d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250325042505250625075001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 11 2012 10:28am
ekhm...

chodzilo mi raczej o barwy milanu. juz kibice interu wojuja o to.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 11 2012 11:48am
Quote (CoD_id @ Jul 11 2012 05:27pm)
Wg mnie dosc ladne.



Z tego co wiem to Real w tym sezonie trzeci komplet bedzie mial zielony.
W tamtym sezonie mieli czerwony.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 11 2012 02:20pm
Quote (Pozer @ Jul 11 2012 05:48pm)
W tamtym sezonie mieli czerwony.


Najwidoczniej uznali go za nedzny skoro teraz jest zielony. Poniedkad im sie nie dziwie, w koncu moga ich pokojarzyc z red debilami, czyli blamazem na wszystkich frontach. Elo.

Quote (kr90 @ Jul 11 2012 04:28pm)
ekhm...

chodzilo mi raczej o barwy milanu. juz kibice interu wojuja o to.


chuja sie znaja. niech zostawia. troll mode: on :D
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Jul 11 2012 02:23pm
MEDIOLAN JEST CZARNO-NIEBIESKI. JEBAC CZERWONYCH ROSSONERI
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2012 02:27pm
wloska pilka norzna spac nie mozna
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Jul 11 2012 02:34pm
opierdolta gałgana
Member
Posts: 15,076
Joined: Sep 3 2007
Gold: 0.00
Jul 11 2012 03:03pm
Quote (Pozer @ 10 Jul 2012 17:26)
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.

Ciekawe dla kogo, bo napewno nie dla jedynych 2 klubow tej ligi.


real zapewne potrzebowal zmiennika dla ozila w razie odejscia kaki dlatego sie nim interesowali
kagawa na skrzydle ssie po samo kule, moze sanchezowi i pedro czyscic buty jesli chodzi o role skrzydlowego, w barcelonie nie sprawdzil by sie zapewne dlatego odszedl do united bo w realu i barcy zagralby moze co drugi-trzeci mecz koncowe 15minut a w united gdzie w srodku nie ma ani 1 kreatywnego zawodnika poza 60 letnim giggsem i skolsem bedzie wiodaca postacia druzyny
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 11 2012 03:22pm
Quote (TNA @ Jul 11 2012 10:03pm)
real zapewne potrzebowal zmiennika dla ozila w razie odejscia kaki dlatego sie nim interesowali
kagawa na skrzydle ssie po samo kule, moze sanchezowi i pedro czyscic buty jesli chodzi o role skrzydlowego, w barcelonie nie sprawdzil by sie zapewne dlatego odszedl do united bo w realu i barcy zagralby moze co drugi-trzeci mecz koncowe 15minut a w united gdzie w srodku nie ma ani 1 kreatywnego zawodnika poza 60 letnim giggsem i skolsem bedzie wiodaca postacia druzyny
:lol:
Jaki rage :DDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 11 2012 03:25pm
Quote (Pozer @ Jul 11 2012 10:22pm)
:lol:
Jaki rage :DDDDDDDDDDD
Bardziej dobitne stwierdzenie faktów.

Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 11 2012 03:42pm
jestem naprawdę ciekaw co wykombinuje zarząd Lecha w sprawie kolejnych wzmocnień, bo ilość dziur w zespole jest zatrważająca
połowa składu poszła w cholerę a sprowadzono na razie tylko 4 zawodników, z czego dwóch wróciło z wypożyczeń
Go Back To Polska Topic List
Prev1250325042505250625075001Next
Closed New Topic New Poll