d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev1250525062507250825092653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:21pm
SKONCZYLEM ROBIC SPRAWOZDANIE. ZACZYNAMY IMPREZE :BANANA:
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 06:23pm
:locked:
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 12 2013 06:24pm
Quote (chedonista @ May 13 2013 02:21am)
SKONCZYLEM ROBIC SPRAWOZDANIE. ZACZYNAMY IMPREZE :BANANA:


a ja jeszcze nie zacząłem
oj tam rano się zrobi
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:29pm
Quote (demontaczki @ 13 May 2013 01:24)
a ja jeszcze nie zacząłem
oj tam rano się zrobi


RANO TO JEST O 14 XDDD
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 12 2013 06:30pm
Quote (chedonista @ May 13 2013 02:29am)
RANO TO JEST O 14 XDDD


hedon kurwa, ogladasz hinskie bajki?
Banned
Posts: 17,038
Joined: Dec 27 2009
Gold: 0.16
Warn: 10%
May 12 2013 06:31pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 02:30)
hedon kurwa, ogladasz hinskie bajki?


tag
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:31pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 02:30)
hedon kurwa, ogladasz hinskie bajki?


Trzymamy sie za kutasy i ogladamy.
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 19 2011
Gold: 0.99
May 12 2013 06:32pm
Quote (Stanislaw @ 13 May 2013 01:30)
hedon kurwa, ogladasz hinskie bajki?


OGLADALEM DESU NOTO Z ROK TEMU I DRAGON BALLA W DZIECINSTWIE A CO?
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
May 12 2013 06:33pm
Quote (chedonista @ 13 May 2013 02:32)
OGLADALEM DESU NOTO Z ROK TEMU I DRAGON BALLA W DZIECINSTWIE A CO?


tego pierwsze nie znam, ale dragon balla nie zaliczają do swojego gangu chińskich bajek, więc w moich oczach jesteś czysty
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 12 2013 06:33pm

Xd.

Quote (JohnyCage @ 13 May 2013 02:33)
tego pierwsze nie znam, ale dragon balla nie zaliczają do swojego gangu chińskich bajek, więc w moich oczach jesteś czysty


DB jest amerykanskie.

This post was edited by Atanok on May 12 2013 06:33pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1250525062507250825092653Next
Closed New Topic New Poll