☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev
1
2524
2525
2526
2527
2528
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 651676
Replies: 50000
Track Topic
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#25251
Jul 20 2012 09:12am
Quote (CoD_id @ Jul 20 2012 02:29pm)
Zwolennicy hiszpanskiej ligi z tego tematu rozjebali by all.
W jedzeniu bagiet.
Dawac mi RVP do United. ;]
imnoise
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold
:
0.01
Warn: 60%
#25252
Jul 20 2012 09:13am
Quote (kefir @ 20 Jul 2012 17:12)
W jedzeniu bagiet.
Dawac mi RVP do United. ;]
Pasuja do sebie. Slaby pilkarz i slaby klub.
sleeperek
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold
:
88.00
#25253
Jul 20 2012 09:17am
Quote (Cannabisek)
wez na jsp w temacie pilka nozna napisz ze cannabisek sie pyta osoby ktora gra w fantasy premier league moze wpisac anzwe swojej druzyny bo kurwa zaznaczam ze akceptuje regulamin a przycisk dodania anzwy jest nieaktywny
pozdrawiam
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25254
Jul 20 2012 09:31am
Quote (kefir @ Jul 20 2012 03:12pm)
W jedzeniu bagiet.
Dawac mi RVP do United. ;]
Zwolennikow prawie najlepszej ligi na swiecie jest gora 4.
Polskiej ligi moze 3
Wloskiego gowna rowniez gora 3
a reszta to fani Realu i Barcy. eZ
myr00n
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold
:
0.00
#25255
Jul 20 2012 10:25am
Quote (sleeperek @ 20 Jul 2012 16:17)
pozdrawiam
Mi normalnie zadziałało, przed chwila robiłem drużynę.
Rafalek
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#25256
Jul 20 2012 10:46am
Quote (sleeperek @ Jul 20 2012 05:17pm)
pozdrawiam
odpisz mu, że nie wiem.
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25257
Jul 21 2012 08:18am
chicharito jebana ciota
CoD_id
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold
:
Locked
Warn: 100%
#25258
Jul 21 2012 08:45am
Quote (Cannabisek @ Jul 21 2012 02:18pm)
chicharito jebana ciota
Rozwin mysl!
Cannabisek
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold
:
0.00
#25259
Jul 21 2012 08:47am
Quote (CoD_id @ 21 Jul 2012 16:45)
Rozwin mysl!
pilki nie umie przyjac kurwa takie podanie dostal w polu karnym po ziemi i przyjal ze pilka mu odskoczyla jak zwykle
gol wlasnie padl MU przegrywa
kagawa zagral elegancko
e;
haha BEBE gol
This post was edited by Cannabisek on Jul 21 2012 08:52am
playerthree
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
400.00
#25260
Jul 21 2012 10:30am
Dziś jest trofeo TIM
to miniturniej Juve Milanu i Interu gdzie mecz trwa 45 minut (obie połowy)
Ten turniej będzie obfitował w dużą ilość młodzików bo zawodnicy którzy grali na Euro nie będą w nim grali (co tak bardzo nie przeszkadza Interowi bo jak wiadomo ta drużyna bardziej pasuje do ligi argentyńskiej niż włoskiej i z kluczowych graczy tylko Snejder chyba nie zagra)
Niby nawet w takim małym turnieju każdemu zależy na wygranej ale w ostatnich latach zwycięzca tego turnieju nie wygrywał scudetto...
Będzie w TV:
Cyfra+ - 317./ n - 431./ Cyfrowy Polsat - 504
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
2524
2525
2526
2527
2528
5001
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact