d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Krytyczny Alex Pwned ;/
Prev1242526272835Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,898
Joined: Jul 1 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 29 2009 10:03am
Quote (youfail @ Dec 29 2009 06:02pm)
Ty kurwa 24/7 siedzisz przed fotka.pl i walczysz ze swoim wojownikiem 5cm


to wojownik ewelinki, on ma 2cm -.-
Member
Posts: 16,910
Joined: May 22 2006
Gold: 26.37
Dec 29 2009 10:03am
Quote (BarTheZ @ 29 Dec 2009 17:01)
TWOJA MATKA KURWA DAWAJ ADRES TO CIE KURWA DOJADE KLAMCO POJEBANY


DOLACZAM SIE DO PROSBY O ADRES
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 596.00
Dec 29 2009 10:03am
bump
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 596.00
Dec 29 2009 10:03am
44 użytkowników przegląda ten temat (2 gości i 3 anonimowych użytkowników )
39 użytkowników: PEu, dredziarak, NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY, HejSlask, crunk_mp, Yoshimitsu1_MoS, dan_07, Kanzelos, n72, JestemZajebisty, MaD_SHaDow, NooBBeeR, Leetmage, MadZombie, AngelCry, Push3r, BaR2Sh, fatality828282, youfail, zuozuo, w3ronika, Mardok, Salamon, Poeta, UltimateSacred, JohnyCage, Furious92, Wrona, dymek2888, imnoise, My_SeLf, plebshater, plusczterdzisciosiem, DrumAndBase, Taxido, Allessa, patryklos, MaxI_KiNg, myrrax24
Member
Posts: 278
Joined: Dec 27 2009
Gold: 138.85
Dec 29 2009 10:03am
nie wiem o co chodzi ale ok
Member
Posts: 6,867
Joined: Aug 26 2009
Gold: 1.50
Dec 29 2009 10:04am
Quote (JestemZajebisty @ Dec 29 2009 06:03pm)
to wojownik ewelinki, on ma 2cm -.-


sorri sorri za muj wielki blond :<
Member
Posts: 16,328
Joined: Jun 23 2007
Gold: 21.00
Dec 29 2009 10:04am
Pozdrowienia dla Eweliny aka Asi
Member
Posts: 11,577
Joined: Aug 26 2007
Gold: 596.00
Dec 29 2009 10:05am
Quote (n72 @ Dec 29 2009 05:03pm)
44 użytkowników przegląda ten temat (2 gości i 3 anonimowych użytkowników )
39 użytkowników: PEu, dredziarak, NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY, HejSlask, crunk_mp, Yoshimitsu1_MoS, dan_07, Kanzelos, n72, JestemZajebisty, MaD_SHaDow, NooBBeeR, Leetmage, MadZombie, AngelCry, Push3r, BaR2Sh, fatality828282, youfail, zuozuo, w3ronika, Mardok, Salamon, Poeta, UltimateSacred, JohnyCage, Furious92, Wrona, dymek2888, imnoise, My_SeLf, plebshater, plusczterdzisciosiem, DrumAndBase, Taxido, Allessa, patryklos, MaxI_KiNg, myrrax24


I nic tu sie nie da w tajemnicy trzymac :D
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Dec 29 2009 10:05am
Quote (CriticalAlex @ Dec 29 2009 05:00pm)
A po co wam fotka ? skoro na jakies typiary z fotka.pl robicie drame jak by co to co pisze na profilku to moja sprawa a wy załosne dzieciaki tylko plakac potraficie i siedziec na polish elite sekcji 24/7 ~~


Po co nam fotka ?
To po co wklejałeś fejka ?
Member
Posts: 14,277
Joined: Apr 22 2006
Gold: 15,321.00
Dec 29 2009 10:06am
Quote (Yoshimitsu1_MoS @ 29 Dec 2009 17:03)
DOLACZAM SIE DO PROSBY O ADRES


jesli ten co podali to nie fake to 5minut i u niego jestem
Go Back To Polska Topic List
Prev1242526272835Next
Closed New Topic New Poll