
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (sleeperek @ Jul 19 2012 08:59pm)
To już jest nudne. Pisałeś o tym 4627157413541 razy. Wszyscy wiemy, że jesteś prawdziwym ultrasem i wyrywasz krzesełka na stadionie.
Z Tobą kurwa rozmawiam? To po chuj się wpierdalasz?! O wiele jest nudniejsze spuszczanie się tutaj nad Juventusem i odwieczne kłótnie Anglia vs Hiszpania.
Quote (playerthree @ Jul 19 2012 09:09pm)
Ty też się spuszczasz nad Juve?! yea, wiedziałem że mamy ze sobą dużo wspólnego!
Wiedziałem, że jesteś idiotą ale nie wiedziałem, że aż takim.
This post was edited by Pito on Jul 19 2012 01:12pm