dokladnie, tymbardziej ze po akim sezonie nawet mlodzi zawodnicy nie daliby rade zagrac dwoch wielkich turniejow
arsenal to taki drugi ajax sie robi, tyle ze ajax pozniejszego etapu. swoja droga na FB przeczytalem kapitalny wpis, od razu pomyslalem ze to rollen:
"Ludzie jeden zawodnik to nie klub ..
mamy nadal wielkie gwiazdy takie jak : Podolski , Giroud , Gibbs , Walcott i wracający po kontuzji Wilshere. Klub jeszcze mu pokaże na co go stać ma bardzo młodą drużynę z przyszłością . Uszanujcie jego decyzje . Chce odejść będzie potem żałował lub nie

Ja na pewno nie będę za nim płakał ."
beke pol rana z tego mialem
heh to nie ja. :] uolkot tez podobno odchodzi
jeden epicki sezon w ciagu 8 lat ...