d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev12425262728930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 24,293
Joined: May 19 2007
Gold: 55.46
Sep 15 2008 07:38am
pada deszczyk u was ?

Quote (realny @ Mon, Sep 15 2008, 03:39pm)
w Poznaniu nie pada



a w krk tak eh smile.gif

Quote (Owner_16 @ Mon, Sep 15 2008, 03:45pm)
w Mińsku Mazowieckim także nie pada wink.gif


fiu fiu

This post was edited by brzeszczot on Sep 15 2008 07:49am
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 15 2008 07:39am
Quote (brzeszczot @ Mon, Sep 15 2008, 02:38pm)
pada deszczyk u was ?


w Poznaniu nie pada
Member
Posts: 3,813
Joined: Sep 11 2008
Gold: 389.85
Sep 15 2008 07:45am
Quote (realny @ Mon, Sep 15 2008, 02:39pm)
w Poznaniu nie pada


w Mińsku Mazowieckim także nie pada wink.gif
Member
Posts: 60,478
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 15 2008 08:20am
Pytanie o jewelek (troche inne niz to wyzej).

ed / min / dex / ar / -15 req

Moze ktos podac wszystkie mozliwe combo (perf staty) z tymi modami na jednym jewelku?

Przyklad: [nie wiem czy w ogole takie cos istnieje]
20 ed / 8 min / 60 ar / -15 req
15 ed / 9 dex / 5 ar / -15 req

Thanks from the mountains.
Member
Posts: 8,211
Joined: Nov 16 2007
Gold: 0.00
Sep 15 2008 08:22am
Ruda Śląska przelotne opady deszczy ~9 stopni , wiatr ogolnie lepiej nie wychodzić
Member
Posts: 10,092
Joined: Dec 9 2007
Gold: Locked
Sep 15 2008 09:59am
za ile fg nabędę szarą/niebieską/czerwoną gwiazdkę i jak to zrobić tongue.gif aha i ile fg trzeba zdonować, żeby dostać donor forum access
Member
Posts: 58,852
Joined: Nov 17 2006
Gold: 68,400.00
Sep 15 2008 10:04am
Quote (Makalele @ Mon, Sep 15 2008, 04:59pm)
za ile fg nabędę szarą/niebieską/czerwoną gwiazdkę i jak to zrobić tongue.gif aha i ile fg trzeba zdonować, żeby dostać donor forum access


jasno szara 5$ / 200fg
ciemno szara 400fg / 10$
niebieska 1000fg / 25 $ + mozliwe donor acces
czerwona tajna i niktt nie wiem , że to niebieska x2 sad.gif
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Sep 15 2008 10:06am
Quote (Makalele @ Mon, 15 Sep 2008, 17:59)
za ile fg nabędę szarą/niebieską/czerwoną gwiazdkę i jak to zrobić tongue.gif aha i ile fg trzeba zdonować, żeby dostać donor forum access
Szara ~ 5$ ~ 200 fg
Niebieska ~ 25 $ ~ 1000 fg

Tutaj szukaj chetnych icon_pointr.gif http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=16597993&f=34&st=4320

Teoretycznie donor acces jest od 25$ ale nie koniecznie go dostaniesz. Jak njaguar oceni sobie, ze bedziesz w stanie zaplacic wiecej to wiecej bedziesz musial donowac - w ramach zarabiania na was.

This post was edited by Ultrasonic on Sep 15 2008 10:07am
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 15 2008 11:17am
jaka jest oficjalna strona silkroada ale polska ??
Member
Posts: 7,865
Joined: Oct 29 2007
Gold: 34.47
Sep 15 2008 11:27am
Kto to dzisiaj robil taki OPUR jako bialoskury_got? ;d
Nie chce mi sie tego przegladac ale widze ze w chuj pozamykanych tematow jego autorstwa ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev12425262728930Next
Closed New Topic New Poll