d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1251925202521252225235001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 18 2012 03:48pm
Quote (Cannabisek @ Jul 18 2012 10:43pm)
http://www.youtube.com/watch?v=MoSEQH4V_P8

tak strzela rezerwowy ktory jest wart 5mln teraz wg safa

zal
Berbatov zarazia prawie £100k/w wiec zbyt wysoka cene nikt nie zaplaci.
On idealnie pasowalby do Seria A - ligi gdzie gra sie w wolnym tempie.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:55pm
Quote (Pozer @ 18 Jul 2012 23:48)
Berbatov zarazia prawie £100k/w wiec zbyt wysoka cene nikt nie zaplaci.
On idealnie pasowalby do Seria A - ligi gdzie gra sie w wolnym tempie.


ja juz wole zeby on gral niz najszybszy pilkarz mistrzostw swiata 2012 ktory sie nie umie przyjac dobrze pilki i umie gola strzelic tylko z 5m metrow (chociaz dzis mu sie nie udalo) ;p
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 18 2012 03:59pm
Quote (playerthree @ 18 Jul 2012 12:24)
nagroda indywidualna jak sama nazwa wskazuje jest za indywidualne osiągnięcia, na stracone bramki na pewno ma wpływ gra całej drużyny ale zapewne do wygranej turnieju  więcej znaczy wkład gry graczy z pola a nie bramkarza

reasumując żadne z ww. kryteriów nie jest obiektywne jeśli chodzi o dyspozycje bramkarza ale jeśli miał by być to czynnik decydujący o przyznaniu nagrody zdecydowanie ważniejsze jest kryterium wpuszczonych bramek tym bardziej że Włosi doszli do finału czyli w twojej opinii dzielił by ich tylko jeden mecz










deal with it


czyli bramkarz nie ma szans na zlota pilke ? :lol:

a 2 rzecz mowisz o tym finale co hiszpanii go wygrali ? bitch please zaden z wlochow nie ma szans na ta nagrode, dostanie ja albo hiszpan albo messi/ronaldo ;) nikt inny


Quote
Higuaín odrzucił 7 milionów od Juventusu


łatwo B)

This post was edited by blinky_mail on Jul 18 2012 04:03pm
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 18 2012 04:04pm
Quote (Cannabisek @ 18 Jul 2012 19:09)
kurwa to maja byc kwalifikacje do LM :rofl: tego meczu sie ogladac nie da


po pierwszej połowie myślałem że jebne w kimono :( chyba najsłabszy mistrz od wielu lat


mimo strzeleckich popisów Ronaldo i Messiego złotą piłkę dałbym komuś z trójki Iniesta/Xavi, Pirlo, Cassilas
i bez problemu mogę uzasadnić wszystkie moje kandydatury :)

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 18 2012 04:08pm
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 18 2012 04:06pm
Quote (blinky_mail @ Jul 18 2012 09:59pm)
czyli bramkarz nie ma szans na zlota pilke ? :lol:

a 2 rzecz mowisz o tym finale co hiszpanii go wygrali ? bitch please zaden z wlochow nie ma szans na ta nagrode, dostanie ja albo hiszpan albo messi/ronaldo ;) nikt inny


a może trzeba po prostu wziąć pod uwagę inne kryteria jak % obronionych strzałów z różnych pozycji i rangi meczu? albo zapytać szmajchela o zdanie?

tak o tym finale mówię jakby oba zespoły odpadły w półfinale to wynika z twojego toku rozumowania że nie dało by się rozstrzygnać ich rywalizacji "bo Iker nie zdobył by więcej pucharów"

dobra nie chce mi się już tego roztrząsać bo i tak dosatnie krystyna albo kurdupel albo ewentualnie przetną ją na pół i dadzą obu


e: Jebać higuaina, tylko Jovetic <3

This post was edited by playerthree on Jul 18 2012 04:06pm
Member
Posts: 6,203
Joined: Sep 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 18 2012 04:13pm
Quote (playerthree @ 18 Jul 2012 23:06)
a może trzeba po prostu wziąć pod uwagę inne kryteria jak % obronionych strzałów z różnych pozycji i rangi meczu? albo zapytać szmajchela o zdanie?

tak o tym finale mówię jakby oba zespoły odpadły w półfinale to wynika z twojego toku rozumowania że nie dało by się rozstrzygnać ich rywalizacji "bo Iker nie zdobył by więcej pucharów"

dobra nie chce mi się już tego roztrząsać bo i tak dosatnie krystyna albo kurdupel albo ewentualnie przetną ją na pół i dadzą obu


daloby sie. ale nie na ich korzysc wg mnie ;) wieksze szanse mieli by inni finalisci ;) jesli Portugalia byla by w finale dla mnie murowane wygralby cr7 :P z kolei od niemcow moze Ozil ? Ja to widze tak ze ktory zawodnik osiagnie najwiecej w sezonie wygrywa... i nie ma zmiluj. wiem ze bedziesz pisal ze pirlo pirlo czy tam buffon do momentu az to oglosza ale ci gracze dopiero co sie podnosza z desek... moim zdaniem za szybko bo 1 wygranej lidze na jakakolwiek nagrode. szkoda sie licytowac, poczekamy zobaczymy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 18 2012 04:43pm
Quote (playerthree @ Jul 18 2012 11:06pm)
a może trzeba po prostu wziąć pod uwagę inne kryteria jak % obronionych strzałów z różnych pozycji i rangi meczu? albo zapytać szmajchela o zdanie?

tak o tym finale mówię jakby oba zespoły odpadły w półfinale to wynika z twojego toku rozumowania że nie dało by się rozstrzygnać ich rywalizacji "bo Iker nie zdobył by więcej pucharów"

dobra nie chce mi się już tego roztrząsać bo i tak dosatnie krystyna albo kurdupel albo ewentualnie przetną ją na pół i dadzą obu


e: Jebać higuaina, tylko Jovetic <3
Czyli kolejny przecietniak do juve.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 18 2012 04:57pm
Quote (Pozer @ Jul 18 2012 10:43pm)
Czyli kolejny przecietniak do juve.


Dobrze wiedzieć ze united celuje w kupno przeciętniaków [źródło: devilpage.pl]

Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 18 2012 05:02pm
Quote (playerthree @ Jul 18 2012 11:57pm)
Dobrze wiedzieć ze united celuje w kupno przeciętniaków [źródło: devilpage.pl]
Juve tylko moze pomarzyc o pilkarzach typu Kagawa.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 18 2012 05:06pm
Quote (Pozer @ Jul 18 2012 11:02pm)
Juve tylko moze pomarzyc o pilkarzach typu Kagawa.


hahahaha prosze Cie, Kagawa nie znalazł by miejsca w 1 składzie Juventusu :D i nie żartuje tu sobie bo na pewno nie jest lepszy od Pirlo, Marchisio a już na pewno nie od Vidala
Go Back To Polska Topic List
Prev1251925202521252225235001Next
Closed New Topic New Poll