HAHAHAHA
lol@ amica
Quote (CoD_id @ Jul 12 2012 02:45pm)
wyjebanie ich z grupy LE nazwalbym wygrana.
inb4, powołanie się na remis z Juve może w tym przypadku oznać selfown3d jeśli porównać to do twojej odpowiedzi apropo ostatnich 9 lat gdzie Juve wyjebywało Real kiedy tylko się na niego natknęło :<
nie trudź się nad wymyślaniem odpowiedzi bo już zostałem moralnym zwycięzcą tej dyskusji ("blablablalkbna korupcja blabla mistrzostw blalabla juve blablabla")