d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250225032504250525065001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 10 2012 02:09pm
Quote (yo11 @ 10 Jul 2012 22:05)
I właśnie wtedy nie powinni się ugiąć pod tymi groźbami. Może dobraliby się im wszystkim do dup, pozamykali kogo trzeba i zacząć to wszystko budować od nowa. Chuj że dostalibyśmy bana na rozgrywki klubowe i narodowe, od tamtej pory chuja polskie drużyny ugrały.
Wczoraj widziałem, że Polska dostała 38 baniek za euro. Cały ten hajs powinien trafić na budowanie ośrodków szkoleniowych dla trenerów i młodych talentów. Te chujki co siedzą w PZPN powinni dostać tylko symboliczne złotówki.

Powinni zbojkotować sponsorzy, kibice, przestać przychodzić na mecze, kupować karnety itp itd, wtedy może coś by się ruszyło.


najlepsze jest ze organizatora euro mieli wybrac w grudniu 2006 ale wtedy juz bylo gadanie o korupcji w pzpn i uefa przelozyla wybor o organizatora na kwiecien..... w styczniu wszedl kurator ktorego wyjebali o nagle polska zostaje organizatorem euro po TAJNYM glosowaniu ja pierdole zal na maksa

tak samo stadion kurwa 2 miliardy pln kosztowal przeciez to jest kurwa skandal ciekawe ile uefa dostala za budowe :rofl:
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Jul 10 2012 02:21pm
Quote (Cannabisek @ Jul 10 2012 08:09pm)
najlepsze jest ze organizatora euro mieli wybrac w grudniu 2006 ale wtedy juz bylo gadanie o korupcji w pzpn i uefa przelozyla wybor o organizatora na kwiecien..... w styczniu wszedl kurator ktorego wyjebali o nagle polska zostaje organizatorem euro po TAJNYM glosowaniu ja pierdole zal na maksa

tak samo stadion kurwa 2 miliardy pln kosztowal przeciez to jest kurwa skandal ciekawe ile uefa dostala za budowe :rofl:


Stadiony wszystko fajnie i pięknie, tylko ciekawe z czego teraz będą utrzymywane ? Pierwszy lepszy mecz Polski z RPA ma być rozegrany w ... Bydgoszczy. Jak dla mnie szanse przetrwania mają jedynie stadiony we Wrocławiu i Poznaniu z wiadomych względów. Ta cała PGE Arena w Gdańsku to jest po prostu pomyłka. Widziałem w tamtym sezonie mecz Lechii to kibice tak pizdę darli, że szło niesamowite echo. Ciekawe, ciekawe jak się potoczą losy tych obiektów -.-
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 10 2012 02:31pm
Quote (yo11 @ 10 Jul 2012 22:21)
Stadiony wszystko fajnie i pięknie, tylko ciekawe z czego teraz będą utrzymywane ? Pierwszy lepszy mecz Polski z RPA ma być rozegrany w  ... Bydgoszczy. Jak dla mnie szanse przetrwania mają jedynie stadiony we Wrocławiu i Poznaniu z wiadomych względów. Ta cała PGE Arena w Gdańsku to jest po prostu pomyłka. Widziałem w tamtym sezonie mecz Lechii to kibice tak pizdę darli, że szło niesamowite echo. Ciekawe, ciekawe jak się potoczą losy tych obiektów -.-


stadion narodowy jest wlasnoscia skarbu panstwa wiec sprawa jest prosta zwieksza podatki i sie utrzyma :rofl: a na pozostalych 3 beda dawac koncerty bo od czego sa stadiony haha zal kurwa
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 10 2012 03:46pm
Quote (yo11 @ Jul 10 2012 10:05pm)
I właśnie wtedy nie powinni się ugiąć pod tymi groźbami. Może dobraliby się im wszystkim do dup, pozamykali kogo trzeba i zacząć to wszystko budować od nowa. Chuj że dostalibyśmy bana na rozgrywki klubowe i narodowe, od tamtej pory chuja polskie drużyny ugrały.
Wczoraj widziałem, że Polska dostała 38 baniek za euro. Cały ten hajs powinien trafić na budowanie ośrodków szkoleniowych dla trenerów i młodych talentów. Te chujki co siedzą w PZPN powinni dostać tylko symboliczne złotówki.

Powinni zbojkotować sponsorzy, kibice, przestać przychodzić na mecze, kupować karnety itp itd, wtedy może coś by się ruszyło.


Co mają do tego kluby? Nie raz i nie dwa był ogłaszany bojkot reprezentacji ale wąsate janusze i wymalowane andrzeje i tak pójdą. Tak bardzo jebali pzpn na meczu z Grecją czy tam przed meczem a co drugi kupował koszulkę z logo pzpn.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 10 2012 03:55pm
Quote (CoD_id @ 10 Jul 2012 20:28)
Przestan juz, bo ni to smieszne, ni chujowe. Denne te twoje bezmozgie prowokacje.


jestes latwy jak wykupienie dobrego pilkarza z arsenalu :]

rijo mijaiczi >kagawa

This post was edited by rollen on Jul 10 2012 03:55pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 04:18pm
po polsku pls
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 11 2012 09:25am
czerwone koszulki interu na wyjazd :D
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 11 2012 09:57am
Quote (kr90 @ Jul 11 2012 04:25pm)
czerwone koszulki interu na wyjazd :D
http://i.eurosport.pl/2012/07/11/861868-14578000-640-360.jpg
Kazdy teraz kradnie czerwony, najpierw real teraz inter.
Zazdroszcza barw United b)
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 11 2012 10:16am
Quote (rollen @ Jul 10 2012 09:55pm)
jestes latwy jak wykupienie dobrego pilkarza z arsenalu :]

rijo mijaiczi >kagawa


jeszcze nie, ale sezon dwa i barca bedzie płakać, że ma ich DNA
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 11 2012 10:27am
Quote (kr90 @ Jul 11 2012 03:25pm)
czerwone koszulki interu na wyjazd :D
http://i.eurosport.pl/2012/07/11/861868-14578000-640-360.jpg

Wg mnie dosc ladne.

Quote (Pozer @ Jul 11 2012 03:57pm)
Kazdy teraz kradnie czerwony, najpierw real teraz inter.
Zazdroszcza barw United b)


Z tego co wiem to Real w tym sezonie trzeci komplet bedzie mial zielony.
Go Back To Polska Topic List
Prev1250225032504250525065001Next
Closed New Topic New Poll