Quote (rexxer @ 1 May 2013 16:43)
tesh mam maga, fajny spell ma ten co sie dlugo laduje jeden tworzy czarna dzióre i wsysa moby xD
bee grac po maintence mam 10 lvl jestem u orkuw jak ktos tez tam jest moge party
moj nie robi czornej dziuru tylko nakurwia lodem ;o