d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev124252627285001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 26 2010 11:02am
Quote (zYwi3c @ 26 Aug 2010 18:47)
Z takiej grupy to Barca B nawet by wyszla ;d chyba jedno z najlepszych losowan od paru lat ( dla Barcy ofc ) :D

e; ale fail, Najlepszy napastnik Milito a nie Messi, lol.


jedynie nie podoba mi sie znow mrozny kazan :/
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 26 2010 11:04am
Quote (kr90 @ 26 Aug 2010 19:02)
jedynie nie podoba mi sie znow mrozny kazan :/


y, to fakt, ale moze tym razem Barca nie zlekcewazy nikogo i od kopa beda cisnac, a jak wygraja pierwsze 2 mecze to w 3cim Pep da pograc rezerwowym
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 26 2010 11:15am
Znowu z tym rubinem, moze wyciagna lekcje z poprzedniego sezonu, poza tym znaja juz klimat ;) Tak jak mowilem, Barcelona trafila na Panathinaikos, najslabsza druzyne z 2 koszyka :D Gdyby nie Rubin z czwartego, to mieliby naprawde zenujacy poziom grupy ( jak na rozgrywki LM ).
Member
Posts: 7,774
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Aug 26 2010 11:23am
Quote (zYwi3c @ Jul 15 2010 08:16pm)
Barca ma do wydania "tylko" 50 mln na transfery :< Fabregas i koniec :<


snisz
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 26 2010 12:31pm
Real w grupie śmierci ;f
cóż Mourinho i spółka dadzą radę: )
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 26 2010 12:37pm
Bez przesady z ta grupa smierci, z pierwszego koszyka mogli trafic duzo gorzej, Chelsea, ManU, Inter to zdecydowanie wyzsza polka niz Milan ;) Barcy nie wymieniam, bo nie mogli na siebie trafic.
Chociaz oczywiscie z 3 koszyka trafili juz na bardzo mocna druzyne, gorszy bylby chyba tylko Tottenham. Irka lubie, ale Twente czy Rubin moim zdaniem mocniejsze od Auxerre.

Co nie zmienia faktu, ze grupa bardzo silna, chyba tylko grupa A imo wyglada ciezej.
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 26 2010 12:54pm
Będę trzymał kciuki za Real i Auxerre ze względu na Jelenia, szkoda, że ta sama grupa.
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 26 2010 02:11pm
Quote (Rafalek @ 26 Aug 2010 20:54)
Będę trzymał kciuki za Real i Auxerre ze względu na Jelenia, szkoda, że ta sama grupa.


Ajax* i Auxerre
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Aug 26 2010 02:14pm
Quote (kr90 @ Aug 26 2010 10:11pm)
Ajax* i Auxerre


Kibicuję Realowi jednak, przykro mi.
Member
Posts: 14,195
Joined: Jul 16 2008
Gold: 161.05
Aug 26 2010 02:21pm
czy ktoś wie, kiedy losowanie grup LE?

Quote (Tedd @ 26 Aug 2010 22:23)
Jutro o 13, czy jakoś tak ;)

Lech, Lech, Kolejorz!


zdołałem sam znaleźć na stronie UEFA, potwierdzam, jutro o 13

This post was edited by kszak on Aug 26 2010 02:24pm
Go Back To Polska Topic List
Prev124252627285001Next
Closed New Topic New Poll