d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev12425262728433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,303
Joined: Mar 12 2008
Gold: 79.01
Dec 14 2011 02:56pm
Quote (Rob4lq @ Dec 14 2011 10:21pm)
Ja nie mam w ogóle stylu i chodzę w:

http://tradesport.pl/Allegro/Nike/366611-008s600v06.jpg
+
http://www.paolo.pl/kolekcja/img/max_20110420-132814-_chip-przod.jpg
+
http://www.etrampki.pl/files/foto/2009/Puma2009Foto1/302278_04-buty-meskie-Puma-Testastretta_II_Ducati.jpg


1wsze najki i pumy :wub:

This post was edited by Ezraaa on Dec 14 2011 02:57pm
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 14 2011 03:00pm
Quote (Ezraaa @ Dec 14 2011 10:56pm)
1wsze najki i pumy :wub:


xd

Quote (krss @ Dec 14 2011 10:55pm)
Ja atm zbieram hajs na takie <3
http://farm6.staticflickr.com/5106/5769955100_39cb48770f_z.jpg


szare wilcy :wub:
bardzo fajne
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 14 2011 03:03pm
Quote (Wiktoreczeg @ Dec 14 2011 11:00pm)
xd



szare wilcy :wub:
bardzo fajne


owszem, szare wilcy :wub:
to musi byc milosc! :<
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 14 2011 03:10pm
są dope, rly ;D
ide do roboty, pozbieram na jakieś JSy/jedynki
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 14 2011 04:07pm
Quote (Wiktoreczeg @ Dec 14 2011 11:10pm)
są dope, rly ;D
ide do roboty, pozbieram na jakieś JSy/jedynki


No kurwa, nie wiem czemu, ale mnie concordy kuszą am90. :<

This post was edited by krss on Dec 14 2011 04:08pm
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 14 2011 04:11pm
przecież to damskie w chuj som buty :(
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 14 2011 04:18pm
e tam, dobry obuw :(
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Dec 14 2011 04:20pm
No siema Norbert, co sadzisz o tych butach?

Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 14 2011 04:22pm
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Dec 15 2011 07:20am)
No siema Norbert, co sadzisz o tych butach?

http://www.megabuty.pl/data/gfx/pictures/medium/3/8/2883_1.jpg


Jak za takie pieniądze, to Capri nie są złe.
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 14 2011 04:22pm
Quote (krss @ Dec 15 2011 12:18am)
e tam, dobry obuw :(


straszne mam jarango ostatnio na am1 curry, crepe, teale, urawa dragony, 112 i na viotechi

kurwaaa ale bym je każde z osobna ruchał w air bubble
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728433Next
Add Reply New Topic New Poll