Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 12:18pm)
Cuenca to gracz rezerwowy a Tello Barcy B więc co najwyżej Kagawa mógłby z nimi rywalizować o miejsce na ławce
z Pedro i Alexisem już na starcie byłby na straconej pozycji, niestety dla niego ale obaj zawodnicy potrafią zajebiście grać w pressingu, do tego są rasowymi skrzydłowymi
miejsce Kagawy jest na środku ewentualnie za napastnikiem, a tam niestety biegają Iniesta, Xavi czy Cesc, nie sądzę żeby któregokolwiek posadził na ławce...
Kagawa gra rownie dobrze na skrzydle jak na srodku.
Real Madrid tez byl zainteresowany nim, ale Kagawa nie chcial isc to tej smiesznej ligi.
Quote (CoD_id @ Jul 10 2012 12:30pm)
SORUWECZKA ZA DABLA ALE WIADOMO, LOCKED ZOBOWIAZUJE:
"Na dzisiejszym Zgromadzeniu Generalnym Hiszpańskiej Federacji Piłkarskiej odbyło się losowanie terminarza nowego sezonu Primera División. Już wiadomo, z kim Królewscy zmierzą się w 1. kolejce Primera División. Rywalem będzie Valencia na Estadio Santiago Bernabéu.
Gran Derbi
Znamy także wstępny termin Gran Derbi. Te pierwsze odbędą się 7 października na Camp Nou, natomiast rewanż 3 marca na Santiago Bernabéu.
Terminarz 1. kolejki La Liga:
Real Madryt - Valencia
Barcelona - Real Sociedad
Sevilla - Getafe
Athletic Bilbao - Betis
Levante - Atlético Madryt
Saragossa - Valladolid
Celta - Málaga
Mallorca - Espanyol
Rayo Vallecano - Granada
Deportivo - Osasuna"
Jak widac niezle zmiany w Hiszpanii. W koncu derby odbeda sie w srodku ligi. Do tego ultrahard pierwsza kolejka.
Ciekawe dla kogo, bo napewno nie dla jedynych 2 klubow tej ligi.