d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1242526272877Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 14 2011 06:59am
Padła wam gra? Crashuje mi przy logowaniu
Member
Posts: 2,577
Joined: Jan 23 2009
Gold: 3,147.05
Nov 14 2011 07:21am
gracie tymi herosami czy villasami

i jak np oplaca sie grac 2reczna bran + ice? bo mi cos jak na razie slabo idzie...
jak wy gracie?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Nov 14 2011 07:22am
Ja gram ice z bow i jest fajnie.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 09:32am
Quote (Kosior @ 14 Nov 2011 16:21)
gracie tymi herosami czy villasami

i jak np oplaca sie grac 2reczna bran + ice? bo mi cos jak na razie slabo idzie...
jak wy gracie?

Z tego co na forach wyczytalem to do dobrej gildii DPS tylko z ranged weapon, tylko tanki oba z close-raged.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 14 2011 10:02am
Quote (LightMaFire @ Nov 14 2011 03:32pm)
Z tego co na forach wyczytalem to do dobrej gildii DPS tylko z ranged weapon, tylko tanki oba z close-raged.


zawsze ranged mieli łatwiej, bo nie musieli tyle ogarniać co melasi, co nie oznacza, że melee dps to crap, jak ludzie pograją dłużej to nauczą się unikać dmgu.
moje targety generalnie nie wychodzą ze stuna, a na bossach też trzymam się w ścisłej czołówce dpsu.
Member
Posts: 16,047
Joined: Jan 20 2009
Gold: 30.00
Nov 14 2011 10:05am
Quote (xxxRedxxx @ Nov 14 2011 04:02pm)
zawsze ranged mieli łatwiej, bo nie musieli tyle ogarniać co melasi, co nie oznacza, że melee dps to crap, jak ludzie pograją dłużej to nauczą się unikać dmgu.
moje targety generalnie nie wychodzą ze stuna, a na bossach też trzymam się w ścisłej czołówce dpsu.


nie mozna ciagle stunowac bo pozniej maja przez jakis czas immune napisane zamiast STUNED : )
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Nov 14 2011 10:13am
Quote (Pietrzus @ Nov 14 2011 04:05pm)
nie mozna ciagle stunowac bo pozniej maja przez jakis czas immune napisane zamiast STUNED : )


sugerowanie, że dożyją do tego czasu.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 14 2011 10:41am
10lvl, jak sie pisze na czacie bo wydaje mi sie ze nikt mnie nie slyszy ^_^
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 14 2011 11:54am
Quote (xxxRedxxx @ 14 Nov 2011 19:02)
zawsze ranged mieli łatwiej, bo nie musieli tyle ogarniać co melasi, co nie oznacza, że melee dps to crap, jak ludzie pograją dłużej to nauczą się unikać dmgu.
moje targety generalnie nie wychodzą ze stuna, a na bossach też trzymam się w ścisłej czołówce dpsu.

Ja tylko mowie co sie przy rekrutacji do topowych gildii robi.
Kupilem sobie Tier1 PvP caly set, wsadzilem do banku i zebram na tier 1 PvE, swoja droga jest brzydki, dopiero tier 2 PvE u meta wyglada dobrze :). Ale za to t2 pve meta jest najladniejszy z wszystkich imo.
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 14 2011 02:55pm
lecimy dalej z koksem, 11 lvl lece zadanka robic :)
Go Back To Polska Topic List
Prev1242526272877Next
Add Reply New Topic New Poll