d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252825292530253125325001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 24 2012 10:45am
Quote (playerthree @ Jul 24 2012 02:57pm)
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391325_452686328098256_2094986545_n.jpg


w CL nie wyjdą z grupy niestety...
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Jul 24 2012 11:09am
Dobrze jest tu zaglądać od czasu do czasu i upewniać się, że pewne rzeczy we wszechświecie pozostają bez zmian ;)
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 24 2012 11:16am
Quote (RoGh @ Jul 24 2012 07:09pm)
Dobrze jest tu zaglądać od czasu do czasu i upewniać się, że pewne rzeczy we wszechświecie pozostają bez zmian ;)


Dawno Cię tutaj nie było.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 24 2012 11:21am
Quote (playerthree @ Jul 24 2012 04:36pm)
nie ja to robiłem ale widzę że operujesz angielskim na wysokim poziomie! podobno we wcześniejszych zdaniach też są błędy :/


Zwrocilem uwage tylko na podpis pod najbardziej ranodmowa morda na zdjeciu. Wystarczylo, elo.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 24 2012 11:27am
Quote (CoD_id @ Jul 24 2012 05:21pm)
Zwrocilem uwage tylko na podpis pod najbardziej ranodmowa morda na zdjeciu. Wystarczylo, elo.


no nieźle żeś mi teraz dowalił, nie jestem w stanie wymyślić na szybkości jakiejś równie błyskotliwej wypowiedzi
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 24 2012 11:57am
Real Ovied - Real Madryt
przed chwila sie zaczelo, Real praktycznie jako Real B dzisiaj

Quote (playerthree @ Jul 24 2012 05:27pm)
no nieźle żeś mi teraz dowalił, nie jestem w stanie wymyślić na szybkości jakiejś równie błyskotliwej wypowiedzi


ker dzieciak
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 24 2012 12:01pm
deulofeu

This post was edited by Zix_X on Jul 24 2012 12:02pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2012 05:21am
Quote
Saga transferowa z Lucasem Mourą w roli głównej trwa w najlepsze. Agent zawodnika - który jeszcze niedawno wykluczył możliwość przenosin jego klienta do Manchesteru United -  przekazał mediom informację, że transfer wciąż jest możliwy gdyż sam piłkarz pragnie by rozmowy z "Czerwonymi Diabłami" były kontynuowane.

Nie jest tajemnicą, że Manchester United przejawia poważne zainteresowanie usługami 19-letniego pomocnika. Sam Sir Alex Ferguson publicznie potwierdził, że negocjacje z FC Sao Paulo są w toku, jednakże - jak donoszą media - trzy kolejne oferty wicemistrzów Anglii (z czego największa opiewała rzekomo na 25,6 miliona funtów) zostały odrzucone przez władze brazylijskiego klubu.

Agent Lucasa - Wagner Ribeiro - który do niedawna twierdził, że nie ma szans na przeprowadzkę Moury do Anglii zdaje się zmieniać front. Jak sam przyznaje, transfer jego klienta wciąż jest możliwy, ponieważ zawodnik wyraził życzenie aby kontynuwać rozmowy z Manchesterem United.

- To piłkarz jest moim szefem, rozmawiam tylko z nim. - przyznał Ribeiro w rozmowie z Radio Globo. - To od niego zależy to, co robię. On wyznacza mi cele. Jeśli powiedziałby, że nie chce opuszczać Sao Paulo, nawet nie wysłuchałbym ofert innych klubów.

- Kiedy mówiłem Lucasowi o zainteresowaniu ze strony United, kazał mi nadal prowadzić z nimi negocjacje.

Agent podkreślił jednak, że jego klient jest szczęśliwy w Sao Paulo i jeśli zostanie tam na kolejny sezon nie będzie to dla niego problemem.

- Oferta złożona przez Manchester United jest wspaniała i Lucas mógłby z niej skorzystać, jednak on jest szczęśliwy również w Sao Paulo. Jeśli tu zostanie, życie po prostu potoczy się dalej.


ostatnio mowil ze chujowa :rofl:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 25 2012 05:47am
zaraz mecz :banana:

Lindegaard - Veseli, Ferdinand, Carrick, Brady - Valencia, Powell, Petrucci, Anderson, Kagawa - Macheda.
Rezerwowi: Johnstone, Amos, Berbatov, Hernandez, Scholes, Wootton, Bebe, Vermijl, Blackett, Tunnicliffe, Lingard

a tak chinczyki witali MU w szanghaju


lol

This post was edited by Cannabisek on Jul 25 2012 05:48am
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 25 2012 06:31am
Quote (Cannabisek @ Jul 25 2012 11:47am)
zaraz mecz :banana:

Lindegaard - Veseli, Ferdinand, Carrick, Brady - Valencia, Powell, Petrucci, Anderson, Kagawa - Macheda.
Rezerwowi: Johnstone, Amos, Berbatov, Hernandez, Scholes, Wootton, Bebe, Vermijl, Blackett, Tunnicliffe, Lingard

a tak chinczyki witali MU w szanghaju
http://i45.tinypic.com/24oy7mv.jpg

lol


prawie jak ja reprezentacje włoch na lotnisku we wrocławiu!
Go Back To Polska Topic List
Prev1252825292530253125325001Next
Closed New Topic New Poll