d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252925302531253225335001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2012 07:22am
nie wiem kto na c+ komentuje mecz ale panowie chyba na wakacjach sa ;d bebe brazylijczyk, widzimy rozgrywajacego sie szola (scholesa) i inne ekstra teksty
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 25 2012 07:29am
Quote (Cannabisek @ 25 Jul 2012 14:22)
nie wiem kto na c+ komentuje mecz ale panowie chyba na wakacjach sa ;d bebe brazylijczyk, widzimy rozgrywajacego sie szola (scholesa) i inne ekstra teksty


a nie rozgrzewajacego?
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2012 07:31am
no to zle napsialem ;d ale szol zamiast scholes to pierwsze slysze

kagawa gol bebe asysta :D

e:
marcel

This post was edited by Cannabisek on Jul 25 2012 07:32am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 25 2012 07:38am
no kurwa przestancie nawijac ciagle o tych sparingach męczesteru i ich niedoszlych transferach bo mi sie niedobrze robi.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 25 2012 07:41am
Quote (imnoise @ Jul 25 2012 02:38pm)
no kurwa przestancie nawijac ciagle o tych sparingach męczesteru i ich niedoszlych transferach bo mi sie niedobrze robi.
Widze ze intelektualna dyskusja cie przerasta.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 25 2012 07:45am
Quote (Pozer @ 25 Jul 2012 15:41)
Widze ze intelektualna dyskusja cie przerasta.


Jaki beton.
Ogarnij sie.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2012 07:46am
Quote (imnoise @ 25 Jul 2012 15:38)
no kurwa przestancie nawijac ciagle o tych sparingach męczesteru i ich niedoszlych transferach bo mi sie niedobrze robi.


bebe dzisiaj dobrze gra

portugalczyk bede kupiony z ulicy za 7mln

This post was edited by Cannabisek on Jul 25 2012 07:46am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 25 2012 07:47am
Quote (imnoise @ Jul 25 2012 02:45pm)
Jaki beton.
Ogarnij sie.
Tylko ja tak moge mowic.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 25 2012 10:05am
Quote (imnoise @ Jul 25 2012 03:38pm)
no kurwa przestancie nawijac ciagle o tych sparingach męczesteru i ich niedoszlych transferach bo mi sie niedobrze robi.


Tak samo niedobrze się robi jak się nawija o Realu/Barcelonie czy Juventusie. Albo jak każdy sukces Anglii czy Hiszpanii służy do popierdolenia która liga jest lepsza.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 25 2012 10:41am
Quote (Pito @ 25 Jul 2012 18:05)
Tak samo niedobrze się robi  jak się nawija o Realu/Barcelonie czy Juventusie. Albo jak każdy sukces Anglii czy Hiszpanii służy do popierdolenia która liga jest lepsza.


tak, to tez sie przejadlo. juz chyba wole pogadac o ekstraklasie. :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1252925302531253225335001Next
Closed New Topic New Poll