Quote (Pozer @ 10 Jul 2012 17:26)
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.
Ciekawe dla kogo, bo napewno nie dla jedynych 2 klubow tej ligi.
real zapewne potrzebowal zmiennika dla ozila w razie odejscia kaki dlatego sie nim interesowali
kagawa na skrzydle ssie po samo kule, moze sanchezowi i pedro czyscic buty jesli chodzi o role skrzydlowego, w barcelonie nie sprawdzil by sie zapewne dlatego odszedl do united bo w realu i barcy zagralby moze co drugi-trzeci mecz koncowe 15minut a w united gdzie w srodku nie ma ani 1 kreatywnego zawodnika poza 60 letnim giggsem i skolsem bedzie wiodaca postacia druzyny