d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252725282529253025315001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Jul 24 2012 08:45am
Quote (CoD_id @ Jul 24 2012 02:43pm)
Skoro Modrica do zadnej angielskiej nie puszcza to i tak samo bedzie pewnie z Balem.

Bale już dawno odnowił kontrakt ze Spurs. Modric ciągle w fazie handlowania, chociaż wolałbym, żeby został w Tottenhamie dalej. COYS!
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 24 2012 08:56am
Quote (Elder33 @ Jul 24 2012 02:45pm)
Bale już dawno odnowił kontrakt ze Spurs. Modric ciągle w fazie handlowania, chociaż wolałbym, żeby został w Tottenhamie dalej. COYS!


Tylu juz odnawialo...
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 24 2012 08:57am
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]

Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 24 2012 09:03am
Quote (playerthree @ 24 Jul 2012 14:57)
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391325_452686328098256_2094986545_n.jpg


Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 24 2012 09:18am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 24 2012 03:03pm)
http://d.webgenerator24.pl/k/r//7r/xk/ev5dbqww448s0ows0goo8k08kwo/epa03227982.600.jpg


wkleił bym zdjęcie drużyny realu z pucharem za mistrzostwo hiszpanii bo jesteś za barceloną która podobnie jak Napoli w tym sezonie wygrała jedynie gówno warte trofeum co czyni z nich największych przegranych sezonu, ale oszczędzę Ci tego bo użytkownik CoD_iD zachlapał by sobie monitor białą cieczą
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 24 2012 10:07am
Quote (playerthree @ 24 Jul 2012 15:18)
wkleił bym zdjęcie drużyny realu z pucharem za mistrzostwo hiszpanii bo jesteś za barceloną która podobnie jak Napoli w tym sezonie wygrała jedynie gówno warte trofeum co czyni z nich największych przegranych sezonu, ale oszczędzę Ci tego bo użytkownik CoD_iD zachlapał by sobie monitor białą cieczą


Twój płacz jest dla mnie nagrodą :)
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 24 2012 10:26am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 24 2012 04:07pm)
Twój płacz jest dla mnie nagrodą :)


no to masz trochę nagrody: :cry:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 24 2012 10:32am
Quote (playerthree @ Jul 24 2012 02:57pm)
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391325_452686328098256_2094986545_n.jpg


beetch/10

Quote (playerthree @ Jul 24 2012 03:18pm)
wkleił bym zdjęcie drużyny realu z pucharem za mistrzostwo hiszpanii bo jesteś za barceloną która podobnie jak Napoli w tym sezonie wygrała jedynie gówno warte trofeum co czyni z nich największych przegranych sezonu, ale oszczędzę Ci tego bo użytkownik CoD_iD zachlapał by sobie monitor białą cieczą


beka z ciebie ;'DDDD

Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 24 2012 10:36am
Quote (CoD_id @ Jul 24 2012 04:32pm)
beetch/10



beka z ciebie ;'DDDD


nie ja to robiłem ale widzę że operujesz angielskim na wysokim poziomie! podobno we wcześniejszych zdaniach też są błędy :/
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 24 2012 10:39am
Quote (playerthree @ Jul 24 2012 03:57pm)
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391325_452686328098256_2094986545_n.jpg
Jaki beton.
Ogarnij sie.
Go Back To Polska Topic List
Prev1252725282529253025315001Next
Closed New Topic New Poll