Quote (elfisher @ 14 Nov 2011 18:50)
kupowany od appla jest bez simlocka czyli wkladasz micro sim i jedziesz. 16gb starczy spokojnie. najwieksze gry maja okolo 1gb ale jest ich malo. zwykle gry srednio zajmuja do 100mb, aplikacje duzo mniej. ja mam 32gb i z muzyka, filmami i aplikacjami ledwo przekroczylem polowe pamieci
Dzieki. jednak jak chcesz to mozesz normalnie odpisac, a nie jak ostatnio ze z suspem skonczylem
Quote (Pozer @ 14 Nov 2011 19:01)
Powinien dzialac, jesli jest odblokowany
Ja mialem 4 32gb, zamienilem na 4s 16gb i nie zaluje
W sumie potrzebujesz duzo pojemnosci, jesli nagrywasz sporo filmow tylko do pozniejszego edytowania
powinien czy bedzie dzialac?

sa widze 2 opcje: - jeden z trzech operatorow albo opcja "get iPhone unlocked and contract-free" wydaje sie ze nie powinno byc z nim problemow. dobrze jakby ktos kto takiego uzywa potwierdzil
i jeszcze jedna rzecz, kojarzycie jakie gniazdka sa w usa? dobrze by bylo jakby ladowarka dzialala z polskimi wtyczkami, zal dokupywac przejsciowke czy cos
This post was edited by cOr on Nov 14 2011 11:17am