Quote (kefir @ Jul 14 2012 12:47pm)
Mam nadzieje, ze nie.
Tylko Pep i Jose sie licza wedlug mnie.
Byc moze jeszcze Ole, ale to byloby ryzykowne.
Mam nadzieje, ze wszyscy ale nie Moyes.
Quote (CoD_id @ Jul 14 2012 01:46pm)
vouchuje, beznadziejna liga i tyle
co do PSG w LM - zebyscie nie przeliczyli sie tak jak z ManC w zeszlym sezonie
City mialo w tamtym sezonie trudna grupe i zaczynali z 4 koszyka - w tym sezonie beda w 3, wiec moze byc latwiejsza grupa.