d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev12425262728805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 03:35pm
no i mam dzialko 76mm i teraz to mozna nakurwiac :D
jedyna wada to to ze laduje sie baaaaaardzo dlugo
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Apr 14 2011 03:42pm
No kurwa nie wiem czy to cos ze mna nie tak czy ta gra taka jest, ale w wiekszosci gier mam zero killi i jeszcze nie udalo mi sie miec dwoch fragow w jednej grze. Chyba cos zle robie.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 14 2011 03:44pm
Quote (Saygon @ Apr 14 2011 09:42pm)
No kurwa nie wiem czy to cos ze mna nie tak czy ta gra taka jest, ale w wiekszosci gier mam zero killi i jeszcze nie udalo mi sie miec dwoch fragow w jednej grze. Chyba cos zle robie.


nie jestes sam, przyczaj sie w krzakach, nie wybiegaj 1 nigdy, nie strzelaj podczas jazdy tylko wyhamuj najpierw, jak strzelaja do Ciebie z altylerii to jedz zygzakiem
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 03:48pm
Quote (Saygon @ 14 Apr 2011 22:42)
No kurwa nie wiem czy to cos ze mna nie tak czy ta gra taka jest, ale w wiekszosci gier mam zero killi i jeszcze nie udalo mi sie miec dwoch fragow w jednej grze. Chyba cos zle robie.


mi raz sie udalo nabic 6 albo 7 fragow jak bylem na grze z loltraktorami :P
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Apr 14 2011 03:51pm
Panowie jak trzepiecie kasę na nowe tanki? 1k za grę, a 70k z tanka to trochę nie teges. A to dopiero początek.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 14 2011 03:51pm
Quote (VolveR @ Apr 14 2011 09:51pm)
Panowie jak trzepiecie kasę na nowe tanki? 1k za grę, a 70k z tanka to trochę nie teges. A to dopiero początek.


jade na srodek gine i kolejnym wozem
wiem ze zachowuje sie nagannie ale chce bt-7 kuhwa!
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 03:52pm
Quote (VolveR @ 14 Apr 2011 22:51)
Panowie jak trzepiecie kasę na nowe tanki? 1k za grę, a 70k z tanka to trochę nie teges. A to dopiero początek.


jak wygrywa twoj team i sam nabijesz jakies fragi to nawet 6k mozesz zarobic na runde

btw dalo mnie teraz na gre gdzie czolgi mialy lufe wielkosci mojego czolgu ~~

Quote (kacperq @ 14 Apr 2011 22:51)
jade na srodek gine i kolejnym wozem
wiem ze zachowuje sie nagannie ale chce bt-7 kuhwa!


bt-7 jest w chuj chujowe...

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 14 2011 03:53pm
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 14 2011 03:53pm
Quote (EustachyMotyka @ 14 Apr 2011 23:35)
no i mam dzialko 76mm i teraz to mozna nakurwiac :D
jedyna wada to to ze laduje sie baaaaaardzo dlugo


Bardzo? :D Ciekawe co byście powiedzieli na działo w US T30 :D Niecałe 4 strzały na minutę ^^

Quote (VolveR @ 14 Apr 2011 23:51)
Panowie jak trzepiecie kasę na nowe tanki? 1k za grę, a 70k z tanka to trochę nie teges. A to dopiero początek.


Więcej dmg = więcej kasy. Potem jest lepiej.
Generalnie przy tier V w ruskim KV ze 107 byłem w stanie ugrać od 5k do 15k. Zależy czy grałem z premium czy bez.
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Apr 14 2011 03:55pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 14 2011 09:52pm)

bt-7 jest w chuj chujowe...


ale lepsze od bt-2 :cry: ?
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 14 2011 03:55pm
Quote (kacperq @ 14 Apr 2011 22:55)
ale lepsze od bt-2 :cry: ?


no wiadomo ze lepsze ale dopuki nie masz wszystkich ulepszen to jest takie gowno ze dupa boli
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728805Next
Add Reply New Topic New Poll