d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249824992500250125025001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 7 2012 05:19pm
Quote (Pozer @ Jul 7 2012 06:07pm)
Ale Suarez jest gorszy od Van Persiego, dlaczego wolisz gorszego gracza.


Jest moim mistrzem od kiedy wyeliminował murzynów z mundialu + potrafi zdobyć bramkę inaczej niż dołożyć głowę czy nogę + szkoła Ajaxu ( a każdy wie że po Juve to najlepszy klub na świecie, obok Valencii jeszcze)



This post was edited by playerthree on Jul 7 2012 05:21pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 8 2012 02:04pm
Quote (Pozer @ Jul 7 2012 06:07pm)
Ale Suarez jest gorszy od Van Persiego, dlaczego wolisz gorszego gracza.


i tak zaden z nich od juve nie przejdzie, a na koniec kupia jakiegos trampka z ŻENUI
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 8 2012 04:32pm
Quote (CoD_id @ Jul 8 2012 08:04pm)
i tak zaden z nich od juve nie przejdzie, a na koniec kupia jakiegos trampka z ŻENUI


Destro jest grał na wypożyczeniu w Sienie, a tak w ogóle Jovetic to też bardzo dobra opcja
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Jul 8 2012 04:40pm
Quote (playerthree @ 8 Jul 2012 01:19)
Jest moim mistrzem od kiedy wyeliminował murzynów z mundialu + potrafi zdobyć bramkę inaczej niż dołożyć głowę czy nogę + szkoła Ajaxu ( a każdy wie że po Juve to najlepszy klub na świecie, obok Valencii jeszcze)

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/541885_446143172085905_1406048092_n.jpg


mowisz o tym juve które odwołało sparing z Realem bo się bali, że dostaną lanie?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 8 2012 05:37pm
Quote (playerthree @ Jul 8 2012 11:32pm)
Destro jest grał na wypożyczeniu w Sienie, a tak w ogóle Jovetic to też bardzo dobra opcja
Nikt dobry nie przejdzie do juventusu, bo w tej lidze liczy sie kto da wiecej kasy pod stolikiem niz jak kto zagra na boisku :mellow:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2012 11:38am
no i stalo sie park oficjalnie w QPR sie wzmacniaja do tego wypozyczyli fabio
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 9 2012 11:46am
Quote (Cannabisek @ 9 Jul 2012 19:38)
no i stalo sie park oficjalnie w QPR sie wzmacniaja do tego wypozyczyli fabio


:lol:
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 9 2012 11:49am
Quote (kr90 @ 9 Jul 2012 19:46)
:lol:


no kurwa dla nich to wzmocnienie :mellow:
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
Jul 9 2012 11:55am
Quote (kr90 @ Jul 9 2012 06:46pm)
:lol:


z czego beka ?
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Jul 9 2012 11:55am
hehe 25000 :)

This post was edited by Kathorga on Jul 9 2012 11:55am
Go Back To Polska Topic List
Prev1249824992500250125025001Next
Closed New Topic New Poll