d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > .cbx1992 + .wraps <3
Prev1242526272843Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 02:03pm
To go down to zero and not catch a tenner along the way :+)


Tak, myślę, że czas, żebym na jakiś czas stał się cichym wojownikiem! Muszę przestać się wdawać w bójki! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 02:13pm
Tak, myślę, że czas, żebym na jakiś czas stał się cichym wojownikiem! Muszę przestać się wdawać w bójki! :blush:


Zdecydowanie ;) 20% już potrafi wkurwić, a co dopiero więcej.
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 02:25pm
Definitely;)20% can already piss you off, let alone more.


Tak, staram się ograniczyć do 20! Myślę, że przy 30% stracę prawa do filmów na YouTube! Nie chcę skończyć publikując mnóstwo linków! :blush:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 02:26pm
Tak, staram się ograniczyć do 20! Myślę, że przy 30% stracę prawa do filmów na YouTube! Nie chcę skończyć publikując mnóstwo linków! :blush:


No chujowo by było. Też tego nie lubię.

This post was edited by extravagant on Oct 24 2025 02:27pm
Member
Posts: 27,387
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Oct 24 2025 02:40pm
Tak, staram się ograniczyć do 20! Myślę, że przy 30% stracę prawa do filmów na YouTube! Nie chcę skończyć publikując mnóstwo linków! :blush:


Wraps wolisz kiełbasy czy smaczne bułeczki?
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 03:48pm
Jay, co robisz? :)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 10:46pm
Wraps do you prefer sausages or tasty rolls?


Szczerze mówiąc, lubię oba! Może trochę mieszanki obu! :)

^wrapsJay, what are you doing?:)


Właśnie wróciłem z pracy! Jak się masz? Widzę, że intensywnie pracujesz nad liczbą postów! :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 10:51pm
Szczerze mówiąc, lubię oba! Może trochę mieszanki obu! :)



Właśnie wróciłem z pracy! Jak się masz? Widzę, że intensywnie pracujesz nad liczbą postów! :D


No 50 już dzisiaj na pewno wleciało ^_^ nawet trochę więcej. Nie spałem nic w nocy, trochę z cbxem popisałem o 4 nad ranem, bo akurat wstał i o 6 poszedłem po energetyka. Zaraz pewnie jakąś kawę sobie zrobię i skręcę szlugę, bo mi się chce jarać ;)
Member
Posts: 95,178
Joined: Apr 1 2011
Gold: 0.75
Warn: 20%
Oct 24 2025 10:57pm
Well, 50 is definitely up a bit today^_^. I didn't sleep at all last night, I did some CBX at 4 a.m. because he woke up, and at 6 a.m. I went to get an energy drink. I'll probably make myself some coffee and roll a cigarette soon because I'm craving a smoke.;)


Kiedy byłem młodszy, często nie spałem całą noc! Teraz już nie dam rady! Jeśli nie wyśpię się, następnego dnia mam ogromny niepokój! Wygląda na to, że przegapiłem cbx1992! Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze przed pójściem spać! :)

Czy skręcanie własnych papierosów jest dość popularne w Polsce? :D
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Oct 24 2025 11:03pm
Kiedy byłem młodszy, często nie spałem całą noc! Teraz już nie dam rady! Jeśli nie wyśpię się, następnego dnia mam ogromny niepokój! Wygląda na to, że przegapiłem cbx1992! Mam nadzieję, że pojawi się jeszcze przed pójściem spać! :)

Czy skręcanie własnych papierosów jest dość popularne w Polsce? :D


Myślę, że tak, dużo taniej wychodzi i dużo osób sobie kręci. Trzeba jednak mieć dobre dojście, żeby sobie tytoń załatwić po taniości, tak z pół kilo chociaż i można robić. Niektórzy kręcą na zapas, ja kręcę na bieżąco, jak mi brakuje, to robię kolejnego. Zazwyczaj gotową paczkę ze sklepu kupuję tylko wtedy, jak jadę np. do miasta, albo jak mi się już skończy tytoń i nie mam jak załatwić, ale to się na dłuższa metę wcale nie opłaca. mówił coś o porannej mszy wcześniej i że o 6 idzie się jeszcze zdrzemnąć, więc jak zwykle Jay go chyba przegapiłeś :P ja często nie śpię, pewnie jakbym pracował, to bym się zmuszał do snu, a tak jak jestem na zasiłku, to jakoś nie czuję parcia na sen.
Go Back To Polska Topic List
Prev1242526272843Next
Add Reply New Topic New Poll