d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249424952496249724985001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,810
Joined: Feb 11 2009
Gold: 400.00
Jul 5 2012 07:13am
o co chodzi z Rangersami?
Member
Posts: 32,043
Joined: Jul 24 2008
Gold: Locked
Warn: 40%
Jul 5 2012 07:24am
nie przystapia do rozgrywek z powodu 130 mln długu . mogliby przystapic ale wszytkie kluby 1 ligi musiałyby sie zgodzić ale postawiły sprzeciw
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2012 08:24am
Quote (playerthree @ 5 Jul 2012 15:13)
o co chodzi z Rangersami?


maja 140 funtow dlugu nie moga zakontraktowac graczy powyzej 18 roku zycia wyjebali ich z 1 ligi w tym miesiacu bedzie jeszcze posiedzenie na ktorym beda glosowac czy rangersi moga grac w 2 lidze jak nie to spadna do najnizszej 4 ligi
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 5 2012 09:20am
przypominam, ze dzisiaj leszek zmaga sie z druga ekipa kazachstanu w I rundzie el. LE.
ciekawe jak zagraja z boratami? :lol:
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 5 2012 09:23am
Quote (Cannabisek @ 5 Jul 2012 15:24)
maja 140 funtow dlugu nie moga zakontraktowac graczy powyzej 18 roku zycia  wyjebali ich z 1 ligi w tym miesiacu bedzie jeszcze posiedzenie na ktorym beda glosowac czy rangersi moga grac w 2 lidze jak nie to spadna do najnizszej 4 ligi


140 funtow? to biedaki :O
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 5 2012 09:24am
avb podpisal pierwszego grajka z chelsea

http://i.ytimg.com/vi/5Din4B3p2Qk/0.jpg
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jul 5 2012 09:27am
Quote (Patryk1991 @ 5 Jul 2012 16:24)
avb podpisal pierwszego grajka z chelsea

http://i.ytimg.com/vi/5Din4B3p2Qk/0.jpg


keylogger
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2012 09:37am
Quote (EustachyMotyka @ 5 Jul 2012 17:23)
140 funtow? to biedaki :O


MILIONOW zapomnialem dopisac :(

za to tez im zajebali 10pkt w sezonie

This post was edited by Cannabisek on Jul 5 2012 09:38am
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 5 2012 09:46am
Quote (kr90 @ 5 Jul 2012 07:58)
Szeroka kadra Hiszpanii na Igrzyska Olimpijskie:

Bramkarze: David De Gea (Manchester United), Joel Robles (Atletico Madryt), Diego Mariño (Villarreal).

Obrońcy: Azpilicueta (Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), San José (Athletic Bilbao), Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Pomocnicy: Thiago Alcántara (Barcelona), Ander Herrera (Athletic), Koke (Atletico Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic Bilbao).

Napastnicy: Adrian (Atletico Madryt), Álvaro Vázquez (Espanyol), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).



podejrzewam, ze bedzie zloto.  B)



Thiago jednak nie jedzie na Olimpiadę, jest kontuzjowany niestety ~~
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 5 2012 09:52am
Quote (kefir @ Jul 5 2012 01:11pm)
Podobno daja im smieszne 8mln. Mozliwe, ze zostanie do konca kontraktu albo wynegocjuja wiecej.
Nie ma szans ze pojdzie do Juve, juz predzej PSG.
Go Back To Polska Topic List
Prev1249424952496249724985001Next
Closed New Topic New Poll