Bez przesady z ta grupa smierci, z pierwszego koszyka mogli trafic duzo gorzej, Chelsea, ManU, Inter to zdecydowanie wyzsza polka niz Milan

Barcy nie wymieniam, bo nie mogli na siebie trafic.
Chociaz oczywiscie z 3 koszyka trafili juz na bardzo mocna druzyne, gorszy bylby chyba tylko Tottenham. Irka lubie, ale Twente czy Rubin moim zdaniem mocniejsze od Auxerre.
Co nie zmienia faktu, ze grupa bardzo silna, chyba tylko grupa A imo wyglada ciezej.