d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1251625172518251925202653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:04pm
Quote (JohnyCage @ 17 May 2013 00:02)
Uprzejmie zwracam się z prośbą o ukaranie następującego użytkownika: Lentylek za nieprzestrzeganie regulaminu.
punkt 8. regulaminu tematu głosi:

uprzejmię donoszę, że temat wcale nie jest aktywny w takich godzinach, czasami wcale nie jest aktywny o żadnej godzinie.
Proszę o ukaranie użytkownika odpowiedzialnego za notoryczne łamanie regulaminu i za krzywoprzysięstwo.

~Regards, JohnyCage


Typie masz cos do łentylka? :mad:
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 16 2013 05:04pm
Quote (JohnyCage @ May 17 2013 01:02am)
Uprzejmie zwracam się z prośbą o ukaranie następującego użytkownika: Lentylek za nieprzestrzeganie regulaminu.
punkt 8. regulaminu tematu głosi:

uprzejmię donoszę, że temat wcale nie jest aktywny w takich godzinach, czasami wcale nie jest aktywny o żadnej godzinie.
Proszę o ukaranie użytkownika odpowiedzialnego za notoryczne łamanie regulaminu i za krzywoprzysięstwo.

~Regards, JohnyCage


zlinczować
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 16 2013 05:11pm
Quote (Tradek_Mk @ 17 May 2013 01:04)
Typie masz cos do łentylka?  :mad:


Witam kolegę,
Personalnie nie mam nic do nikogo, po prostu uważam, że nikt nie stoi ponad prawem. Jeżeli można nas straszyć i karać to chyba samemu też powinno się przestrzegać regulamin. Jeżeli ktoś się nie nadaje, nie potrafi sprostać swoim obowiązkom to niech ustąpi ze stanowiska, bądź chociaż przemilczy sprawę, a nie wytyka błędy za które sam jest odpowiedzialny. Może gdyby przykład poszedł z góry to lepiej by się tutaj działo. Niestety skoro takie są wzorce to dzieje się tak, a nie inaczej i nie ma co winić za to ludzi, bo tak to się rządzi w Korei Północnej. Trzeba umieć odróżniać kiedy to my popełniliśmy błąd. Warto się czasem zastanowić, czy to aby nie moja wina, że tak się dzieje? Gdybym ja był Moderatorem takie sytuacje nie miałyby miejsca. Z pewnością i liczba przestępstw stanowczo by spadła, ale to już nie na temat. Moderatorzy są dla zwykłych użytkowników, żeby im pomagać, a nie odwrotnie...

~Regards

This post was edited by JohnyCage on May 16 2013 05:13pm
Member
Posts: 35,318
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
May 16 2013 05:20pm
Quote (JohnyCage @ May 17 2013 01:11am)
Witam kolegę,
Personalnie nie mam nic do nikogo, po prostu uważam, że nikt nie stoi ponad prawem. Jeżeli można nas straszyć i karać to chyba samemu też powinno się przestrzegać regulamin. Jeżeli ktoś się nie nadaje, nie potrafi sprostać swoim obowiązkom to niech ustąpi ze stanowiska, bądź chociaż przemilczy sprawę, a nie wytyka błędy za które sam jest odpowiedzialny. Może gdyby przykład poszedł z góry to lepiej by się tutaj działo. Niestety skoro takie są wzorce to dzieje się tak, a nie inaczej i nie ma co winić za to ludzi, bo tak to się rządzi w Korei Północnej. Trzeba umieć odróżniać kiedy to my popełniliśmy błąd. Warto się czasem zastanowić, czy to aby nie moja wina, że tak się dzieje? Gdybym ja był Moderatorem takie sytuacje nie miałyby miejsca. Z pewnością i liczba przestępstw stanowczo by spadła, ale to już nie na temat. Moderatorzy są dla zwykłych użytkowników, żeby im pomagać, a nie odwrotnie...

~Regards


Szczerze to nie czytam nawet tego :)

This post was edited by osk4rr on May 16 2013 05:20pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 16 2013 05:23pm
Quote (osk4rr @ 17 May 2013 01:20)
Szczerze to nie czytam nawet tego:)


ok
~Regards
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 16 2013 05:25pm
Quote (osk4rr @ 17 May 2013 00:20)
Szczerze to nie czytam nawet tego:)

No,ker na typa
Member
Posts: 20,678
Joined: Mar 20 2007
Gold: 883.79
May 16 2013 05:25pm
Quote (JohnyCage @ May 16 2013 11:11pm)
Witam kolegę,
Personalnie nie mam nic do nikogo, po prostu uważam, że nikt nie stoi ponad prawem. Jeżeli można nas straszyć i karać to chyba samemu też powinno się przestrzegać regulamin. Jeżeli ktoś się nie nadaje, nie potrafi sprostać swoim obowiązkom to niech ustąpi ze stanowiska, bądź chociaż przemilczy sprawę, a nie wytyka błędy za które sam jest odpowiedzialny. Może gdyby przykład poszedł z góry to lepiej by się tutaj działo. Niestety skoro takie są wzorce to dzieje się tak, a nie inaczej i nie ma co winić za to ludzi, bo tak to się rządzi w Korei Północnej. Trzeba umieć odróżniać kiedy to my popełniliśmy błąd. Warto się czasem zastanowić, czy to aby nie moja wina, że tak się dzieje? Gdybym ja był Moderatorem takie sytuacje nie miałyby miejsca. Z pewnością i liczba przestępstw stanowczo by spadła, ale to już nie na temat. Moderatorzy są dla zwykłych użytkowników, żeby im pomagać, a nie odwrotnie...

~Regards


Przeczytam sobie jutro jesli pozwolisz,thx.

co tam btw?
Member
Posts: 35,318
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
May 16 2013 05:26pm
Dobrej nocy życzę - dzisiaj kolokwium z chemii kwantowej :(
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 16 2013 05:27pm
a dobrze leci sobie
Member
Posts: 20,678
Joined: Mar 20 2007
Gold: 883.79
May 16 2013 05:27pm
Quote (osk4rr @ May 16 2013 11:26pm)
Dobrej nocy życzę - dzisiaj kolokwium z chemii kwantowej :(


Wysoka szkola,moze bede trzymac kciuki.

Cze. B)

This post was edited by Aster on May 16 2013 05:27pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1251625172518251925202653Next
Closed New Topic New Poll