d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252425252526252725285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 20 2012 09:12am
Quote (CoD_id @ Jul 20 2012 02:29pm)
Zwolennicy hiszpanskiej ligi z tego tematu rozjebali by all.


W jedzeniu bagiet.

Dawac mi RVP do United. ;]
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 20 2012 09:13am
Quote (kefir @ 20 Jul 2012 17:12)
W jedzeniu bagiet.

Dawac mi RVP do United. ;]


Pasuja do sebie. Slaby pilkarz i slaby klub.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Jul 20 2012 09:17am
Quote (Cannabisek)
wez na jsp w temacie pilka nozna napisz ze cannabisek sie pyta osoby ktora gra w fantasy premier league moze wpisac anzwe swojej druzyny bo kurwa zaznaczam ze akceptuje regulamin a przycisk dodania anzwy jest nieaktywny


pozdrawiam
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 20 2012 09:31am
Quote (kefir @ Jul 20 2012 03:12pm)
W jedzeniu bagiet.

Dawac mi RVP do United. ;]


Zwolennikow prawie najlepszej ligi na swiecie jest gora 4.
Polskiej ligi moze 3
Wloskiego gowna rowniez gora 3
a reszta to fani Realu i Barcy. eZ
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 20 2012 10:25am
Quote (sleeperek @ 20 Jul 2012 16:17)
pozdrawiam


Mi normalnie zadziałało, przed chwila robiłem drużynę.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 20 2012 10:46am
Quote (sleeperek @ Jul 20 2012 05:17pm)
pozdrawiam


odpisz mu, że nie wiem.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 21 2012 08:18am
chicharito jebana ciota <_<
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 21 2012 08:45am
Quote (Cannabisek @ Jul 21 2012 02:18pm)
chicharito jebana ciota <_<


Rozwin mysl!
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 21 2012 08:47am
Quote (CoD_id @ 21 Jul 2012 16:45)
Rozwin mysl!


pilki nie umie przyjac kurwa takie podanie dostal w polu karnym po ziemi i przyjal ze pilka mu odskoczyla jak zwykle

gol wlasnie padl MU przegrywa :D kagawa zagral elegancko

e;
haha BEBE gol

This post was edited by Cannabisek on Jul 21 2012 08:52am
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 21 2012 10:30am
Dziś jest trofeo TIM

to miniturniej Juve Milanu i Interu gdzie mecz trwa 45 minut (obie połowy)

Ten turniej będzie obfitował w dużą ilość młodzików bo zawodnicy którzy grali na Euro nie będą w nim grali (co tak bardzo nie przeszkadza Interowi bo jak wiadomo ta drużyna bardziej pasuje do ligi argentyńskiej niż włoskiej i z kluczowych graczy tylko Snejder chyba nie zagra)

Niby nawet w takim małym turnieju każdemu zależy na wygranej ale w ostatnich latach zwycięzca tego turnieju nie wygrywał scudetto...

Będzie w TV:

Cyfra+ - 317./ n - 431./ Cyfrowy Polsat - 504
Go Back To Polska Topic List
Prev1252425252526252725285001Next
Closed New Topic New Poll