Quote (TNA @ Jul 16 2012 02:45pm)
nic, on myśli że Hiszpania z Matą, Martinezem, Albą, Adrianem w składze nie ma kim grać
Zapomniales o najlepszym pilkarzu tej reprezentacji
David De GeaQuote (tamburyn @ Jul 16 2012 02:50pm)
ponadto z rozumowania Marcina wynika, że każda reprezentacja będzie grać składem "olimpijskim", a Brazylia "podstawową" reprezentacją narodową

Nie.
Tylko ze Brazylia ma najmocniejszy sklad, graja i trenuja za soba juz 2 miesiace - najistotniejsza kwestia.