d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249524962497249824995001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Jul 5 2012 10:01am
w sumie arsenal takich napadziorow teraz sciagnal ze jak przez rok sie zgraja z reszta (o ile reszta skladu nie odejdzie zaraz do mancity) to moga godnie zastapic RVP
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2012 10:23am
kiedy rusza nowy sezon fantasy premier league bo nie pamietam :(
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 5 2012 10:30am
Quote (kefir @ Jul 5 2012 12:11pm)
Podobno daja im smieszne 8mln. Mozliwe, ze zostanie do konca kontraktu albo wynegocjuja wiecej.


Na bank ktos da te 15-20.
Member
Posts: 31,635
Joined: Aug 31 2006
Gold: 6,056.69
Jul 5 2012 12:29pm
Quote (CoD_id @ 5 Jul 2012 10:54)
dokladnie, tymbardziej ze po akim sezonie nawet mlodzi zawodnicy nie daliby rade zagrac dwoch wielkich turniejow



arsenal to taki drugi ajax sie robi, tyle ze ajax pozniejszego etapu. swoja droga na FB przeczytalem kapitalny wpis, od razu pomyslalem ze to rollen:
"Ludzie jeden zawodnik to nie klub ..mamy nadal wielkie gwiazdy takie jak : Podolski , Giroud , Gibbs , Walcott i wracający po kontuzji Wilshere. Klub jeszcze mu pokaże na co go stać ma bardzo młodą drużynę z przyszłością . Uszanujcie jego decyzje . Chce odejść będzie potem żałował lub nie ;) Ja na pewno nie będę za nim płakał ."
beke pol rana z tego mialem


heh to nie ja. :] uolkot tez podobno odchodzi

RVP ieknie wyjebal arsenal

jeden epicki sezon w ciagu 8 lat ...

city pewnie da z 20 M

oby dostal kontuzje

This post was edited by rollen on Jul 5 2012 12:31pm
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 5 2012 01:55pm
Quote (rollen @ Jul 5 2012 06:29pm)
heh to nie ja. :]  uolkot tez podobno odchodzi

RVP ieknie wyjebal arsenal

jeden epicki sezon w ciagu 8 lat ...

city pewnie da z 20 M

oby dostal kontuzje


no tak, ty bys nie napisal walcott tylko uolkot i nie wilshere tylko uilszer
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 5 2012 01:59pm
arsenal nie podpisze rvp che che
szkoda ich

This post was edited by Patryk1991 on Jul 5 2012 02:00pm
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 5 2012 02:01pm
Quote (CoD_id @ 5 Jul 2012 21:55)
no tak, ty bys nie napisal walcott tylko uolkot i nie wilshere tylko uilszer


nie wymagaj od niego zbyt wiele

az dziw bierze, ze 'arsenal' poprawnie potrafi napisac.

This post was edited by kr90 on Jul 5 2012 02:02pm
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 5 2012 02:28pm
Legia w formie. Wyniki spotkań ze zgrupowania w Austrii: z Metalistem Charków 1:4, ze Spartą Praga 0:4, z Universitatea Cluj 1:0 i dziś z Lokomotivem Płowdiw 1:2.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 5 2012 02:40pm
Quote (cOr @ Jul 5 2012 05:01pm)
w sumie arsenal takich napadziorow teraz sciagnal ze jak przez rok sie zgraja z reszta (o ile reszta skladu nie odejdzie zaraz do mancity) to moga godnie zastapic RVP
Giroud mial 1 dobry sezon, a Podolski nie sprawdzil sie w Bayernie - bedzie ciezko.
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Jul 5 2012 03:57pm
Quote (Pozer @ 5 Jul 2012 22:40)
Giroud mial 1 dobry sezon, a Podolski nie sprawdzil sie w Bayernie - bedzie ciezko.


poprzedni sezon też miał rewelacyjny, ale grał w Ligue 2.
Go Back To Polska Topic List
Prev1249524962497249824995001Next
Closed New Topic New Poll