d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1251725182519252025215001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:09am
Quote (blinky_mail @ 17 Jul 2012 23:59)
nie widzialem pirlo nawet na tej liscie dlatego pomyslalem o buffonie, wg Ciebie wieksze znaczenie ma kto wpusci mniej bramek czy kto wygrywa mistrzostwo Europy w danym sezonie? ;[



inaczej twierdzi trener reprezentacji ktory dokonal to czego Anglia nie dokona i w ciagu 50lat, wystawiajac Casilliasa we wszystkich najwazniejszych meczach - co lepsza Iker nigdy nie zawodi B)

Na czas euro i wakacji postanowilem tu nie zagladac do znawcow pilki ale chetnie Pozer uslysze co wg Ciebie zawiodlo u Anglikow w Euro 2012?


moim zdaniem jeśli ma być to nagroda indywidualna to ani to ani to, powinna liczyć się dyspozycja, forma, umiejętności jakie dany zawodnik pokazał na przestrzeni sezonu a nie to co jego drużyna zdobyła, bo taki Zlatan z reprezentacją nie ma szans żeby coś wygrać i co ma być od razu skreślony ?
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:13am
Quote (TNA @ Jul 18 2012 11:09am)
moim zdaniem jeśli ma być to nagroda indywidualna to ani to ani to, powinna liczyć się dyspozycja, forma, umiejętności jakie dany zawodnik pokazał na przestrzeni sezonu a nie to co jego drużyna zdobyła, bo taki Zlatan z reprezentacją nie ma szans żeby coś wygrać i co ma być od razu skreślony ?


I tak dostanie Messi za nazwisko, jak w 2010.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:23am
Quote (Pito @ 18 Jul 2012 11:13)
I tak dostanie Messi za nazwisko, jak w 2010.


a nie za to że strzelił 72 bramki w sezonie ? notując przy tym xx asyst
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:25am
Quote (TNA @ Jul 18 2012 11:23am)
a nie za to że strzelił 72 bramki w sezonie ? notując przy tym xx asyst


Bez przesady. W 2010 akurat należała się Sneiderowi, wygrali wszystko co było do wygrania i dużo w tym jego zasługi.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 18 2012 03:46am
Ronaldo>Messi zdecydowanie
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 18 2012 03:48am
Quote (Pito @ 18 Jul 2012 11:25)
Bez przesady. W 2010 akurat należała się Sneiderowi, wygrali wszystko co było do wygrania i dużo w tym jego zasługi.


mówiłem o tym roku a nie o 2010, w 2010 faktycznie należała się Sneijderowi
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 18 2012 03:50am
Quote (TNA @ Jul 18 2012 09:23am)
a nie za to że strzelił 72 bramki w sezonie ? notując przy tym xx asyst


Ronaldo strzelil 6x i tez zanotowal duzo asyst. Dodatkowo zostal mistrzem hiszpanii, w decydujacym meczu o mistrzostwo przycmil Messiego i mozna powiedziec ze zostal mdealista Euro (podobno za brazowego medaliste uznaje sie przegranego z meczu w ktorym grali zwyciezcy turnieju). Zdecydowanie stawia go to w roli faworyta.
Inna sprawa, ze kazdy z trojki Iniesta / Pirlo / Casillas rowniez na ta nagrode zasluguje.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 18 2012 05:24am
Quote (blinky_mail @ Jul 17 2012 09:59pm)
nie widzialem pirlo nawet na tej liscie dlatego pomyslalem o buffonie, wg Ciebie wieksze znaczenie ma kto wpusci mniej bramek czy kto wygrywa mistrzostwo Europy w danym sezonie? ;[


nagroda indywidualna jak sama nazwa wskazuje jest za indywidualne osiągnięcia, na stracone bramki na pewno ma wpływ gra całej drużyny ale zapewne do wygranej turnieju więcej znaczy wkład gry graczy z pola a nie bramkarza

reasumując żadne z ww. kryteriów nie jest obiektywne jeśli chodzi o dyspozycje bramkarza ale jeśli miał by być to czynnik decydujący o przyznaniu nagrody zdecydowanie ważniejsze jest kryterium wpuszczonych bramek tym bardziej że Włosi doszli do finału czyli w twojej opinii dzielił by ich tylko jeden mecz










deal with it
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 18 2012 05:52am
Nagrody indywidualne sa chujowe dlatego, ze sa indywidualne. Bo jak to rozumiec? Ilosc goli mozna zwalic na prace zespolu, szczegolnie jak taki Messi ma za soba taki duet jak Xavi - Iniesta.
Asysty? Musisz posiadac w zespole kogos, kto wykonczy to podanie i zmieni je na bramke.
Ilosc podan? W ogole absurd.
Ilosc wpuszczonych bramek? Dobra obrona i sie nie napracujesz.

Dlatego nie ma czegosc takiego jak typowo indywidualna nagroda. Wszystko opiera sie o zespol, jesli sie opiera o zespol to i o trofea. I tu wracamy do punktu wyjscia, elo.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 18 2012 10:34am
Go Back To Polska Topic List
Prev1251725182519252025215001Next
Closed New Topic New Poll