Quote (playerthree @ Jul 24 2012 02:57pm)
Coś tu zaspokojenie Panowie.... [leje oliwe do ognia]
http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/391325_452686328098256_2094986545_n.jpg
beetch/10
Quote (playerthree @ Jul 24 2012 03:18pm)
wkleił bym zdjęcie drużyny realu z pucharem za mistrzostwo hiszpanii bo jesteś za barceloną która podobnie jak Napoli w tym sezonie wygrała jedynie gówno warte trofeum co czyni z nich największych przegranych sezonu, ale oszczędzę Ci tego bo użytkownik CoD_iD zachlapał by sobie monitor białą cieczą
beka z ciebie ;'DDDD