Quote (EustachyMotyka @ 14 Apr 2011 23:35)
no i mam dzialko 76mm i teraz to mozna nakurwiac

jedyna wada to to ze laduje sie baaaaaardzo dlugo
Bardzo?

Ciekawe co byście powiedzieli na działo w US T30

Niecałe 4 strzały na minutę ^^
Quote (VolveR @ 14 Apr 2011 23:51)
Panowie jak trzepiecie kasę na nowe tanki? 1k za grę, a 70k z tanka to trochę nie teges. A to dopiero początek.
Więcej dmg = więcej kasy. Potem jest lepiej.
Generalnie przy tier V w ruskim KV ze 107 byłem w stanie ugrać od 5k do 15k. Zależy czy grałem z premium czy bez.