d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev12425262728376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
May 14 2009 02:46pm
Panowie! Dowód na to że metal to Sztuka przez duże S!

Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 02:46pm
Quote (sowasta @ Thu, May 14 2009, 09:38pm)
A tak z ciekawości pytam. Varg Vikernes wychodzi kiedykolwiek na wolność :P ?


Quote
Jak podaje oficjalna strona Burzum, Varg Vikernes zostanie warunkowo zwolniony z więzienia po 16 latach pozbawienia wolności. W 1993 roku został skazany na lat 21 więzienia za zabicie muzyka Mayhem - Oysteina "Euronymousa" Aarsetha oraz podpalenia trzech kościołów.

W czerwcu 2006 oraz w kwietniu 2008 roku muzyk starał się o zwolnienie warunkowe, ale jego prośby zostały odrzucone. W lipcu 2008 mógł już opuszczać zakład karny w Tromso i odwiedzać swoją rodzinę: matkę, żonę w ciąży, rocznego synka i piętnastoletnią córkę. Po wyjściu z więzienia Varg zamierza przenieść się na małą farmę w norweskim Telemark.


j/w
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
May 14 2009 02:46pm


SUICIDE SILENCE - Unanswered

zajebisty kawałek i tekst ... :)

How much must I curse your name
And put your beliefs to shame
Before you prove yourself
And end this life?

End this life

And I’ll say a fucking prayer
Because I know it won’t be answered

Where is your god? (2x)
Where is your fucking god?

And even though I don't believe in you
I pray for the day (2x)
That you end this life

So please
Take me
Away

I want the hand of god
To come and strike me down (2x)

Where is your god? (2x)
Where is your fucking god?

For all the prayers that go unanswered (2x)
Why do you think that is?
For the families that waste their time
Open your eyes

And all your prayers will go
Unanswered
Why do you think that is?
For the families that waste their time
Open your fucking eyes
Member
Posts: 11,317
Joined: Apr 18 2006
Gold: 5,780.66
May 14 2009 02:48pm
Quote (Viking SM @ Thu, 14 May 2009, 22:45)
mam nadzieje ze dobrze bolcowali ta kurwe w puszce przez te lata ;)


Jeśli ty lubisz być jebany w dupę to nie musisz innym tego, życzyć, bo nie koniecznie każdy lubi takie zabawy.

Co do Kostrzewskiego to wara, jak nie rozumiesz jego tekstów to znaczy, że jesteś debilem i nie powinieneś słuchać Metalu, proonuję hip hop zrozumiały dla każdego debila, dlatego ma niezwykłe powodzenie.
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 02:50pm
Stary, ale dobry kawalek... zna ich ktos (pytanie pewnie retoryczne :P )?

Member
Posts: 2,883
Joined: Dec 11 2006
Gold: 212.45
May 14 2009 02:51pm
Quote (gzeslaf @ Thu, 14 May 2009, 21:43)
z dupy ty jesteś. Nic z jego tekstów zapewne nie rozumiesz, a już oceniasz.


1. nie jestem z dupy
2. "teksty z dupy" - uzycie tego okreslenia nie mialo na celu obrażenie pana Romana
3. "Nic z jego tekstów zapewne nie rozumiesz" - nie znam wiekszosci jego tekstow, znam kilka kawałkow ktore b. mi sie podobaja, doceniam "walory poetyckie", ale sam przyznaj, ze niektore teksty sa bardzo infantylne, duzy wplyw na to pewnie mial pobyt w domu dziecka
4. ja Cie nie obrazam, wiec prosze o to samo

zeby offtopa nie bylo:

Cavalera Conspiracy - Sanctuary

http://www.youtube.com/watch?v=rIj3kpPYh1M
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 14 2009 02:52pm
Quote (izdwuut @ Thu, May 14 2009, 09:46pm)


Z czystej ciekawosci - orientujesz sie, czy lokalni fani maja zamiar powitac go w jakis szczegolny sposob?


Coz, to ze sie przenosi gdzies "w pizdu" niekoniecznie wynika z tego ze chce poprostu odpoczac ;)
Member
Posts: 31,826
Joined: Jul 14 2007
Gold: 0.83
May 14 2009 02:52pm
Quote (GoT @ Thu, May 14 2009, 08:48pm)
Jeśli ty lubisz być jebany w dupę to nie musisz innym tego, życzyć, bo nie koniecznie każdy lubi takie zabawy.

Co do Kostrzewskiego to wara, jak nie rozumiesz jego tekstów to znaczy, że jesteś debilem i nie powinieneś słuchać Metalu, proonuję hip hop zrozumiały dla każdego debila, dlatego ma niezwykłe powodzenie.


zgodzę się.. poniekąd

samo to, że nad tekstami trzeba się zastanawiać nie sprawia, że są one bardziej wartościowe

imo w muzyce chodzi o to, żeby uprzyjemniała czas i relaksowała

hip hop jest dosadny i prosty ( nie prostacki ), a że w większości ludzie właśnie tacy są to cieszy się on niezmiernym powodzeniem
Member
Posts: 16,472
Joined: Jul 9 2007
Gold: 7.75
Warn: 20%
May 14 2009 02:53pm
Quote (Kult91 @ Thu, 14 May 2009, 22:51)
1. nie jestem z dupy
2. "teksty z dupy" - uzycie tego okreslenia nie mialo na celu obrażenie pana Romana
3. "Nic z jego tekstów zapewne nie rozumiesz" - nie znam wiekszosci jego tekstow, znam kilka kawałkow ktore b. mi sie podobaja, doceniam "walory poetyckie", ale sam przyznaj, ze niektore teksty sa bardzo infantylne, duzy wplyw na to pewnie mial pobyt w domu dziecka
4. ja Cie nie obrazam, wiec prosze o to samo

zeby offtopa nie bylo:

Cavalera Conspiracy - Sanctuary

http://www.youtube.com/watch?v=rIj3kpPYh1M


k, care, przepraszam.
co do cavalery, to lubię :)
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
May 14 2009 02:55pm
Quote (GoT @ Thu, 14 May 2009, 21:48)
Jeśli ty lubisz być jebany w dupę to nie musisz innym tego, życzyć, bo nie koniecznie każdy lubi takie zabawy.

Co do Kostrzewskiego to wara, jak nie rozumiesz jego tekstów to znaczy, że jesteś debilem i nie powinieneś słuchać Metalu, proonuję hip hop zrozumiały dla każdego debila, dlatego ma niezwykłe powodzenie.


morda cwelu, twoj ideal jest teraz ojebany na lyso i nosi brode jak pedalski drwal z kanady wiec stfu i wypierdslaj czcic perunwita w lesie przy ognisku
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728376Next
Add Reply New Topic New Poll