d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250725082509251025115001Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 13 2012 08:42am
Quote (CoD_id @ Jul 13 2012 12:31pm)
Tak, bylo EURO, teraz U19, niedlugo Olimpiada. I znowu najsmieszniejsza reprezentacja patalachow zostanie z niczym. Latwo.
U19 i Olympics to bardziej zabawa niz powazne turnieje.

Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 13 2012 12:33pm)
a niby z czyjej? kilka dni temu podpisał nowy kontrakt, bez jego zgody Milan mógłby go wytransferować co najwyżej do swoich rezerw
Milan zmusil go i Ibrahimovica do odejscia.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 13 2012 09:09am
"Ostateczna kadra Hiszpanii na IO w Londynie:

Bramkarze - David De Gea (Manchester United), Diego Mariño (Villarreal).
Obrońcy - Azpilicueta (Olympique Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Pomocnicy - Ander Herrera (Athletic), Koke (Atlético Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic).
Napastnicy - Adrián (Atlético Madryt), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).

Czwórka rezerwowych, którzy mogą zostać powołani na wypadek poważnej kontuzji jednego z zawodników z '18' przed pierwszym meczem turnieju - Joel Robles (Atlético Madryt), Víctor Ruiz (Valencia), Asier Illarramendi (Real Sociedad) i Álvaro Vázquez (Espanyol)."

niezłą pakę Hiszpania zabiera na igrzyska, po tym jak wygrali ME i za chwile wygrają u19 mogą w Londynie skompletować trzecie trofeum w tym roku :)


Quote (Pozer @ 13 Jul 2012 14:42)

Milan zmusil go i Ibrahimovica do odejscia.


to nie zmienia faktu, że obaj musieli wyrazić zgodę na transfer, a deklaracje Silvy z przed kilku dni wyglądają dość śmiesznie

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 13 2012 09:10am
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Jul 13 2012 09:11am
Pozer, gdybym Cię spotkał irl to zapierdoliłbym Ci takiego strzała że przykryłbyś się klapkami.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 13 2012 09:18am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 13 2012 04:09pm)
"Ostateczna kadra Hiszpanii na IO w Londynie:

Bramkarze - David De Gea (Manchester United), Diego Mariño (Villarreal).
Obrońcy - Azpilicueta (Olympique Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Pomocnicy - Ander Herrera (Athletic), Koke (Atlético Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic).
Napastnicy - Adrián (Atlético Madryt), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).

Czwórka rezerwowych, którzy mogą zostać powołani na wypadek poważnej kontuzji jednego z zawodników z '18' przed pierwszym meczem turnieju - Joel Robles (Atlético Madryt), Víctor Ruiz (Valencia), Asier Illarramendi (Real Sociedad) i Álvaro Vázquez (Espanyol)."

niezłą pakę Hiszpania zabiera na igrzyska, po tym jak wygrali ME i za chwile wygrają u19 mogą w Londynie skompletować trzecie trofeum w tym roku :)




to nie zmienia faktu, że obaj musieli wyrazić zgodę na transfer, a deklaracje Silvy z przed kilku dni wyglądają dość śmiesznie
Brazylia na 100% wygra Olympiade.

I wiadomo ze jesli kogos klub nie chce, to na sile tam nie bedzie chcial zostac.
Takie sytuacje moga zmienic sie z dnia na dzien wiec nic dziwnego.

Quote (yo11 @ Jul 13 2012 04:11pm)
Pozer, gdybym Cię spotkał irl to zapierdoliłbym Ci takiego strzała że przykryłbyś się klapkami.
Nie rozumiem powodu twojej agresji.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 13 2012 09:24am
Quote (Pozer @ 13 Jul 2012 15:18)
Brazylia na 100% wygra Olympiade.

I wiadomo ze jesli kogos klub nie chce, to na sile tam nie bedzie chcial zostac.
Takie sytuacje moga zmienic sie z dnia na dzien wiec nic dziwnego.


tym bardziej śmiesznie wyglądają te zapewnienia Silvy, i to na kilka dni przed odejściem

a Brazylia też niezły skład ma na IO, między nimi a Hiszpania rozstrzygnie sią zapewne złoty medal
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 13 2012 11:00am
Quote (yo11 @ 13 Jul 2012 16:11)
Pozer, gdybym Cię spotkał irl to zapierdoliłbym Ci takiego strzała że przykryłbyś się klapkami.


otrzymujesz bicz slap kido



silvio chyba nalegal na transfery odobno 150 M zaoszczedzo na tym

This post was edited by rollen on Jul 13 2012 11:01am
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:48am
Quote (CoD_id @ 13 Jul 2012 08:13)
Co raz to glosniej iec juz za spekulacje, plotki czy wymysly tego nie mozna brac.
Ciekawa sprawa to PSG. Ktos tutaj (chyba) dobrze napisal. Perspektywistyczny zespol, duza kasa, i nad wszystkim PARYŻ. GG.


moje słowa ziomeczku :wub:
ale paka sie robi w PSG, Lavezzi, Pastore, Ibra, Menez z przodu :O
z tyłu też gg Maxwell, Thiago Silva, Sakho, Lugano, Alex, Jellet, Motta..
jak sciągną jeszcze dobrego rozgrywającego aka Luka Modrić to mogą zdziałać dużo w LM

co do milanu: jeśli Pato nie zacznie grac na swoim poziomie to kolejny tytuł dla Juve jest pewny, wątpie że inter wróci do dyspozycji jaka prezentowal jeszcze za Mourinho

This post was edited by TNA on Jul 14 2012 03:51am
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 14 2012 03:50am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 10:48am)
moje słowa ziomeczku  :wub:
ale paka sie robi w PSG, Lavezzi, Pastore, Ibra, Menez z przodu :O
z tyłu też gg Maxwell, Thiago Silva, Sakho, Lugano, Alex, Jellet, Motta..
jak sciągną jeszcze dobrego rozgrywającego aka Luka Modrić to mogą zdziałać dużo w LM

Modric podobno już jest w Realu.
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 14 2012 03:54am
Quote (K4ktu5 @ 14 Jul 2012 11:50)
Modric podobno już jest w Realu.


nic pewnego, ostatnio prawie był w Chelsea -.-
osobiście nie widze dla niego miejsca w pierwszej 11 Realu, bo Khedira będzie grał na 100% (ulubieniec Mou + typowy def pomocnik którym Modrić z pewnością nie jest), Xabi też nie jest do ruszenia więc albo Ozil ablo Di Maria, ciężko będzie miał Modrić się przebić, a jest jescze młody Sahin który też w BvB był genialny
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 14 2012 04:14am
Quote (TNA @ Jul 14 2012 10:48am)
moje słowa ziomeczku  :wub:
ale paka sie robi w PSG, Lavezzi, Pastore, Ibra, Menez z przodu :O
z tyłu też gg Maxwell, Thiago Silva, Sakho, Lugano, Alex, Jellet, Motta..
jak sciągną jeszcze dobrego rozgrywającego aka Luka Modrić to mogą zdziałać dużo w LM

co do milanu: jeśli Pato nie zacznie grac na swoim poziomie to kolejny tytuł dla Juve jest pewny, wątpie że inter wróci do dyspozycji jaka prezentowal jeszcze za Mourinho
Juz wiadomo, ze Real wygra lol lige, bo Villanova sobie na 100% nie poradzi.
Tak samo Juventus w serie A, bo inne druzyny sie sprzedaja, a tylko Juve sie wzmacnia.
I Borussia w Bundeslidze oraz PSG w Ligue 1.
Tylko zwyciesca najlepszej ligi swiata pozostaje niewiadomy - United, City, Chelsea, Arsenal i Spurs - kazdy z nich moze wygrac.
Go Back To Polska Topic List
Prev1250725082509251025115001Next
Closed New Topic New Poll