Quote (cOr @ Sep 16 2016 10:38pm)
ja grywam w 95% sam i jest spoko :) wiadomo ze nie zawsze bo trafiaja sie przyglupy ale generalnie jest ok
Dziękuję za opinie.
Szczerze powiem, że Overwatch IMO ma jedne z najlepszych animacji.
Filmik "Dragons" mogę oglądać nawet kilka razy dziennie.
Kozacki jest.