d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1250025012502250325045001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 05:30am
SORUWECZKA ZA DABLA ALE WIADOMO, LOCKED ZOBOWIAZUJE:

"Na dzisiejszym Zgromadzeniu Generalnym Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odbyło się losowanie terminarza nowego sezonu Primera División. Już wiadomo, z kim Królewscy zmierzą się w 1. kolejce Primera División. Rywalem będzie Valencia na Estadio Santiago Bernabéu.

Gran Derbi
Znamy także wstępny termin Gran Derbi. Te pierwsze odbędą się 7 października na Camp Nou, natomiast rewanż 3 marca na Santiago Bernabéu.

Terminarz 1. kolejki La Liga:
Real Madryt - Valencia
Barcelona - Real Sociedad
Sevilla - Getafe
Athletic Bilbao - Betis
Levante - Atlético Madryt
Saragossa - Valladolid
Celta - Málaga
Mallorca - Espanyol
Rayo Vallecano - Granada
Deportivo - Osasuna"

Jak widac niezle zmiany w Hiszpanii. W koncu derby odbeda sie w srodku ligi. Do tego ultrahard pierwsza kolejka.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Jul 10 2012 05:59am
Fornalik selekcjonerem kadry
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 10 2012 06:07am
Quote (tamburyn @ Jul 10 2012 01:59pm)
Fornalik selekcjonerem kadry


Może wypierdoli tych co nie umieją mówić po polsku albo tych co czują się Niemcami.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 10 2012 07:42am
che che
zaobaczcie na siatkowe
ostatnich 3 trenerow byli z zagranicy i byly wyniki a u kopaczy? :lol:
ale za 4 lata polska mistrzem swiata to mozne ich trenowac polaczek biedaczek co nic nie ugral na szczeblu miedznarodowym :rofl:
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 10 2012 07:42am
Quote (tamburyn @ 10 Jul 2012 11:59)
Fornalik selekcjonerem kadry




This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 07:45am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 10 2012 07:46am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 03:42pm)
http://i.pinger.pl/pgr320/69d0be6c00249da04eceb449/Ja-pierdole.jpg


Imo Nowak powinien być. Ale lepsze to niż Engel czy Zieliński.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Jul 10 2012 08:22am
Quote (playerthree @ 10 Jul 2012 01:25)
Puchar włoch w Pekinie ot co. No pewnie by przegrali tak jak za kazdym razem od 2003... wait


Super. Lige mistrzów też kiedyś wygrali, ale jak to ma się do obecnych czasów i do tego, że Juve je gruz? Jeżeli lubisz żyć przeszłością, to Real wygrał lige mistrzów 9 razy, a mocarne Juve aż 2 razy.
Wygrali kupili w ostatnim sezonie lige i myślisz, że dziadki będą miały siłę na granie w lidze mistrzów? Bo tą śmieszną ligę pewnie znowu kupią :lol:
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 10 2012 09:11am
Quote (Pito @ 10 Jul 2012 13:46)
Imo Nowak powinien być. Ale lepsze to niż Engel czy Zieliński.


ja nie widzę róznicy między Fornalikiem, Engelem czy ZIelińskim, wszystkie kandydatury do pizdy
wybrali kandydata który będzie zwykłą marionetką, nie będzie miał własnego zdania, powołania i skład ustalane będą gdzie indziej (zapewne tam gdzie króluje "polska myśl szkoleniowa z lat 70") a jak coś się zjebie to będzie pierwszym kozłem ofiarnym a reszta umyje ręce
ja jestem zwolennikiem kogoś z zagranicy, nawet za gruba kapuchę, kogoś kto będzie miał jaja powiedzieć "niet", kogoś kto spróbuje wprowadzić jakieś nowe standardy w polskiej piłce i przenieść ją z lat 70/80 (mam na myśli myślenie) w czasy dzisiejsze


kogo by kurwa nie wybrali z tej pożal się boże trójki to i tak się zbłaźnili


haha kurwa jak łatwo
"Piechniczek: Skład sztabu nie będzie prywatnym wyborem Fornalika"

kurwa jeszcze nie minęła godzina od nominacji Fornalika już mu mówią co ma robić i do tego takie ścierwo jak Piechniczek
ja pierdole ~~

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 09:22am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 10 2012 09:26am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 12:18pm)
Cuenca to gracz rezerwowy a Tello Barcy B więc co najwyżej Kagawa mógłby z nimi rywalizować o miejsce na ławce
z Pedro i Alexisem już na starcie byłby na straconej pozycji, niestety dla niego ale obaj zawodnicy potrafią zajebiście grać w pressingu, do tego są rasowymi skrzydłowymi

miejsce Kagawy jest na środku ewentualnie za napastnikiem, a tam niestety biegają Iniesta, Xavi czy Cesc, nie sądzę żeby któregokolwiek posadził na ławce...
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.

Quote (CoD_id @ Jul 10 2012 12:30pm)
SORUWECZKA ZA DABLA ALE WIADOMO, LOCKED ZOBOWIAZUJE:

"Na dzisiejszym Zgromadzeniu Generalnym Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odbyło się losowanie terminarza nowego sezonu Primera División. Już wiadomo, z kim Królewscy zmierzą się w 1. kolejce Primera División. Rywalem będzie Valencia na Estadio Santiago Bernabéu.

Gran Derbi
Znamy także wstępny termin Gran Derbi. Te pierwsze odbędą się 7 października na Camp Nou, natomiast rewanż 3 marca na Santiago Bernabéu.

Terminarz 1. kolejki La Liga:
Real Madryt - Valencia
Barcelona - Real Sociedad
Sevilla - Getafe
Athletic Bilbao - Betis
Levante - Atlético Madryt
Saragossa - Valladolid
Celta - Málaga
Mallorca - Espanyol
Rayo Vallecano - Granada
Deportivo - Osasuna"

Jak widac niezle zmiany w Hiszpanii. W koncu derby odbeda sie w srodku ligi. Do tego ultrahard pierwsza kolejka.
Ciekawe dla kogo, bo napewno nie dla jedynych 2 klubow tej ligi.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 10 2012 09:36am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 03:11pm)
ja nie widzę róznicy między Fornalikiem, Engelem czy ZIelińskim, wszystkie kandydatury do pizdy
wybrali kandydata który będzie zwykłą marionetką, nie będzie miał własnego zdania, powołania i skład ustalane będą gdzie indziej (zapewne tam gdzie króluje "polska myśl szkoleniowa z lat 70") a jak coś się zjebie to będzie pierwszym kozłem ofiarnym a reszta umyje ręce
ja jestem zwolennikiem kogoś z zagranicy, nawet za gruba kapuchę, kogoś kto będzie miał jaja powiedzieć "niet", kogoś kto spróbuje wprowadzić jakieś nowe standardy w polskiej piłce i przenieść ją z lat 70/80 (mam na myśli myślenie) w czasy dzisiejsze


kogo by kurwa nie wybrali z tej pożal się boże trójki to i tak się zbłaźnili


haha kurwa jak łatwo
"Piechniczek: Skład sztabu nie będzie prywatnym wyborem Fornalika"

kurwa jeszcze nie minęła godzina od nominacji Fornalika już mu mówią co ma robić i do tego takie ścierwo jak Piechniczek
ja pierdole ~~


Bawisz sie w gazee wyborcza?Ogladalem konferencje wiec przestan bredzic. Nie znasz go osobiscie to skad mozesz wiedziec, ze bedzie marionetka?

Go Back To Polska Topic List
Prev1250025012502250325045001Next
Closed New Topic New Poll