d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1250625072508250925102653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:34pm
Quote (JohnyCage @ 13 May 2013 01:33)
tego pierwsze nie znam, ale dragon balla nie zaliczają do swojego gangu chińskich bajek, więc w moich oczach jesteś czysty


DESU NOTO TO DEATH NOTE NOTATNIK SMIERCI. PISZE TAK BO KROCEJ XD
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:34pm
Quote (Atanok @ May 13 2013 02:31am)
Trzymamy sie za kutasy i ogladamy.



ty czaisz to, że zauważyłem taka prawidlowość, że wśród najbardziej wkurwiających mnie ludzi np. na fejsbuku, są ex aequo Dresiarze, Mangowcy, pseudofotografowie i pseudofelietoniści? Zauważyłem, że u tych ludzi brakuje piątej klepki i to ewidentnie, ich wypowiedzi są na poziomie 12 latka. Przypadek? Nie sondze.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:35pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:34)
ty czaisz to, że zauważyłem taka prawidlowość, że wśród najbardziej wkurwiających mnie ludzi np. na fejsbuku, są ex aequo Dresiarze, Mangowcy, pseudofotografowie i pseudofelietoniści? Zauważyłem, że u tych ludzi brakuje piątej klepki i to ewidentnie, ich wypowiedzi są na poziomie 12 latka. Przypadek? Nie sondze.


CZEMU STACHY PYTASZ O CHINSKIE BAJKI? TY OGLADASZ?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:36pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 02:34)
ty czaisz to, że zauważyłem taka prawidlowość, że wśród najbardziej wkurwiających mnie ludzi np. na fejsbuku, są ex aequo Dresiarze, Mangowcy, pseudofotografowie i pseudofelietoniści? Zauważyłem, że u tych ludzi brakuje piątej klepki i to ewidentnie, ich wypowiedzi są na poziomie 12 latka. Przypadek? Nie sondze.


Tez nie sondze.
Mnie najbardziej wkurwiaja metalowcy, weganie i feministki. PSZYPADEK?

Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:35)
CZEMU STACHY PYTASZ O CHINSKIE BAJKI? TY OGLADASZ?


Jest ukrytym chinskim ogladaczem.

This post was edited by Atanok on May 12 2013 06:36pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:36pm
Quote (chedonista @ May 13 2013 02:35am)
CZEMU STACHY PYTASZ O CHINSKIE BAJKI? TY OGLADASZ?



nie, bo mnie to nie jara, ogladalem desu noto, bylo ok, db też ale dzisiaj sie tego wstydzę. Tak chciałem zagadać.
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 06:37pm
Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:34)
DESU NOTO TO DEATH NOTE NOTATNIK SMIERCI. PISZE TAK BO KROCEJ XD


nadal niestety nie wiem o czym do mnie piszesz :(

Quote (Atanok @ 13 May 2013 02:33)
DB jest amerykanskie.


no aż sprawdziłem:

Quote
manga i anime stworzone przez Akirę Toriyamę, luźno oparte na motywach zaczerpniętych z chińskiej powieści Wędrówka na zachód.

Wydawca  Shūeisha (Japonia)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:37pm
Quote (JohnyCage @ 13 May 2013 02:37)
nadal niestety nie wiem o czym do mnie piszesz :(



no aż sprawdziłem:


NO ALE JAG TO PSZECIESZ TO SIE NIEZALICZA DO CHINSKICH BAJEG.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:38pm
Quote (Atanok @ 13 May 2013 01:36)
Tez nie sondze.
Mnie najbardziej wkurwiaja metalowcy, weganie i feministki. PSZYPADEK?


IMO UTOZSAMIANIE SIE Z JAKAS SUBKULTURA W SPOSOB SKRAJNY JEST PO PROSTU POPIERDOLONE. NIE JEST WAZNE GDZIE SIE TA PODGRUPA PLASUJE. TYLKO HEDON JEST TAKIM KOTEM, BOGIEM SEKSU, KROLEM ROCK & ROLLA A W DODATKU JEST DOBRY Z MATMY I RUCHA NAJLEPSZE DUPECZKI B)

Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:36)
nie, bo mnie to nie jara, ogladalem desu noto, bylo ok, db też ale dzisiaj sie tego wstydzę. Tak chciałem zagadać.


TO MAMY TE SAME TYTULY NA KONCIE. IMO NIE MA SIE CZEGO WSTYDZIC, DB OGLADALEM JAK MIALEM (MIELISMY?) PO 7 LAT. NORMALNE

This post was edited by chedonista on May 12 2013 06:39pm
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:38pm
Quote (chedonista @ May 13 2013 02:38am)
IMO UTOZSAMIANIE SIE Z JAKAS SUBKULTURA W SPOSOB SKRAJNY JEST PO PROSTU POPIERDOLONE. NIE JEST WAZNE GDZIE SIE TA PODGRUPA PLASUJE. TYLKO HEDON JEST TAKIM KOTEM, BOGIEM SEKSU, KROLEM ROCK & ROLLA A W DODATKU JEST DOBRY Z MATMY I RUCHA NAJLEPSZE DUPECZKI B)


Jesteś kotałke?<3?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:39pm
Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:38)
IMO UTOZSAMIANIE SIE Z JAKAS SUBKULTURA W SPOSOB SKRAJNY JEST PO PROSTU POPIERDOLONE. NIE JEST WAZNE GDZIE SIE TA PODGRUPA PLASUJE. TYLKO HEDON JEST TAKIM KOTEM, BOGIEM SEKSU, KROLEM ROCK & ROLLA A W DODATKU JEST DOBRY Z MATMY I RUCHA NAJLEPSZE DUPECZKI B)


Ignoranci, wszedzie ignoranci.
Witamy na jsp :D
e/ najlepsze sa teksty typu "znam kolesia ktory lubi to i to i jest chujowy/nigdy nie ruchal/nie ma sledziony, wiec wszyscy, ktorzy to lubia sa tacy" NO CZYZ TO NIE OCZYWISTE?

This post was edited by Atanok on May 12 2013 06:39pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1250625072508250925102653Next
Closed New Topic New Poll