Quote (xxxRedxxx @ 14 Nov 2011 19:02)
zawsze ranged mieli łatwiej, bo nie musieli tyle ogarniać co melasi, co nie oznacza, że melee dps to crap, jak ludzie pograją dłużej to nauczą się unikać dmgu.
moje targety generalnie nie wychodzą ze stuna, a na bossach też trzymam się w ścisłej czołówce dpsu.
Ja tylko mowie co sie przy rekrutacji do topowych gildii robi.
Kupilem sobie Tier1 PvP caly set, wsadzilem do banku i zebram na tier 1 PvE, swoja droga jest brzydki, dopiero tier 2 PvE u meta wyglada dobrze :). Ale za to t2 pve meta jest najladniejszy z wszystkich imo.