d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1242526272847Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jun 2 2010 11:45am
Quote (TDI @ Jun 2 2010 06:44pm)
to z heyah logitech cybersports nie chwalac sie.


Który to był rok i które miejsce?
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Jun 2 2010 11:46am
Quote (K4ktu5 @ Jun 2 2010 05:45pm)
Który to był rok i które miejsce?


hm, ze 3 lata bedzie juz chyba. pierwsze miejce, ale gralem z sarcio@jsp a nie z rogatym i rincem.
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 2 2010 11:46am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ Jun 2 2010 06:42pm)
Fixd sir.


http://i45.tinypic.com/2h337us.jpg


2007?
Andrzej nie ogolony, wstydziłby sie :(

Quote (TDI @ Jun 2 2010 06:46pm)
hm, ze 3 lata bedzie juz chyba. pierwsze miejce, ale gralem z sarcio@jsp a nie z rogatym i rincem.


He, trafiłem :>

This post was edited by B4rT3z on Jun 2 2010 11:47am
Member
Posts: 1,118
Joined: May 31 2010
Gold: 0.00
Jun 2 2010 11:52am
No to i ja pokaże swój ryj xD
W zajebistej koszulce z hałsem :P

Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 2 2010 12:00pm
Quote (gwyneed @ Jun 2 2010 01:41pm)
co to za laska co ci robi zdjęcie? ^_^


lasek wam nie pokaże, lol
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Jun 2 2010 12:15pm
Quote (k0bzun @ Jun 2 2010 05:52pm)
No to i ja pokaże swój ryj xD
W zajebistej koszulce z hałsem :P

http://i46.tinypic.com/egzak7.jpg


Hahha :D
Member
Posts: 21,335
Joined: Dec 13 2004
Gold: 1,234.00
Jun 2 2010 12:37pm
Quote (Hr_collector @ 2 Jun 2010 16:32)
no fakt tutaj wygladam na malego, ale mozesz wpasc do mnie do miasta, i zobaczyc mnie na zywo:) hehehe tutaj inaczej wygladam

http://img404.imageshack.us/f/dsc1618c.jpg/



nie chwale sie, tylko mowie ze reszta jest brzydka :)

niewazne czy jestes duzy czy maly masz strasznie tepego ryja i tego nie zmienisz.

Quote (cauchy @ 2 Jun 2010 16:42)
a to i ja pierdole, poltora roku temu:
http://tamaroth.eu/pics/praga%20014.JPG
pijawka!


e: zeby nie bylo

http://photos.nasza-klasa.pl/4617187/9/other/std/3b1146a63a.jpeg

po prawej

This post was edited by bustersss on Jun 2 2010 12:40pm
Member
Posts: 6,289
Joined: Sep 27 2006
Gold: 265.00
Jun 2 2010 12:44pm
przed transformacja



po transformacji, juz jako ssj1

Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 2 2010 12:46pm
Quote (bustersss @ Jun 2 2010 06:37pm)
niewazne czy jestes duzy czy maly masz strasznie tepego ryja i tego nie zmienisz.

pijawka!


e: zeby nie bylo

http://photos.nasza-klasa.pl/4617187/9/other/std/3b1146a63a.jpeg

po prawej

403. m8
Member
Posts: 13,421
Joined: Jul 15 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Jun 2 2010 12:57pm
Quote (Sucio91 @ Jun 2 2010 06:44pm)
przed transformacja

http://i49.tinypic.com/20rtd14.jpg

po transformacji, juz jako ssj1

http://i49.tinypic.com/2mw8hnt.jpg


myślę, że z pudzianem byś miał tylko kłopoty
Go Back To Polska Topic List
Prev1242526272847Next
Closed New Topic New Poll