Quote (Pozdrawiam @ 17 May 2013 00:45)
Najlepsze to, że ani nie piszę na zielono ani nie ja Cię podjebałem (nie zdążyłem) a przede wszystkim- nic co związane ze mna nie jest losowe.
E: Ale bardzo się cieszę, że tak łatwo się bulwersujesz. Pozbycie się przez ciebie ava/siga na dłużej to kwestia czasu.
przestales pisac na zielono bo wszyscy cie mylili z elbakelem
Quote (Pozdrawiam @ 17 May 2013 00:48)
Nie każdy dostaje suspa za takie coś.
suspa dostaje kazdy, jezeli go ktos zareportuje, warna juz nie kazdy, bo kazdy przypadek jest inny
This post was edited by EustachyMotyka on May 16 2013 05:59pm