Quote (Massimus @ 27 Aug 2010 19:55)
ostatnio w pubie duzo gadalismy o prawku i kumpel jeden w koncu zdal za 3 razem. Jak za 2 go koles oblal to zrobil sobie 1.5 miesiaca przerwy, wsiadl do L i zdal ;o chociaz mowil, ze robil mnostwo bledow.
ehh.. jednak wszystko zalezy od egzaminatora.
Nie wszystko, ale czasem sie wydaje, że bardzo dużo.