d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1250925102511251225132653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 13 2013 05:11pm
Quote (50groszy @ 14 May 2013 00:10)
KTO MOWIL O SPANIU?


NIE WIEM :UNSURE:
Member
Posts: 43,591
Joined: Nov 1 2006
Gold: 5,000.38
May 13 2013 07:14pm
cale miasto w spiewie ptakow :love:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 13 2013 07:27pm
jestem glodny :s
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 13 2013 07:28pm
Quote (SimSimSalabim @ May 14 2013 03:14am)
cale miasto w spiewie ptakow  :love:

Wkurwia to okropnie.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 13 2013 07:56pm
Quote (50groszy @ 14 May 2013 02:27)
jestem glodny :s


JA JUZ OJEBALEM KOLACJE I IDE CZYTAC KSIAZKE ELO

SEN DLA SLABYCH B)
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 14 2013 03:57pm
Trochę zaspałem dzisiaj, ale otwieram ;)
widzę niezłe wyczekiwanie na Laddera, a niby nikt nie gra :D

Dzięki Miton
~Regards
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
May 14 2013 04:01pm
dobrej nocy
Member
Posts: 20,678
Joined: Mar 20 2007
Gold: 883.79
May 14 2013 04:11pm
Dobry wieczór,witam nocnych marków. Co tam?
Member
Posts: 7,528
Joined: Dec 30 2006
Gold: 0.00
May 14 2013 04:14pm
Quote (Aster @ 15 May 2013 00:11)
Dobry wieczór,witam nocnych marków. Co tam?


nocom to sie nogi pocom :rofl:
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 14 2013 04:18pm
idę spać, nie jestem tak napalony na diabła :)
dobranoc
Go Back To Polska Topic List
Prev1250925102511251225132653Next
Closed New Topic New Poll