d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1251825192520252125222653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:42pm
Quote (HunTer]nK[ @ 17 May 2013 00:39)
Zostalem zawieszony n 90minut ale juz jeste


Oby jescze jedna taka akcja i sobie odpoczne 24h
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 16 2013 05:42pm
Quote (ZielonaGora @ May 16 2013 11:40pm)
stosowałeś na kimś pirotechnike ?


Typ piszacy na zielono mnie podjebal bo jego konto z 2011 nazwalem losowym
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:45pm
Quote (HunTer]nK[ @ 17 May 2013 00:42)
Typ piszacy na zielono mnie podjebal bo jego konto z 2011 nazwalem losowym


Na trading geounds wszyscy wyzywaja sie od noobow,losowcow,retardow itp, a tu jest jak w przedszkolu
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 16 2013 05:45pm
Quote (HunTer]nK[ @ May 17 2013 12:42am)
Typ piszacy na zielono mnie podjebal bo jego konto z 2011 nazwalem losowym


Najlepsze to, że ani nie piszę na zielono ani nie ja Cię podjebałem (nie zdążyłem) a przede wszystkim- nic co związane ze mna nie jest losowe.

E: Ale bardzo się cieszę, że tak łatwo się bulwersujesz. Pozbycie się przez ciebie ava/siga na dłużej to kwestia czasu.

This post was edited by Pozdrawiam on May 16 2013 05:47pm
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 16 2013 05:46pm
Quote (Pozdrawiam @ May 16 2013 11:45pm)
Najlepsze to, że ani nie piszę na zielono ani nie ja Cię podjebałem (nie zdążyłem) a przede wszystkim- nic co związane ze mna nie jest losowe.


Okej fajny orb
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 16 2013 05:47pm
Quote (HunTer]nK[ @ May 17 2013 01:42am)
Typ piszacy na zielono mnie podjebal bo jego konto z 2011 nazwalem losowym


dobrze wiedzieć, że za takie coś już zawieszają
Member
Posts: 45,792
Joined: Aug 19 2011
Gold: 2,400.15
May 16 2013 05:48pm
Quote (demontaczki @ May 17 2013 12:47am)
dobrze wiedzieć, że za takie coś już zawieszają


Nie każdy dostaje suspa za takie coś.
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:51pm
Wojcio ale ty sie pograzasz :Ddddddddd
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 16 2013 05:52pm
Quote (Tradek_Mk @ May 16 2013 11:51pm)
Wojcio ale ty sie pograzasz :Ddddddddd


:Dddddddddddddddddddsdddddddddddd
Pm wujekmisza
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:57pm
Quote (HunTer]nK[ @ 17 May 2013 00:52)
:Dddddddddddddddddddsdddddddddddd
Pm wujekmisza


On jest 1osoba na jsp ktora nie ma dostepu do sygny z 40%, ogarnij xDD
Go Back To Polska Topic List
Prev1251825192520252125222653Next
Closed New Topic New Poll