d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1251025112512251325145001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 15 2012 07:21am
Quote (imnoise @ Jul 15 2012 12:18pm)
takie samo gowno jak city i malaga. bez petrowaluty od brudasow te zespoly dryfowalyby w srodkowo-dolnych rejonach tabeli.
zalosne, ze wylacznie pieniadz rzadzi sportem.


Smutne to trochę ale co poradzisz, takie czasy. Przykład z rodzimego podwórka: Nieciecza która o mało nie weszła do ekstraklasy a Motor Lublin, Resovia Rzeszów czy Stal tułają się z długami po 2 lidze...

Stare potęgi sportowe jakoś ostatnio nie błyszczą. Bayern nie da rady wygrać ligi (ale ugrał 2 finały LM), Man Utd jak widać, Real też nic nie wygrał na europejskim poziomie od lat, Juventus niby się podnosi, Inter umiera po erze Józia, Roma ktokolwiek widział ktokolwiek wie, Milan wykupowany przez zamożniejszych, Liverpool walczy o europejskie puchary. Jak żyć.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 15 2012 07:41am

a niby nie zdobywamy trofeuf :]
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 15 2012 07:55am
Quote (rollen @ 15 Jul 2012 15:41)
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/510x250/jul_12/gun__1342297524_Arsenal-celebrate-1.jpg
a niby nie zdobywamy trofeuf :]


jestes w stanie wypisac z pamieci, bez internetu podstawowa 11 arsenalu nie robiac bledow?
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 15 2012 07:56am
Quote (imnoise @ 15 Jul 2012 14:55)
jestes w stanie wypisac z pamieci, bez internetu podstawowa 11 arsenalu nie robiac bledow?


swojego imienia nie potrafie
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 15 2012 08:31am
Quote (rollen @ 15 Jul 2012 13:41)
http://www.arsenal.com/assets/_files/scaled/510x250/jul_12/gun__1342297524_Arsenal-celebrate-1.jpg
a niby nie zdobywamy trofeuf :]


http://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 15 2012 08:46am
Quote (SleepNowInThe Fire @ 15 Jul 2012 15:31)


ameryki nie odkryles
na ktoryms z bloguf arsenalu jest zegar odliczajacy od kikiedy spurs wygrali siszcza i ma ponad 50 lat :]
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 15 2012 09:50am
Quote (Pozer @ Jul 14 2012 04:57pm)
Tylko Pep i Jose sie licza wedlug mnie.
Byc moze jeszcze Ole, ale to byloby ryzykowne.
Mam nadzieje, ze wszyscy ale nie Moyes.

City mialo w tamtym sezonie trudna grupe i zaczynali z 4 koszyka - w tym sezonie beda w 3, wiec moze byc latwiejsza grupa.


Z 4tego nie losowali Villareal oO?
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jul 15 2012 09:52am
pozer, poopowiadaj o tym jaka to anglia jest najlepsza, bo mam dziś zły humor
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Jul 15 2012 10:03am
Quote (Rastuchy @ 15 Jul 2012 17:52)
pozer, poopowiadaj o tym jaka to anglia jest najlepsza, bo mam dziś zły humor


Anglia ma najlepszy obecnie skład. Za 2 lata wygrają B)
Ogórki fartem w finale i tyle.
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Jul 15 2012 10:04am
Quote (Rzoolberd @ 15 Jul 2012 18:03)
Anglia ma najlepszy obecnie skład. Za 2 lata wygrają  B)
Ogórki fartem w finale i tyle.


Pozer, to Ty? : D
Go Back To Polska Topic List
Prev1251025112512251325145001Next
Closed New Topic New Poll