d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1251325142515251625175001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jul 16 2012 07:34am
Quote (Pozer @ 16 Jul 2012 15:31)
Nie ma nikogo lepszego.
Hiszpania nie istnieje bez Xaviego i Iniesty.


co ma Xavi i Iniesta do Igrzysk? bo nie czaję :huh:
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2012 07:45am
Quote (tamburyn @ 16 Jul 2012 15:34)
co ma Xavi i Iniesta do Igrzysk? bo nie czaję :huh:


nic, on myśli że Hiszpania z Matą, Martinezem, Albą, Adrianem w składze nie ma kim grać
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jul 16 2012 07:50am
Quote (TNA @ 16 Jul 2012 15:45)
nic, on myśli że Hiszpania z Matą, Martinezem, Albą, Adrianem w składze nie ma kim grać


ponadto z rozumowania Marcina wynika, że każda reprezentacja będzie grać składem "olimpijskim", a Brazylia "podstawową" reprezentacją narodową :mellow:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 16 2012 07:53am
Quote (tamburyn @ Jul 16 2012 01:50pm)
ponadto z rozumowania Marcina wynika, że każda reprezentacja będzie grać składem "olimpijskim", a Brazylia "podstawową" reprezentacją narodową :mellow:


fakt, ze w brazyli zagraja Marcelo, czy Pato, nie zmienia to jednak faktu ze Hiszpania to Hiszpania.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 16 2012 09:05am
Quote (TNA @ Jul 16 2012 02:45pm)
nic, on myśli że Hiszpania z Matą, Martinezem, Albą, Adrianem w składze nie ma kim grać
Zapomniales o najlepszym pilkarzu tej reprezentacji :mellow:
David De Gea

Quote (tamburyn @ Jul 16 2012 02:50pm)
ponadto z rozumowania Marcina wynika, że każda reprezentacja będzie grać składem "olimpijskim", a Brazylia "podstawową" reprezentacją narodową :mellow:
Nie.
Tylko ze Brazylia ma najmocniejszy sklad, graja i trenuja za soba juz 2 miesiace - najistotniejsza kwestia.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 16 2012 09:17am
Quote (Pozer @ Jul 16 2012 03:05pm)
Zapomniales o najlepszym pilkarzu tej reprezentacji  :mellow:
David De Gea

Nie.
Tylko ze Brazylia ma najmocniejszy sklad, graja i trenuja za soba juz 2 miesiace - najistotniejsza kwestia.


watpliwe
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 16 2012 01:59pm
Quote (Pozer @ 16 Jul 2012 11:00)
Nigdy nie pisalem ze Team GB wygra Olympics.
Nie wygra, bo - nie ma Beckhama - 2 cudowne bramki strzelil 2 dni temu w lidze oraz prowadzi ta reprezentacje Stuart Pearce - najgorszy manager w historii.


pearce to smiec
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 16 2012 04:02pm
Quote (rollen @ Jul 16 2012 07:59pm)
pearce to smiec


zgadzam sie :D


btw. Wojciechowski sprzedał Polonie omg to jest jakaś patologia polskiej piłki (podobno 5mln)
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 16 2012 04:04pm
Quote (jamjestpan @ Jul 16 2012 10:02pm)
zgadzam sie :D


btw. Wojciechowski sprzedał Polonie omg to jest jakaś patologia polskiej piłki (podobno 5mln)


Liczylem, ze Polonia zacznie wystawic samych juniorow. Wojciechowski w cafe futbol powiedzial, ze sie nad tym zastanawia.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 16 2012 04:06pm
Quote (kefir @ Jul 16 2012 10:04pm)
Liczylem, ze Polonia zacznie wystawic samych juniorow. Wojciechowski w cafe futbol powiedzial, ze sie nad tym zastanawia.


wszyscy sie wyprowadzają do na Ślunsk piłkarze i sztab
Go Back To Polska Topic List
Prev1251325142515251625175001Next
Closed New Topic New Poll