Quote (Atanok @ 13 May 2013 01:39)
Ignoranci, wszedzie ignoranci.
Witamy na jsp

e/ najlepsze sa teksty typu "znam kolesia ktory lubi to i to i jest chujowy/nigdy nie ruchal/nie ma sledziony, wiec wszyscy, ktorzy to lubia sa tacy" NO CZYZ TO NIE OCZYWISTE?
NO NIE WIERZE!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SAM DZIS POWIEDZIALES ZE CZWURKA TO GOWNO BO PEU CI TAK POWIEDZIAL I NA TRUJCE TAK PISALI. HIPOKRYZJA
Quote (50groszy @ 13 May 2013 01:42)
nie no, bez przesady, myje sie ;x
TO DOBRZE. RESZTA MI NIE PRZESZKADZA ZIOMEG
This post was edited by chedonista on May 12 2013 06:43pm