d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev12425262728339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,235
Joined: Apr 24 2009
Gold: 0.00
Nov 11 2011 07:24pm
Wlasnie sie zastanawiam czy brac 4s praktycznie tylko parametry polepszyli
I siri niestety tydzien temu zgubilem iphona4...
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 12 2011 04:36am
Quote (ShiSeido @ 12 Nov 2011 02:24)
Wlasnie sie zastanawiam czy brac 4s praktycznie tylko parametry polepszyli
I siri niestety tydzien temu zgubilem iphona4...


jak w kazdej wersji "s" :)
imo jesli przesiadasz sie z ip4 to nie oplaca sie brac 4s bo roznica w cenie jest spora. kupuj drugiego 4 :) find my phone nie miales zainstalowane?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 12 2011 04:37am
Rozniez bym pozostal na 4, chyba ze planujesz w jakies gry grac ktore maja wyjsc tylko na 4s.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 12 2011 04:43am
Quote (Pozer @ 12 Nov 2011 11:37)
Rozniez bym pozostal na 4, chyba ze planujesz w jakies gry grac ktore maja wyjsc tylko na 4s.


na takie gry to jeszcze poczeka dlugi czas. obecnie nie ma w app store gier ktore zle dzialalyby nawet na 3gs'ie... (no, moze poza real racingiem 2 bo czasem mi sie zacinal)

/e
btw
rail maze pro
http://itunes.apple.com/app/rail-maze-pro/id475319070?affId=747172&ign-mpt=uo6&mt=8

TanZen
http://itunes.apple.com/pl/app/tanzen/id286331900?mt=8

Puffle Launch
http://itunes.apple.com/pl/app/puffle-launch/id427832971?mt=8

w promocji za free

This post was edited by elfisher on Nov 12 2011 04:44am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 13 2011 10:22am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2011 10:34am
duzo zajmuja ciekawe appsy? rozwazam zakup iphone'a ale nie wiem czy 16gb wystarczy. raczej nie jestem z tych co zwalaja od razu jakimis pierdolami i grami. do muzyki mam ipoda

i pytanie czy sprowadzony iphone ze stanow bedzie dzialal bez problemu (4s) z gsm itd? ten co sie kupuje bez "kontraktu" nie ma zadnego simlocka? po prostu wkladam karte od operatora, i wsio smiga?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Nov 14 2011 10:50am
Quote (cOr @ 14 Nov 2011 17:34)
duzo zajmuja ciekawe appsy? rozwazam zakup iphone'a ale nie wiem czy 16gb wystarczy. raczej nie jestem z tych co zwalaja od razu jakimis pierdolami i grami. do muzyki mam ipoda

i pytanie czy sprowadzony iphone ze stanow bedzie dzialal bez problemu (4s) z gsm itd? ten co sie kupuje bez "kontraktu" nie ma zadnego simlocka? po prostu wkladam karte od operatora, i wsio smiga?


kupowany od appla jest bez simlocka czyli wkladasz micro sim i jedziesz. 16gb starczy spokojnie. najwieksze gry maja okolo 1gb ale jest ich malo. zwykle gry srednio zajmuja do 100mb, aplikacje duzo mniej. ja mam 32gb i z muzyka, filmami i aplikacjami ledwo przekroczylem polowe pamieci
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 11:01am
Powinien dzialac, jesli jest odblokowany
Ja mialem 4 32gb, zamienilem na 4s 16gb i nie zaluje
W sumie potrzebujesz duzo pojemnosci, jesli nagrywasz sporo filmow tylko do pozniejszego edytowania
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Nov 14 2011 11:17am
Quote (elfisher @ 14 Nov 2011 18:50)
kupowany od appla jest bez simlocka czyli wkladasz micro sim i jedziesz. 16gb starczy spokojnie. najwieksze gry maja okolo 1gb ale jest ich malo. zwykle gry srednio zajmuja do 100mb, aplikacje duzo mniej. ja mam 32gb i z muzyka, filmami i aplikacjami ledwo przekroczylem polowe pamieci


Dzieki. jednak jak chcesz to mozesz normalnie odpisac, a nie jak ostatnio ze z suspem skonczylem
Quote (Pozer @ 14 Nov 2011 19:01)
Powinien dzialac, jesli jest odblokowany
Ja mialem 4 32gb, zamienilem na 4s 16gb i nie zaluje
W sumie potrzebujesz duzo pojemnosci, jesli nagrywasz sporo filmow tylko do pozniejszego edytowania


powinien czy bedzie dzialac? :P sa widze 2 opcje: - jeden z trzech operatorow albo opcja "get iPhone unlocked and contract-free" wydaje sie ze nie powinno byc z nim problemow. dobrze jakby ktos kto takiego uzywa potwierdzil

i jeszcze jedna rzecz, kojarzycie jakie gniazdka sa w usa? dobrze by bylo jakby ladowarka dzialala z polskimi wtyczkami, zal dokupywac przejsciowke czy cos

This post was edited by cOr on Nov 14 2011 11:17am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 14 2011 11:20am
Wszyscy pisza na forum apple, ze bedzie dzialac, jesli jest odblokowany.
Gwiazdka sa takie same jak w Polsce, ale jakby byly inne takie jak sa w UK, to i tak przejsciowka jest w komplecie
Ja i tak ani razy nie uzywalem go, zawsze przez usb
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728339Next
Add Reply New Topic New Poll