d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252225232524252525265001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 19 2012 10:04am
Quote (playerthree @ Jul 19 2012 05:25pm)
tak się składa że sram od czasu do czasu, prawdziwy ultrasie true kibicu


fake e: i łatwiej mi to przychodzi przy takich meczach


fake e2: a nie sorry nikt w pełni zmysłów nie ogląda amiki


Bynajmniej bywam na meczach swojej drużyny.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 19 2012 10:07am
polska pilka nozna zasnac mozna :lol:

chyba pojde na mecz milan-hala madryt na stadionie jankesow :O
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 19 2012 10:13am
Quote (Patryk1991 @ Jul 19 2012 05:07pm)
polska pilka nozna zasnac mozna :lol:

chyba pojde na mecz milan-hala madryt na stadionie jankesow :O
Czyli wiadomo ze nie pojdziesz.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 19 2012 10:17am
Quote (Pito @ Jul 19 2012 04:04pm)
Bynajmniej bywam na meczach swojej drużyny.


:hail:
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Jul 19 2012 12:59pm
Quote (Pito @ 19 Jul 2012 18:04)
Bynajmniej bywam na meczach swojej drużyny.


To już jest nudne. Pisałeś o tym 4627157413541 razy. Wszyscy wiemy, że jesteś prawdziwym ultrasem i wyrywasz krzesełka na stadionie.
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 19 2012 01:07pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (sleeperek @ Jul 19 2012 08:59pm)
To już jest nudne. Pisałeś o tym 4627157413541 razy. Wszyscy wiemy, że jesteś prawdziwym ultrasem i wyrywasz krzesełka na stadionie.


Z Tobą kurwa rozmawiam? To po chuj się wpierdalasz?! O wiele jest nudniejsze spuszczanie się tutaj nad Juventusem i odwieczne kłótnie Anglia vs Hiszpania.


Quote (playerthree @ Jul 19 2012 09:09pm)
Ty też się spuszczasz nad Juve?! yea, wiedziałem że mamy ze sobą dużo wspólnego!


Wiedziałem, że jesteś idiotą ale nie wiedziałem, że aż takim.

This post was edited by Pito on Jul 19 2012 01:12pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 19 2012 01:09pm
Quote (Pito @ Jul 19 2012 07:07pm)
Z Tobą kurwa rozmawiam? To po chuj się wpierdalasz?! O wiele jest nudniejsze spuszczanie się tutaj nad Juventusem i odwieczne kłótnie Anglia vs Hiszpania.


Ty też się spuszczasz nad Juve?! yea, wiedziałem że mamy ze sobą dużo wspólnego!
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 19 2012 01:41pm
jak kogos to interesuje to juz jest nowy sezon fpl elo
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 19 2012 03:37pm
Quote (Pito @ 19 Jul 2012 18:04)
Bynajmniej bywam na meczach swojej drużyny.


bynajmniej/10
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 19 2012 04:42pm
Quote (Pito @ 19 Jul 2012 17:04)
Bynajmniej bywam na meczach swojej drużyny.


ja ma sezon tiket w korporejt boxie na emirates wengera i gazidisa na fejsie i fabregasa na naszej klasie :]
Go Back To Polska Topic List
Prev1252225232524252525265001Next
Closed New Topic New Poll