Quote (Atanok @ 13 May 2013 01:36)
Tez nie sondze.
Mnie najbardziej wkurwiaja metalowcy, weganie i feministki. PSZYPADEK?
IMO UTOZSAMIANIE SIE Z JAKAS SUBKULTURA W SPOSOB SKRAJNY JEST PO PROSTU POPIERDOLONE. NIE JEST WAZNE GDZIE SIE TA PODGRUPA PLASUJE. TYLKO HEDON JEST TAKIM KOTEM, BOGIEM SEKSU, KROLEM ROCK & ROLLA A W DODATKU JEST DOBRY Z MATMY I RUCHA NAJLEPSZE DUPECZKI

Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:36)
nie, bo mnie to nie jara, ogladalem desu noto, bylo ok, db też ale dzisiaj sie tego wstydzę. Tak chciałem zagadać.
TO MAMY TE SAME TYTULY NA KONCIE. IMO NIE MA SIE CZEGO WSTYDZIC, DB OGLADALEM JAK MIALEM (MIELISMY?) PO 7 LAT. NORMALNE
This post was edited by chedonista on May 12 2013 06:39pm