Quote (JohnyCage @ May 16 2013 11:11pm)
Witam kolegę,
Personalnie nie mam nic do nikogo, po prostu uważam, że nikt nie stoi ponad prawem. Jeżeli można nas straszyć i karać to chyba samemu też powinno się przestrzegać regulamin. Jeżeli ktoś się nie nadaje, nie potrafi sprostać swoim obowiązkom to niech ustąpi ze stanowiska, bądź chociaż przemilczy sprawę, a nie wytyka błędy za które sam jest odpowiedzialny. Może gdyby przykład poszedł z góry to lepiej by się tutaj działo. Niestety skoro takie są wzorce to dzieje się tak, a nie inaczej i nie ma co winić za to ludzi, bo tak to się rządzi w Korei Północnej. Trzeba umieć odróżniać kiedy to my popełniliśmy błąd. Warto się czasem zastanowić, czy to aby nie moja wina, że tak się dzieje? Gdybym ja był Moderatorem takie sytuacje nie miałyby miejsca. Z pewnością i liczba przestępstw stanowczo by spadła, ale to już nie na temat. Moderatorzy są dla zwykłych użytkowników, żeby im pomagać, a nie odwrotnie...
~Regards
Przeczytam sobie jutro jesli pozwolisz,thx.
co tam btw?