Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 11 2012 09:42pm)
jestem naprawdę ciekaw co wykombinuje zarząd Lecha w sprawie kolejnych wzmocnień, bo ilość dziur w zespole jest zatrważająca
połowa składu poszła w cholerę a sprowadzono na razie tylko 4 zawodników, z czego dwóch wróciło z wypożyczeń
RUH NA MISZCZA, OH WAIT...
Dobra. Górnik na miszcza!