Quote (Pozer @ 9 Jul 2012 23:27)
Kagawa jest napewnoe lepszy niz Pedro czy Sanchez, nie mowiac juz o Tello czy Cuenca.
Cuenca to gracz rezerwowy a Tello Barcy B więc co najwyżej Kagawa mógłby z nimi rywalizować o miejsce na ławce
z Pedro i Alexisem już na starcie byłby na straconej pozycji, niestety dla niego ale obaj zawodnicy potrafią zajebiście grać w pressingu, do tego są rasowymi skrzydłowymi
miejsce Kagawy jest na środku ewentualnie za napastnikiem, a tam niestety biegają Iniesta, Xavi czy Cesc, nie sądzę żeby któregokolwiek posadził na ławce...
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 10 2012 05:25am