d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250125022503250425055001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 10 2012 09:43am
Quote (kefir @ 10 Jul 2012 17:36)
Bawisz sie w gazee wyborcza?Ogladalem konferencje wiec przestan bredzic. Nie znasz go osobiscie to skad mozesz wiedziec, ze bedzie marionetka?


bo kurwa kazdy bedzie marionetka pzpn albo zrobia co mowi albo wypierdala
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Jul 10 2012 09:58am
Dopóki PZPN z tymi starymi skurwysynami na czele będzie trzymał władzę, dopóty będzie ten sam syf. Powinni pajace zostawić Benhakera, ale widocznie koleżka im się stawiał więc go trzeba było wypierdolić przez TV.

Dla mnie jest to niepojęte, że żyjąc w XXI wieku nie można rozjebać struktury która powstała w latach komunizmu, są tak zamurowani że ich ruszyć nie można.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 10 2012 10:03am
Quote (yo11 @ 10 Jul 2012 17:58)
Dopóki PZPN z tymi starymi skurwysynami na czele będzie trzymał władzę, dopóty będzie ten sam syf. Powinni pajace zostawić Benhakera, ale widocznie koleżka im się stawiał więc go trzeba było wypierdolić przez TV.

Dla mnie jest to niepojęte, że żyjąc w XXI wieku nie można rozjebać struktury która powstała w latach komunizmu, są tak zamurowani że ich ruszyć nie można.


pzpn to pikus w porownaniu do uefa nie zapominaj ze gdy w 2007 wprowadzono kuratora do pzpn za afere korupcyjna to uefa sie wpierodlila i powiedzieli sie na to nie zgadzaja i jesli tego nie cofna to dostanie sie polskim klubom

tak samo lato bedzie robil co mu kurwa kaza jak nie to znajdzie sie ktos inny

e;
tak w ogole to mam wrazenie ze euro 2012 w polsce bylo prezentem od uefy dla pzpn haha

This post was edited by Cannabisek on Jul 10 2012 10:12am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 10 2012 11:09am
Quote (kefir @ 10 Jul 2012 15:36)
Bawisz sie w gazee wyborcza?Ogladalem konferencje wiec przestan bredzic. Nie znasz go osobiscie to skad mozesz wiedziec, ze bedzie marionetka?


z doświadczenia, dość długo oglądam to co się dzieje w polskiej piłce i kto nią rządzi, niestety ale nic się nie zmienia i ta decyzja jest w moim mniemaniu na to dowodem
możliwe że Ty wierzysz w te ich zapewnienia i ładne historyjki ale ja nie, już od dawna nie, wybranie Fornalika na selekcjonera to wybranie kolesia, nad którym beton w PZPN będzie miał władze i dyktat, tyle kurwa, to moje zdanie i mam do niego prawo

a skąd wiem że nią będzie? ano stąd, że zaraz po wyborze już zapowiedziano, że nie będzie miał on wpływu na wybór swoich współpracowników, to chyba jasno i wyraźnie mówi którym w szeregu będzie nasz nowy selekcjoner

Quote (Pozer @ 10 Jul 2012 15:26)
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.


piłkarzami których obserwuje jest zapewne dziesiątki, to nic znaczy
zarówno w Realu jak w Barcelonie Kagawa zaczynałby z pozycji ławki rezerwowych, a nie jak to napisałeś miął 11 z urzędu
i raczej trudno byłoby mu wygryźć obecnie tam grających

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 11:27am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 01:17pm
Quote (Pozer @ Jul 10 2012 03:26pm)
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.

Ciekawe dla kogo, bo napewno nie dla jedynych 2 klubow tej ligi.


: DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD/10
Oczywiscie dla Realu. Czekam tylko, jak znowu sie zesrasz i wypierdolisz na x miesiecy w momencie jak jacys hiszpanie wyjebia na zbity ryj LOLCZESTER.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 10 2012 01:24pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 06:09pm)
z doświadczenia, dość długo oglądam to co się dzieje w polskiej piłce i kto nią rządzi, niestety ale nic się nie zmienia i ta decyzja jest w moim mniemaniu na to dowodem
możliwe że Ty wierzysz w te ich zapewnienia i ładne historyjki ale ja nie, już od dawna nie, wybranie Fornalika na selekcjonera to wybranie kolesia, nad którym beton w PZPN będzie miał władze i dyktat, tyle kurwa, to moje zdanie i mam do niego prawo

a skąd wiem że nią będzie? ano stąd, że zaraz po wyborze już zapowiedziano, że nie będzie miał on wpływu na wybór swoich współpracowników, to chyba jasno i wyraźnie mówi którym w szeregu będzie nasz nowy selekcjoner



piłkarzami których obserwuje jest zapewne dziesiątki, to nic znaczy
zarówno w Realu jak w Barcelonie Kagawa zaczynałby z pozycji ławki rezerwowych, a nie jak to napisałeś miął 11 z urzędu
i raczej trudno byłoby mu wygryźć obecnie tam grających
Nie.
Zobacz pierwsze 1 realu i barcy to zobaczysz ze Kagawa - najlepszy Azjatycki pilkarz w historii, od 2 lat najlepszy pilkarz ligi silneijszej od la liga i dwukrotny jej zwyciesca - latwo by tam pasowal.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 01:28pm
Quote (Pozer @ Jul 10 2012 07:24pm)
Nie.
Zobacz pierwsze 1 realu i barcy to zobaczysz ze Kagawa - najlepszy Azjatycki pilkarz w historii, od 2 lat najlepszy pilkarz ligi silneijszej od la liga i dwukrotny jej zwyciesca - latwo by tam pasowal.


Przestan juz, bo ni to smieszne, ni chujowe. Denne te twoje bezmozgie prowokacje.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 10 2012 01:28pm
Quote (Pozer @ Jul 10 2012 07:24pm)
Nie.
Zobacz pierwsze 1 realu i barcy to zobaczysz ze Kagawa - najlepszy Azjatycki pilkarz w historii, od 2 lat najlepszy pilkarz ligi silneijszej od la liga i dwukrotny jej zwyciesca - latwo by tam pasowal.


z tym najlepszy w historii to przesada, ale dobry.
i musze przyznac rację ze to slaba liga ta la liga
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Jul 10 2012 01:29pm
nie znam sie na piłce jak małysz na pływaniu, ale mam beczułke :wub:
Member
Posts: 22,376
Joined: Jun 22 2006
Gold: 1,355.00
Jul 10 2012 02:05pm
Quote (Cannabisek @ Jul 10 2012 04:03pm)
pzpn to pikus w porownaniu do uefa nie zapominaj ze gdy w 2007 wprowadzono kuratora do pzpn za afere korupcyjna to uefa sie wpierodlila i powiedzieli sie na to nie zgadzaja i jesli tego nie cofna to dostanie sie polskim klubom

tak samo lato bedzie robil co mu kurwa kaza jak nie to znajdzie sie ktos inny

e;
tak w ogole to mam wrazenie ze euro 2012 w polsce bylo prezentem od uefy dla pzpn haha


I właśnie wtedy nie powinni się ugiąć pod tymi groźbami. Może dobraliby się im wszystkim do dup, pozamykali kogo trzeba i zacząć to wszystko budować od nowa. Chuj że dostalibyśmy bana na rozgrywki klubowe i narodowe, od tamtej pory chuja polskie drużyny ugrały.
Wczoraj widziałem, że Polska dostała 38 baniek za euro. Cały ten hajs powinien trafić na budowanie ośrodków szkoleniowych dla trenerów i młodych talentów. Te chujki co siedzą w PZPN powinni dostać tylko symboliczne złotówki.

Powinni zbojkotować sponsorzy, kibice, przestać przychodzić na mecze, kupować karnety itp itd, wtedy może coś by się ruszyło.
Go Back To Polska Topic List
Prev1250125022503250425055001Next
Closed New Topic New Poll