Quote (HunTer]nK[ @ May 17 2013 12:42am)
Typ piszacy na zielono mnie podjebal bo jego konto z 2011 nazwalem losowym
Najlepsze to, że ani nie piszę na zielono ani nie ja Cię podjebałem (nie zdążyłem) a przede wszystkim- nic co związane ze mna nie jest losowe.
E: Ale bardzo się cieszę, że tak łatwo się bulwersujesz. Pozbycie się przez ciebie ava/siga na dłużej to kwestia czasu.
This post was edited by Pozdrawiam on May 16 2013 05:47pm