d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1252125222523252425255001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 19 2012 08:10am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 19 2012 02:06pm)
to był jedyny sezon, w którym Piersi się nie połamał  :D


i pokazał na co go stać jak jest zdrowy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 19 2012 08:11am
Quote (jamjestpan @ Jul 19 2012 10:09am)
RvP to aktualnie najlepszy napastnik, Aguero albo Rooney na tę chwilę mogą mu tylko dorównać
Rooney jest najlepszym napastnikiem w Premier League.
Member
Posts: 25,017
Joined: Aug 18 2008
Gold: 1.50
Jul 19 2012 08:11am
najlepszy napastnik swiata to.....































david villa
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 19 2012 08:16am
Quote (jamjestpan @ 19 Jul 2012 14:10)
i pokazał na co go stać jak jest zdrowy


a to już się więcej nie powtórzy :lol:

Quote (jamjestpan @ 19 Jul 2012 14:20)
skąd możesz wiedzieć :ph34r:


bo z Piersi to szklany chłopak jest niestety

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 19 2012 08:24am
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 19 2012 08:20am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 19 2012 02:16pm)
a to już się więcej nie powtórzy  :lol:


skąd możesz wiedzieć :ph34r:
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 19 2012 08:52am
Zaraz grają pyry i kurwy a wieczorem Ruch.

/e Lech :lol:

This post was edited by Pito on Jul 19 2012 09:09am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 19 2012 09:08am
Quote (Pozer @ Jul 19 2012 02:11pm)
Rooney jest najlepszym napastnikiem w Premier League.


co pokazal w tym sezonie strzelajac najwieksza ilosc bramek

Quote (Zix_X @ Jul 19 2012 02:11pm)
najlepszy napastnik swiata to.....































david villa


narazie to moze najlepszy zawodnik ktory przez rok odpoczywal od pilki, a nie napastnik.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 19 2012 09:12am
BRAWO LECH!



inb4: remis z Juventusem na wembl.... w Poznaniu
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 19 2012 09:18am
Quote (playerthree @ Jul 19 2012 05:12pm)
BRAWO LECH!



inb4: remis z Juventusem na wembl.... w Poznaniu


Nie zesraj się :)


Quote (playerthree @ Jul 19 2012 05:25pm)
tak się składa że sram od czasu do czasu, prawdziwy ultrasie true kibicu


fake e: i łatwiej mi to przychodzi przy takich meczach


fake e2: a nie sorry nikt w pełni zmysłów nie ogląda amiki


Jesteś nudny niczym pozer.

This post was edited by Pito on Jul 19 2012 09:28am
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 19 2012 09:25am
Quote (Pito @ Jul 19 2012 03:18pm)
Nie zesraj się  :)


tak się składa że sram od czasu do czasu, prawdziwy ultrasie true kibicu


fake e: i łatwiej mi to przychodzi przy takich meczach


fake e2: a nie sorry nikt w pełni zmysłów nie ogląda amiki
Go Back To Polska Topic List
Prev1252125222523252425255001Next
Closed New Topic New Poll