d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250925102511251225135001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 05:33am
Quote (playerthree @ 14 Jul 2012 13:08)
"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" Pavel Nedved

Został Del Piero, Nedved, Buffon, Trezeguet, Camoranesi a szanse dostali Chiellini i Marchisio. Skład z pobytu w serie B spokojnie walczył by o mistrzostwo o czym może świadczyć że "beniaminek" z marszu zajął 3 miejsce. + kochająca Juve rodzina Agnellich

Co do innych zespołów to zobacz sobie na Liverpool i Arsenal...


nigdzie nie napisal ze pilkarze juve sie zle zachowali czy cos w ten desen, po prostu moj post swiadczy o slabosci serie a nie juventusu, to dobrze ze ta druzyna wrocila na szczyt jesli chodzi o wloska pilke, ale szkoda ze milan i inter nie potraily sie na nim utrzymac bo mieli ku temu zawodnikow, podkreslam mieli bo juz ich nie maja
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 14 2012 05:47am
Quote (Pozer @ Jul 14 2012 11:07am)
Nigdy tak nie mowilem.
Marzy mi sie Pep jako zastepca Sir Alexa.


Mam nadzieje, ze nie.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 14 2012 06:46am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 11:33am)
nigdzie nie napisal ze pilkarze juve sie zle zachowali czy cos w ten desen, po prostu moj post swiadczy o slabosci serie a nie juventusu, to dobrze ze ta druzyna wrocila na szczyt jesli chodzi o wloska pilke, ale szkoda ze milan i inter nie potraily sie na nim utrzymac bo mieli ku temu zawodnikow, podkreslam mieli bo juz ich nie maja


vouchuje, beznadziejna liga i tyle
co do PSG w LM - zebyscie nie przeliczyli sie tak jak z ManC w zeszlym sezonie
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 14 2012 10:57am
Quote (kefir @ Jul 14 2012 12:47pm)
Mam nadzieje, ze nie.
Tylko Pep i Jose sie licza wedlug mnie.
Byc moze jeszcze Ole, ale to byloby ryzykowne.
Mam nadzieje, ze wszyscy ale nie Moyes.

Quote (CoD_id @ Jul 14 2012 01:46pm)
vouchuje, beznadziejna liga i tyle
co do PSG w LM - zebyscie nie przeliczyli sie tak jak z ManC w zeszlym sezonie
City mialo w tamtym sezonie trudna grupe i zaczynali z 4 koszyka - w tym sezonie beda w 3, wiec moze byc latwiejsza grupa.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:40pm
Quote (Pozer @ Jul 14 2012 04:57pm)
Tylko Pep i Jose sie licza wedlug mnie.
Byc moze jeszcze Ole, ale to byloby ryzykowne.
Mam nadzieje, ze wszyscy ale nie Moyes.

City mialo w tamtym sezonie trudna grupe i zaczynali z 4 koszyka - w tym sezonie beda w 3, wiec moze byc latwiejsza grupa.


Tylko Ole i Jose. Kompletnie nie widze w tej roli Guardioli.;]
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 04:05am
Quote (kefir @ 15 Jul 2012 00:40)
Tylko Ole i Jose. Kompletnie nie widze w tej roli Guardioli.;]


racja, bo Pep troche odpocznie i wróci by zamienić swojego asystenta i znów być trenerem najlepszej drużyny klubowej w historii piłki nożnej B)
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 15 2012 04:14am
Quote (TNA @ Jul 15 2012 10:05am)
racja, bo Pep troche odpocznie i wróci by zamienić swojego asystenta i znów być trenerem najlepszej drużyny klubowej w historii piłki nożnej  B)


B)

ziomek ale plastikowa rure masz w osobistej fotce :(
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 15 2012 04:18am
Quote (TNA @ Jul 15 2012 11:05am)
racja, bo Pep troche odpocznie i wróci by zamienić swojego asystenta i znów być trenerem najlepszej drużyny klubowej w historii piłki nożnej  B)
Na 100% do barcy juz nie wroci.
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jul 15 2012 04:18am
Quote (CoD_id @ 13 Jul 2012 08:13)
Co raz to glosniej iec juz za spekulacje, plotki czy wymysly tego nie mozna brac.
Ciekawa sprawa to PSG. Ktos tutaj (chyba) dobrze napisal. Perspektywistyczny zespol, duza kasa, i nad wszystkim PARYŻ. GG.


takie samo gowno jak city i malaga. bez petrowaluty od brudasow te zespoly dryfowalyby w srodkowo-dolnych rejonach tabeli.
zalosne, ze wylacznie pieniadz rzadzi sportem.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2012 04:19am
Quote (TNA @ 15 Jul 2012 12:05)
racja, bo Pep troche odpocznie i wróci by zamienić swojego asystenta i znów być trenerem najlepszej drużyny klubowej w historii piłki nożnej  B)


Quote (Pozer @ 15 Jul 2012 12:18)
Na 100% do Barcy wroci.


fix'd
Go Back To Polska Topic List
Prev1250925102511251225135001Next
Closed New Topic New Poll