Quote (Pito @ 25 Jul 2012 18:05)
Tak samo niedobrze się robi jak się nawija o Realu/Barcelonie czy Juventusie. Albo jak każdy sukces Anglii czy Hiszpanii służy do popierdolenia która liga jest lepsza.
tak, to tez sie przejadlo. juz chyba wole pogadac o ekstraklasie.