d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev1242526272860Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
May 7 2012 04:59pm
ja
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
May 7 2012 10:33pm
Przecieki z ostatniej chwili, ponoć w tym roku na podstawie dla słabych z matmy ma być....













Funkcja kwadratowa!!!!111oneoneone
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
May 8 2012 03:55am
Jak tam matma hopy XDD

This post was edited by Rzoolberd on May 8 2012 03:56am
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
May 8 2012 04:14am
matma do przodu na 100%
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
May 8 2012 04:15am
Nie byla jakos tragicznie trudna
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
May 8 2012 04:19am
w tamtym roku była banalna, a i tak co trzeci jełop jej nie zaliczył, to nie wyobrażam sobie jak łatwa musiała być w tym roku.
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold: 1,211.75
May 8 2012 04:21am
Quote (xxxRedxxx @ May 8 2012 12:19pm)
w tamtym roku była banalna, a i tak co trzeci jełop jej nie zaliczył, to nie wyobrażam sobie jak łatwa musiała być w tym roku.


http://www.wykop.pl/wpis/232407/buahahaha-matura/

raczej łatwe guwno
inb4 wykop
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 8 2012 04:38am
zgadzam sie, matura była dosyć łatwa
nie zrobilem tylko tego ostatniego zadania do końca i nie umiałem tego 0<a<b<c a+b+c/3>a+b/2
Member
Posts: 3,257
Joined: Dec 18 2010
Gold: 0.50
Warn: 10%
May 8 2012 04:43am
kurwa, matura w tym roku banalna w chuj. Rozjebałem wszystko. Może gdzieś punkt straciłem, bo wiadomo jak to na testach, ale żadnego błędu nie zidentyfikowałem.
Juto rozszerzenie, to już gorzej.
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
May 8 2012 04:46am
Podstawa ez 100%.
Go Back To Polska Topic List
Prev1242526272860Next
Add Reply New Topic New Poll