12 straconych, 0 strzelonych :lol:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 29 2012 02:56pm
Jak sie wczoraj Chelsea Milan skonczyl?
Go Back To Polska Topic List
Prev1253425352536253725385001Next
Closed New Topic New Poll