d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252625272528252925305001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 23 2012 12:32pm
Quote (yo11 @ Jul 23 2012 06:20pm)
50 baniek za takiego chłystka, niech się lepiej banany jeszcze dobrze zastanowią, bo za 2-3 lata nikt im może nie dać jebanych 30. Piłka nożna to burdel, a piłkarze to dziwki.


Za Neymara chca jeszcze wiecej, a on sam wszem i wobec probuje udowodnic ze moze byc najlepszym pilkarzem swiata grajac w lidze brazylijskiej. Beka w chuj z typa. Zamiast samem jeszcze wymoc obnizenie kwoty za transfer i spierdolic do Europy to zagwarantowal sobie wiekszy kontrakt i bedzie siedzial do 2014 w Brazyli -_-
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 23 2012 01:33pm
neymar jest bardziej celebryta niz pilkarzem. niech sobie zostaje w tej brazylii.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 23 2012 01:37pm
Quote (imnoise @ Jul 23 2012 07:33pm)
neymar jest bardziej celebryta niz pilkarzem. niech sobie zostaje w tej brazylii.


dokladnie, srac na tego pracha
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 23 2012 01:42pm
kupowanie zawodników z Ameryki Płd za 30-50 melonów to jak kupowanie kota worku, chuj wie czy odnajdą się w europejskich realiach

niech najpierw przejdą do jakiś słabszych klubów, przystosują się a potem można się zastanawiać na kupnem

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 23 2012 01:43pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 24 2012 05:44am
Quote
Agent Lucasa Moury, Wagner Ribeiro, stwierdził, że Manchester United nie podwyższy już swojej oferty za jego klienta i tym samym sprawę transferu 19-letniego Brazylijczyka na Old Trafford należy uznać za zamkniętą.

"Czerwone Diabły" złożyły ofertę za pomocnika Sao Paulo, jednak w obliczu żądań brazylijskiego klubu, który oczekuje kwoty rzędu 30 milionów funtów, wygląda na to, że jest to zbyt wygórowana cena dla Manchesteru United. Ribeiro nie sądzi, by jego klient miał tego lata zmienić barwy klubowe, szczególnie po tym, jak ostatnia oferta wicemistrzów Anglii za Lucasa Mourę została odrzucona.

- Manchester United osiągnął swój limit - powiedział agent w wywiadzie dla UOL. - Lucas nie odejdzie. Jest szczęśliwy w Sao Paulo. Wszyscy musimy zapomnieć o tym transferze. Nie ma już możliwości, by mój klient opuścił klub. Manchester United złożył ofertę, ta nie została przyjęta i nie sądzę, by Anglicy zaproponowali kolejną, bowiem dotarli już do granic swoich możliwości finansowych.


i znowu sie zaczyna jak w tamtym roku ze sneijderem

mogloby sie okienko konczyc w tym miesiacu ;p

e;
i juz jest nowe info

Quote
Agent twierdzi, że Moura może zostać w Sao Paulo, ale prasa w Brazylii wie swoje. Szanowany dziennik "Globo Esporte", który dotychczas rzetelnie informował o negocjacjach, donosi, że Manchester United w środę złoży nową ofertę. Niewielka podwyżka (z €38m do 40m) sprawi, że oferta zostanie pozytywnie rozpatrzona przez zarząd Sao Paulo. "Czerwone Diabły" zamierzają również wykorzystać fakt, że Lucas Moura od piątku będzie przebywać w Manchesterze - Brazylia w niedzielę gra z Białorusią na Old Trafford.


:wacko:

This post was edited by Cannabisek on Jul 24 2012 05:46am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 24 2012 06:51am
Pierdolona paranoja. Żeby obejrzeć mecze pucharowe POLSKICH DRUŻYN musiałem pierdolić się w jakieś streamy bo tvp czyli TELEWIZJI POLSKIEJ do kurwy nędzy cieżko było transmitować MECZ PUCHAROWY. Ale SPARING Legii to proszę kurwa mać bardzo. TVP wita z otwartymi rękami. TVP Sport?! Po chuj jak można puścić zwykły SPARING na TVP 1.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 24 2012 07:03am
Za 40m Euro wole zeby SAF kupil jakiegos sprawdzonego gracza swiatowej klasy, a nie kogos kto byc moze bedzie kiedys dobry.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 24 2012 07:25am
Quote (Pito @ 24 Jul 2012 12:51)
Pierdolona paranoja. Żeby obejrzeć mecze pucharowe POLSKICH DRUŻYN musiałem pierdolić się w jakieś streamy bo tvp czyli TELEWIZJI POLSKIEJ do kurwy nędzy cieżko było transmitować MECZ PUCHAROWY. Ale SPARING Legii to proszę kurwa mać bardzo. TVP wita z otwartymi rękami. TVP Sport?! Po chuj jak można puścić zwykły SPARING na TVP 1.


przecież tak było zawsze, legła była oczkiem w głowie partyjnych dygnitarzy i niestety w dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło :(

Quote (Pozer @ 24 Jul 2012 13:03)
Za 40m Euro wole zeby SAF kupil jakiegos sprawdzonego gracza swiatowej klasy, a nie kogos kto byc moze bedzie kiedys dobry.


te 40 baniek można o wiele lepiej zainwestować niż kot w worku z Brazylii

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 24 2012 07:28am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 24 2012 07:30am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 24 2012 03:25pm)
przecież tak było zawsze, legła była oczkiem w głowie partyjnych dygnitarzy i niestety w dzisiejszych czasach nic się nie zmieniło :(



te 40 baniek można o wiele lepiej zainwestować niż kot w worku z Brazylii


Za 40 wolałbym już wyciągnąć Bale'a.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 24 2012 08:43am
Quote (Pito @ Jul 24 2012 01:30pm)
Za 40 wolałbym już wyciągnąć Bale'a.


Skoro Modrica do zadnej angielskiej nie puszcza to i tak samo bedzie pewnie z Balem.
Go Back To Polska Topic List
Prev1252625272528252925305001Next
Closed New Topic New Poll