Quote (imnoise @ Jul 15 2012 12:18pm)
takie samo gowno jak city i malaga. bez petrowaluty od brudasow te zespoly dryfowalyby w srodkowo-dolnych rejonach tabeli.
zalosne, ze wylacznie pieniadz rzadzi sportem.
Smutne to trochę ale co poradzisz, takie czasy. Przykład z rodzimego podwórka: Nieciecza która o mało nie weszła do ekstraklasy a Motor Lublin, Resovia Rzeszów czy Stal tułają się z długami po 2 lidze...
Stare potęgi sportowe jakoś ostatnio nie błyszczą. Bayern nie da rady wygrać ligi (ale ugrał 2 finały LM), Man Utd jak widać, Real też nic nie wygrał na europejskim poziomie od lat, Juventus niby się podnosi, Inter umiera po erze Józia, Roma ktokolwiek widział ktokolwiek wie, Milan wykupowany przez zamożniejszych, Liverpool walczy o europejskie puchary. Jak żyć.