Quote (kefir @ 10 Jul 2012 15:36)
Bawisz sie w gazee wyborcza?Ogladalem konferencje wiec przestan bredzic. Nie znasz go osobiscie to skad mozesz wiedziec, ze bedzie marionetka?
z doświadczenia, dość długo oglądam to co się dzieje w polskiej piłce i kto nią rządzi, niestety ale nic się nie zmienia i ta decyzja jest w moim mniemaniu na to dowodem
możliwe że Ty wierzysz w te ich zapewnienia i ładne historyjki ale ja nie, już od dawna nie, wybranie Fornalika na selekcjonera to wybranie kolesia, nad którym beton w PZPN będzie miał władze i dyktat, tyle kurwa, to moje zdanie i mam do niego prawo
a skąd wiem że nią będzie? ano stąd, że zaraz po wyborze już zapowiedziano, że nie będzie miał on wpływu na wybór swoich współpracowników, to chyba jasno i wyraźnie mówi którym w szeregu będzie nasz nowy selekcjoner
Quote (Pozer @ 10 Jul 2012 15:26)
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.
piłkarzami których obserwuje jest zapewne dziesiątki, to nic znaczy
zarówno w Realu jak w Barcelonie Kagawa zaczynałby z pozycji ławki rezerwowych, a nie jak to napisałeś miął 11 z urzędu
i raczej trudno byłoby mu wygryźć obecnie tam grających
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 11:27am