d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249925002501250225035001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 9 2012 12:09pm
Krivets sprzedany do jakiegoś nołnejma chińskiego
ciekaw jestem kim Rumak zamierza grać, odeszło 6 zawodników z czego 3 z pierwszej jedenastki, za nich przyszło tylko dwóch
do tego jakiegoś drewnianego czarnucha z Cracovii chcą sprowadzić...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 9 2012 12:10pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 9 2012 12:10pm
Quote (kr90 @ Jul 9 2012 06:46pm)
:lol:
Prezesi tych hiszpanskich klubikow nie kupuja zadnych Azjatow bo nie wiedza jakie to dochodowe :lol:
A taki Kagawa i tak bylby graczem 1 druzyny barcy czy realu.
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 9 2012 12:33pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 9 2012 07:09pm)
Krivets sprzedany do jakiegoś nołnejma chińskiego
ciekaw jestem kim Rumak zamierza grać, odeszło 6 zawodników z czego 3 z pierwszej jedenastki, za nich przyszło tylko dwóch
do tego jakiegoś drewnianego czarnucha z Cracovii chcą sprowadzić...


Większą część ekstraklasy zamiast się rozwijać, wzmacniać kupując zawodników, którzy mogliby zrobić różnicę, sprzedaje swoich najlepszych zawodników do zazwyczaj śmiesznych klubów lig zagranicznych i w ich miejsce pozyskuje tylko kandydatów na piłkarzy. Dobrze opisuje to artykuł Weszło.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 9 2012 01:00pm
Quote (Pozer @ 9 Jul 2012 18:10)
Prezesi tych hiszpanskich klubikow nie kupuja zadnych Azjatow bo nie wiedza jakie to dochodowe :lol:
A taki Kagawa i tak bylby graczem 1 druzyny barcy czy realu.


nom masz rację, pewnie by Inieste na ławce posadził

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 9 2012 01:00pm
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 9 2012 01:57pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ 9 Jul 2012 20:00)
nom masz rację, pewnie by Inieste na ławce posadził


grzal by lawe jak fabs
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 9 2012 05:25pm
Quote (sleeperek @ Jul 8 2012 10:40pm)
mowisz o tym juve które odwołało sparing z Realem bo się bali, że dostaną lanie?


Puchar włoch w Pekinie ot co. No pewnie by przegrali tak jak za kazdym razem od 2003... wait


Quote (Pozer @ Jul 8 2012 11:37pm)
Nikt dobry nie przejdzie do juventusu, bo w tej lidze liczy sie kto da wiecej kasy pod stolikiem niz jak kto zagra na boisku  :mellow:


united nawet se ligi kupic nie umie, zresztą połowa składa Juve pokazała na euro poziom angielskiej piłki ;)
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 9 2012 05:27pm
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 9 2012 08:00pm)
nom masz rację, pewnie by Inieste na ławce posadził
Kagawa jest napewnoe lepszy niz Pedro czy Sanchez, nie mowiac juz o Tello czy Cuenca.

Quote (playerthree @ Jul 10 2012 12:25am)
Puchar włoch w Pekinie ot co. No pewnie by przegrali tak jak za kazdym razem od 2003... wait




united nawet se ligi kupic nie umie, zresztą połowa składa Juve pokazała na euro poziom angielskiej piłki ;)
Szczesliwe zwyciestwo przez rzuty karne :mellow:
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 12:30am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 9 2012 07:00pm)
nom masz rację, pewnie by Inieste na ławce posadził


Ozil juz zesrany caly bo najazd skosnookich na Hiszpanie.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 10 2012 05:18am
Quote (Pozer @ 9 Jul 2012 23:27)
Kagawa jest napewnoe lepszy niz Pedro czy Sanchez, nie mowiac juz o Tello czy Cuenca.


Cuenca to gracz rezerwowy a Tello Barcy B więc co najwyżej Kagawa mógłby z nimi rywalizować o miejsce na ławce
z Pedro i Alexisem już na starcie byłby na straconej pozycji, niestety dla niego ale obaj zawodnicy potrafią zajebiście grać w pressingu, do tego są rasowymi skrzydłowymi

miejsce Kagawy jest na środku ewentualnie za napastnikiem, a tam niestety biegają Iniesta, Xavi czy Cesc, nie sądzę żeby któregokolwiek posadził na ławce...

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 05:25am
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 10 2012 05:28am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 10 2012 11:18am)
Cuenca to gracz rezerwowy a Tello Barcy B więc co najwyżej Kagawa mógłby z nimi rywalizować o miejsce na ławce
z Pedro i Alexisem już na starcie byłby na straconej pozycji, niestety dla niego ale obaj zawodnicy potrafią zajebiście grać w pressingu, do tego są rasowymi skrzydłowymi

miejsce Kagawy jest na środku ewentualnie za napastnikiem, a tam niestety biegają Iniesta, Xavi czy Cesc, nie sądzę żeby któregokolwiek posadził na ławce...


ty tak na powaznie :~)?
Go Back To Polska Topic List
Prev1249925002501250225035001Next
Closed New Topic New Poll