d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250825092510251125125001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 04:23am
Quote (Pozer @ 14 Jul 2012 12:14)
Juz wiadomo, ze Real wygra lol lige, bo  Villanova sobie na 100% nie poradzi.
Tak samo Juventus w serie A, bo inne druzyny sie sprzedaja, a tylko Juve sie wzmacnia.
I Borussia w Bundeslidze oraz PSG w Ligue 1.
Tylko zwyciesca najlepszej ligi swiata pozostaje niewiadomy - United, City, Chelsea, Arsenal i Spurs - kazdy z nich moze wygrac.


pierdolenie, Guardiola tez miał się nie sprawdzic a jak sie skonczylo kazdy widzi wiec la liga zostaje wielka niewiadoma
co do serie a i Ligue 1 sie zgodze
natomiast Bundesliga tez nie jest pewna, Bayern sie wzmacnia a Borussia sprzedaje jednego z kluczowych zawodnikow sprowadzajac w jego miejsce mlodzika, jesli Bayern sie zepnie i zagra na poziomie ktory prezentowal w LM to moze zdjac Borussie z tronu

Arsenal i Spurs mogą sobie powalczyć o LM, o mistrzostwo beda grac City, Chelsea i ewentualnie United, nikt więcej

This post was edited by TNA on Jul 14 2012 04:24am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:26am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 11:23am)
pierdolenie, Guardiola tez miał się nie sprawdzic a jak sie skonczylo kazdy widzi wiec la liga zostaje wielka niewiadoma
co do serie a i Ligue 1 sie zgodze
natomiast Bundesliga tez nie jest pewna, Bayern sie wzmacnia a Borussia sprzedaje jednego z kluczowych zawodnikow sprowadzajac w jego miejsce mlodzika, jesli Bayern sie zepnie i zagra na poziomie ktory prezentowal w LM to moze zdjac Borussie z tronu
Guardiola to byl wyjatek - juz nigdy taki dobry trener barcy sie nie znajdzie.
Reus jest prawie tak dobry jak Kagawa - mial bardzo dobry sezon z Borussia M.
Bayern nie wygra tytulu dopoki beda mieli takich pilkarzy jak Ribery czy Robben.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 14 2012 04:27am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 09:48am)
moje słowa ziomeczku  :wub:
ale paka sie robi w PSG, Lavezzi, Pastore, Ibra, Menez z przodu :O
z tyłu też gg Maxwell, Thiago Silva, Sakho, Lugano, Alex, Jellet, Motta..
jak sciągną jeszcze dobrego rozgrywającego aka Luka Modrić to mogą zdziałać dużo w LM

co do milanu: jeśli Pato nie zacznie grac na swoim poziomie to kolejny tytuł dla Juve jest pewny, wątpie że inter wróci do dyspozycji jaka prezentowal jeszcze za Mourinho


Quote (Pozer @ Jul 14 2012 10:14am)
Juz wiadomo, ze Real wygra lol lige, bo  Villanova sobie na 100% nie poradzi.
Tak samo Juventus w serie A, bo inne druzyny sie sprzedaja, a tylko Juve sie wzmacnia.
I Borussia w Bundeslidze oraz PSG w Ligue 1.
Tylko zwyciesca najlepszej ligi swiata pozostaje niewiadomy - United, City, Chelsea, Arsenal i Spurs - kazdy z nich moze wygrac.


Wreszcie mówicie ludzkim głosem koledzy
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:30am
Quote (playerthree @ Jul 14 2012 11:27am)
Wreszcie mówicie ludzkim głosem koledzy
To swiadczy o poziomie ligi ze taka przecietna druzyna jest jej faworytem.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 04:31am
Quote (Pozer @ 14 Jul 2012 12:26)
Guardiola to byl wyjatek - juz nigdy taki dobry trener barcy sie nie znajdzie.
Reus jest prawie tak dobry jak Kagawa - mial bardzo dobry sezon z Borussia M.
Bayern nie wygra tytulu dopoki beda mieli takich pilkarzy jak Ribery czy Robben.


akurat jeśli chodzi o francuza to nie widze zastrzezen, mial bardzo dobry sezon, Robben to wiadomo.. ale nie zapominaj ze mowisz o finaliscie LM
tak ale Kagawa podczas kontuzji Gotze był ich motorem napedowym, on dogrywal wiele pilek i tez sporo strzelal, Reus to dla mnie bardziej skrzydlowy lub napastnik niz ofensywny pomocnik
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 04:36am
Quote (playerthree @ 14 Jul 2012 12:27)
Wreszcie mówicie ludzkim głosem koledzy


to wstyd ze druzyna ktora zostala zdegradowana, sprzedala wiekszosc podstawowych zawodnikow wraca po mistrzostwo zaledwie po paru latach, swiadczy to o tym jak serie a jest w tej chwili chujowa, z jednej z najsilniejszych lig na swiece spada na dno..
gdzie sie podzialy teraz te ekipy milanu, interu czy nawet romy z ostatnich lat ? z wielkich ekip robia sie przecietne, o ile w la lidze sa 2 druzyny aspirujace o tytul mistrza i 6 druzyn walczacych o lm to w serie a jest jedna druzyna do mistrzostwa i zaledwie 3 ktore powalcza o lm, zalosne jak tak silna liga mogla sie stoczyc, zeby tylko jedna druzyna sie wzmacniala a reszta slabnie w oczach

This post was edited by TNA on Jul 14 2012 04:38am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 14 2012 04:43am
Quote (Pozer @ 14 Jul 2012 10:26)
Guardiola to byl wyjatek - juz nigdy taki dobry trener barcy sie nie znajdzie.
Reus jest prawie tak dobry jak Kagawa - mial bardzo dobry sezon z Borussia M.
Bayern nie wygra tytulu dopoki beda mieli takich pilkarzy jak Ribery czy Robben.


a jeszcze nie dawno twierdziłeś, że jedyne co robi Pep to mówi "idźcie i grajcie" :lol:
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 14 2012 05:07am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 14 2012 11:43am)
a jeszcze nie dawno twierdziłeś, że jedyne co robi Pep to mówi "idźcie i grajcie"  :lol:
Nigdy tak nie mowilem.
Marzy mi sie Pep jako zastepca Sir Alexa.
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 14 2012 05:08am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 10:36am)
to wstyd ze druzyna ktora zostala zdegradowana, sprzedala wiekszosc podstawowych zawodnikow wraca po mistrzostwo zaledwie po paru latach, swiadczy to o tym jak serie a jest w tej chwili chujowa, z jednej z najsilniejszych lig na swiece spada na dno..
gdzie sie podzialy teraz te ekipy milanu, interu czy nawet romy z ostatnich lat ? z wielkich ekip robia sie przecietne, o ile w la lidze sa 2 druzyny aspirujace o tytul mistrza i 6 druzyn walczacych o lm to w serie a jest jedna druzyna do mistrzostwa i zaledwie 3 ktore powalcza o lm, zalosne jak tak silna liga mogla sie stoczyc, zeby tylko jedna druzyna sie wzmacniala a reszta slabnie w oczach


"Piłkarze odchodzą, mężczyźni zostają" Pavel Nedved

Został Del Piero, Nedved, Buffon, Trezeguet, Camoranesi a szanse dostali Chiellini i Marchisio. Skład z pobytu w serie B spokojnie walczył by o mistrzostwo o czym może świadczyć że "beniaminek" z marszu zajął 3 miejsce. + kochająca Juve rodzina Agnellich

Co do innych zespołów to zobacz sobie na Liverpool i Arsenal...
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 14 2012 05:14am
Quote (Pozer @ 14 Jul 2012 11:07)
Nigdy tak nie mowilem.
Marzy mi sie Pep jako zastepca Sir Alexa.


a te historyjki wklejane w tym temacie to co? :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1250825092510251125125001Next
Closed New Topic New Poll