d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1250725082509251025112653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 06:39pm
Quote (Atanok @ 13 May 2013 02:37)
NO ALE JAG TO PSZECIESZ TO SIE NIEZALICZA DO CHINSKICH BAJEG.


TY ZIOMEG
TO NIE SĄ MOJE SŁOWA
KIEDYŚ KTÓRYŚ Z WAS NAPISAŁ ŻE DRAGON BALL SIĘ NIE ZALICZA
I TO NAWET W TYM WASZYM TEMACIE
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 06:39pm
hmmm, tak czytam i czytam, stwierdzam, ze mnie tu wszyscy nienawidzą ^_^
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:40pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:38)
Jesteś kotałke?<3?


CO PROSZE?

Quote (Atanok @ 13 May 2013 01:39)
Ignoranci, wszedzie ignoranci.
Witamy na jsp :D


KTORA CZESC MOJEJ WYPOWIEDZI SWIADCZY O TYM ZE JESTEM IGNORANTEM KOLEGO?


Quote (50groszy @ 13 May 2013 01:39)
hmmm, tak czytam i czytam, stwierdzam, ze mnie tu wszyscy nienawidzą  ^_^


JESTES NIEMYJACYM SIE OGLADAJACYM CHINSKIE BAJKI METALEM? XDDDD

This post was edited by chedonista on May 12 2013 06:41pm
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:40pm
Quote (JohnyCage @ 13 May 2013 02:39)
TY ZIOMEG
TO NIE SĄ MOJE SŁOWA
KIEDYŚ KTÓRYŚ Z WAS NAPISAŁ ŻE DRAGON BALL SIĘ NIE ZALICZA
I TO NAWET W TYM WASZYM TEMACIE


Lolnope. Moze jakis hamter czy inny tardek, ale oni z ogladaniem anime maja tyle wspolnego co ja ze sluchaniem metalu.

Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:40)
CO PROSZE?



KTORA CZESC MOJEJ WYPOWIEDZI SWIADCZY O TYM ZE JESTEM IGNORANTEM KOLEGO?


Mysl nubie.

Quote (50groszy @ 13 May 2013 02:39)
hmmm, tak czytam i czytam, stwierdzam, ze mnie tu wszyscy nienawidzą  ^_^


Nowai.

This post was edited by Atanok on May 12 2013 06:40pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 06:41pm
Quote (Atanok @ 13 May 2013 02:40)
Lolnope. Moze jakis hamter czy inny tardek, ale oni z ogladaniem anime maja tyle wspolnego co ja ze sluchaniem metalu.


Nołp
Hamtera mam zbanowamego
a Tardek to wiem ze sobie jaja robi
jego tez chyba blokne za to ze trzyma z hamtaro
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:42pm
Quote (JohnyCage @ 13 May 2013 02:41)
Nołp
Hamtera mam zbanowamego
a Tardek to wiem ze sobie jaja robi
jego tez chyba blokne za to ze trzyma z hamtaro


Jesli ktos stwierdzil, ze db to nie anime to jest oficjalnie skretynialy :3
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 06:42pm
Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:40)

JESTES NIEMYJACYM SIE OGLADAJACYM CHINSKIE BAJKI METALEM? XDDDD


nie no, bez przesady, myje sie ;x
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:42pm
Quote (Atanok @ 13 May 2013 01:39)
Ignoranci, wszedzie ignoranci.
Witamy na jsp :D
e/ najlepsze sa teksty typu "znam kolesia ktory lubi to i to i jest chujowy/nigdy nie ruchal/nie ma sledziony, wiec wszyscy, ktorzy to lubia sa tacy" NO CZYZ TO NIE OCZYWISTE?


NO NIE WIERZE!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAM DZIS POWIEDZIALES ZE CZWURKA TO GOWNO BO PEU CI TAK POWIEDZIAL I NA TRUJCE TAK PISALI. HIPOKRYZJA


Quote (50groszy @ 13 May 2013 01:42)
nie no, bez przesady, myje sie ;x


TO DOBRZE. RESZTA MI NIE PRZESZKADZA ZIOMEG :WUB:

This post was edited by chedonista on May 12 2013 06:43pm
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 06:43pm
Quote (Atanok @ 13 May 2013 02:42)
Jesli ktos stwierdzil, ze db to nie anime to jest oficjalnie skretynialy :3


aż Ci znajdę jutro,
ktoś napisał, że db to gówno, a nie anime

idę spać
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:44pm
Quote (chedonista @ May 13 2013 02:42am)
NO NIE WIERZE!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAM DZIS POWIEDZIALES ZE CZWURKA TO GOWNO BO PEU CI TAK POWIEDZIAL I NA TRUJCE TAK PISALI. HIPOKRYZJA


Go Back To Polska Topic List
Prev1250725082509251025112653Next
Closed New Topic New Poll