☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
>
Poll > Macieye 2009
Prev
1
24
25
26
27
28
43
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 6792
Replies: 426
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
lucekTRZYTRZYTRZY
Banned
Posts: 424
Joined: Dec 7 2009
Gold
:
75.51
Warn: 10%
#251
Dec 28 2009 11:41am
prosze o glosowanie na mnie bo musialem oddac 2 glosy sam n asiebie
tutaj i jeszcze jedno
to jest troche nie fair.
prosze o wiecej,
Albarlex
Member
Posts: 5,748
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#252
Dec 28 2009 11:41am
Quote (Stara_Lunara @ Dec 28 2009 05:37pm)
Pewnie jest na serwerze Radka.
http://i46.tinypic.com/dwazjdziewięćc0z.png
http://i45.tinypic.com/dwaqvpięćhs2.jpg
Puczman
Banned
Posts: 5,208
Joined: Aug 6 2009
Gold
:
307.00
Warn: 50%
#253
Dec 28 2009 11:41am
Quote (Hydraulik @ 28 Dec 2009 19:39)
puczma to tez moje multi wiec mozecie juz reportowac
Wykluczam
zuozuo
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold
:
6.66
Warn: 10%
#254
Dec 28 2009 11:42am
Quote (arabb @ Dec 28 2009 06:40pm)
Ludzie a co z NUĄ??? ze niby tez za słaby?
azur i macioch popełnili faila bo pewnikiem zapomnieli o tej zjebanej spasionej mordzie.
Azur3
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold
:
40.00
Warn: 40%
#255
Dec 28 2009 11:42am
Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 19:42)
azur i macioch popełnili faila bo pewnikiem zapomnieli o tej zjebanej spasionej mordzie.
Nie, nie braliśmy go pod uwagę.
zuozuo
Banned
Posts: 7,781
Joined: Dec 26 2007
Gold
:
6.66
Warn: 10%
#256
Dec 28 2009 11:42am
Quote (Azur3 @ Dec 28 2009 06:42pm)
Nie, nie braliśmy go pod uwagę.
no i dlaczego?
przecież to jest wybitny przypadek spierdoliny genetycznej
This post was edited by zuozuo on Dec 28 2009 11:43am
Leetmage
Banned
Posts: 368
Joined: Dec 27 2009
Gold
:
0.00
#257
Dec 28 2009 11:42am
Nua dostalby moj glos
nie wiem w jaki sposob ten debil z golfem sie tu znalazl a Nua nie
Hydraulik
Member
Posts: 5,433
Joined: Apr 10 2009
Gold
:
0.00
#258
Dec 28 2009 11:43am
Quote (zuozuo @ Dec 28 2009 07:40pm)
ja bym jeszcze ciebie nominował do macieya -.-
znaczy no
nie jako lucek333 tylko jako hydraulik bo wiekszość jest tutaj niezorientowana
nom om om
pan_telewizor
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold
:
80.00
#259
Dec 28 2009 11:43am
Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 19:42)
azur i macioch popełnili faila bo pewnikiem zapomnieli o tej zjebanej spasionej mordzie.
procz tego, ze 100% jego postow to fikcja, niczym sie nie wyroznia
Azur3
Banned
Posts: 23,213
Joined: Jul 2 2007
Gold
:
40.00
Warn: 40%
#260
Dec 28 2009 11:43am
Quote (zuozuo @ 28 Dec 2009 19:42)
no i dlaczego?
Bo on ma pełną świadomość swojego spierdolenia i naszym zdaniem, większość jego tekstów, to jawna prowokacja.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
24
25
26
27
28
43
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact