d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev12425262728125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 27 2010 12:15pm
Quote (Massimus @ 27 Aug 2010 19:55)
ostatnio w pubie duzo gadalismy o prawku i kumpel jeden w koncu zdal za 3 razem. Jak za 2 go koles oblal to zrobil sobie 1.5 miesiaca przerwy, wsiadl do L i zdal ;o chociaz mowil, ze robil mnostwo bledow.
ehh.. jednak wszystko zalezy od egzaminatora.


Nie wszystko, ale czasem sie wydaje, że bardzo dużo.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Aug 27 2010 12:43pm
Wszędzie na egzaminach jeździ się Grande Punto?
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 27 2010 12:52pm
Quote (Msk @ 27 Aug 2010 20:43)
Wszędzie na egzaminach jeździ się Grande Punto?


Zalezy od miasta, ale grande jest sporo.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Aug 27 2010 12:53pm
Quote (crunk_mp @ Aug 27 2010 08:52pm)
Zalezy od miasta, ale grande jest sporo.


W mojej okolicy tylko Grande, tym też na jazdach śmigam.
ty za odpowiedź.
Member
Posts: 19,437
Joined: Sep 4 2005
Gold: 1.00
Aug 27 2010 12:53pm
Quote (Msk @ 27 Aug 2010 19:43)
Wszędzie na egzaminach jeździ się Grande Punto?


Zależy od miasta, z tego co pamiętam w Ostrołęce Fiaty Pandy w Warszawie Yarisy. ;o
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 27 2010 12:53pm
Quote (b0b3k @ 27 Aug 2010 20:53)
Zależy od miasta, z tego co pamiętam w Ostrołęce Fiaty Pandy w Warszawie Yarisy. ;o


W Ostrołęce chyba już w ogóle wycofali Pandy i same Grande są.
Member
Posts: 9,473
Joined: Jul 17 2006
Gold: 9,079.40
Aug 27 2010 12:54pm
Quote (b0b3k @ 27 Aug 2010 20:53)
Zależy od miasta, z tego co pamiętam w Ostrołęce Fiaty Pandy w Warszawie Yarisy. ;o


w poznaniu mamy clio ;D
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Aug 27 2010 12:56pm
Quote (Tov @ 27 Aug 2010 20:54)
w poznaniu mamy clio ;D


rzeszow peugeot 207 - fajnie sie tym jezdzi :)
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Aug 27 2010 12:58pm
Quote (Msk @ 27 Aug 2010 19:43)
Wszędzie na egzaminach jeździ się Grande Punto?


W Krakowie są yarisy. W jakimś mieście zdaje się na Mitsubishi Colt podobno.
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold: 0.36
Aug 27 2010 12:58pm
Widzę, że co miasto to inne samochody ;)
Grande Punto w sumie też się fajnie jeździ, tylko ten którym jeżdżę ma chyba blokadę jakąś i powyżej 100 nie pójdzie, nie wiem jak jest u Was.
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728125Next
Add Reply New Topic New Poll