"Ostateczna kadra Hiszpanii na IO w Londynie:
Bramkarze - David De Gea (Manchester United), Diego Mariño (Villarreal).
Obrońcy - Azpilicueta (Olympique Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), Iñigo Martínez (Real Sociedad).
Pomocnicy - Ander Herrera (Athletic), Koke (Atlético Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic).
Napastnicy - Adrián (Atlético Madryt), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).
Czwórka rezerwowych, którzy mogą zostać powołani na wypadek poważnej kontuzji jednego z zawodników z '18' przed pierwszym meczem turnieju - Joel Robles (Atlético Madryt), Víctor Ruiz (Valencia), Asier Illarramendi (Real Sociedad) i Álvaro Vázquez (Espanyol)."
niezłą pakę Hiszpania zabiera na igrzyska, po tym jak wygrali ME i za chwile wygrają u19 mogą w Londynie skompletować trzecie trofeum w tym roku

Quote (Pozer @ 13 Jul 2012 14:42)
Milan zmusil go i Ibrahimovica do odejscia.
to nie zmienia faktu, że obaj musieli wyrazić zgodę na transfer, a deklaracje Silvy z przed kilku dni wyglądają dość śmiesznie
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 13 2012 09:10am