d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev1249324942495249624975001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 5 2012 03:54am
Quote (Rafi-14 @ Jul 5 2012 08:34am)
moze byc tylko 3 zawodnikow powyzej 23 lat, wiec starszyzna nie mogla jechac


dokladnie, tymbardziej ze po akim sezonie nawet mlodzi zawodnicy nie daliby rade zagrac dwoch wielkich turniejow

Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 5 2012 09:03am)
ponieważ tylko 3 sloty mogą zająć zawodnicy powyżej 23 roku życia
miał jechać jeszcze Busquets, ale stwierdzono, że grał ostatnio coś za dużo spotkań i ma jechać na wakacje



zobaczymy jak mu wyjdzie druga przygoda z angielskim "drewnofutbolem"




Piersi stwierdził, że nie podpisze nowego kontraktu z Arsenalem i zapewne spierdoli do ManU albo innego City
nie ma to jak polityka Arsenalu utrzymująca zawodników przy sobie




W nieco ponad godzinę organizatorzy sprzedali 40 tysięcy biletów na towarzyski mecz piłkarski Barcelony z Manchesterem United. Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia na Ullevi Stadium w Goeteborgu (Szwecja).


arsenal to taki drugi ajax sie robi, tyle ze ajax pozniejszego etapu. swoja droga na FB przeczytalem kapitalny wpis, od razu pomyslalem ze to rollen:
"Ludzie jeden zawodnik to nie klub .. mamy nadal wielkie gwiazdy takie jak : Podolski , Giroud , Gibbs , Walcott i wracający po kontuzji Wilshere . Klub jeszcze mu pokaże na co go stać ma bardzo młodą drużynę z przyszłością . Uszanujcie jego decyzje . Chce odejść będzie potem żałował lub nie ;) Ja na pewno nie będę za nim płakał ."
beke pol rana z tego mialem
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Jul 5 2012 03:56am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 5 2012 11:03am)
ponieważ tylko 3 sloty mogą zająć zawodnicy powyżej 23 roku życia
miał jechać jeszcze Busquets, ale stwierdzono, że grał ostatnio coś za dużo spotkań i ma jechać na wakacje



zobaczymy jak mu wyjdzie druga przygoda z angielskim "drewnofutbolem"




Piersi stwierdził, że nie podpisze nowego kontraktu z Arsenalem i zapewne spierdoli do ManU albo innego City
nie ma to jak polityka Arsenalu utrzymująca zawodników przy sobie




W nieco ponad godzinę organizatorzy sprzedali 40 tysięcy biletów na towarzyski mecz piłkarski Barcelony z Manchesterem United. Spotkanie odbędzie się 8 sierpnia na Ullevi Stadium w Goeteborgu (Szwecja).


Ciekawe kiedy pójdzie do "pizdofutbolu"...
Member
Posts: 1,670
Joined: Jun 25 2012
Gold: 2,394.10
Jul 5 2012 03:57am
Quote (CoD_id @ Jul 5 2012 12:54pm)
dokladnie, tymbardziej ze po akim sezonie nawet mlodzi zawodnicy nie daliby rade zagrac dwoch wielkich turniejow



arsenal to taki drugi ajax sie robi, tyle ze ajax pozniejszego etapu. swoja droga na FB przeczytalem kapitalny wpis, od razu pomyslalem ze to rollen:
"Ludzie jeden zawodnik to nie klub ..mamy nadal wielkie gwiazdy takie jak : Podolski , Giroud , Gibbs , Walcott i wracający po kontuzji Wilshere. Klub jeszcze mu pokaże na co go stać ma bardzo młodą drużynę z przyszłością . Uszanujcie jego decyzje . Chce odejść będzie potem żałował lub nie ;) Ja na pewno nie będę za nim płakał ."
beke pol rana z tego mialem


van persie jurz nie gra w kanonierah?
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 5 2012 03:58am
Quote (studenciak @ Jul 5 2012 09:57am)
van persie jurz nie gra w kanonierah?


koles pisze przez pryzmat jego odejscia, tzn pod artykulem o jego ewentualnym odejsciu, wiec z gory zaklada ze juz nie gra.
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Jul 5 2012 04:31am
Quote (CoD_id @ 5 Jul 2012 09:54)
arsenal to taki drugi ajax sie robi, tyle ze ajax pozniejszego etapu. swoja droga na FB przeczytalem kapitalny wpis, od razu pomyslalem ze to rollen:
"Ludzie jeden zawodnik to nie klub ..mamy nadal wielkie gwiazdy takie jak : Podolski , Giroud , Gibbs , Walcott i wracający po kontuzji Wilshere. Klub jeszcze mu pokaże na co go stać ma bardzo młodą drużynę z przyszłością . Uszanujcie jego decyzje . Chce odejść będzie potem żałował lub nie ;) Ja na pewno nie będę za nim płakał ."
beke pol rana z tego mialem


tylko że Ajax sobie wychowuje zawodników i zarabia na ich sprzedaży, w Arsenalu z wychowaniem jest dość przeciętnie

Podolskiego czy ewentualnie Giroud do grona gwiazd można zaliczyć, ale kurwa Gibbs czy Walcott? wtf? to są średniacy i to "mocno średni"
a Wilshere po odejściu Piersi zapewne przejmie opaskę kapitańską i tradycyjnie za rok również spierdoli...

Quote (studenciak @ 5 Jul 2012 09:57)
van persie jurz nie gra w kanonierah?


powiedział że ma wyjebane i spierdala do City :(

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Jul 5 2012 04:38am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jul 5 2012 04:53am
Quote (kr90 @ Jul 5 2012 08:58am)
Szeroka kadra Hiszpanii na Igrzyska Olimpijskie:

Bramkarze: David De Gea (Manchester United), Joel Robles (Atletico Madryt), Diego Mariño (Villarreal).

Obrońcy: Azpilicueta (Marsylia), Jordi Alba (Barcelona), Javi Martínez (Athletic Bilbao), Domínguez (Borussia Mönchengladbach), Montoya (Barcelona), Botía (Sporting de Gijón), San José (Athletic Bilbao), Iñigo Martínez (Real Sociedad).

Pomocnicy: Thiago Alcántara (Barcelona), Ander Herrera (Athletic), Koke (Atletico Madryt), Oriol Romeu (Chelsea), Isco (Málaga), Mata (Chelsea), Muniain (Athletic Bilbao).

Napastnicy: Adrian (Atletico Madryt), Álvaro Vázquez (Espanyol), Tello (Barcelona), Rodrigo (Benfica).



podejrzewam, ze bedzie zloto.  B)
Team GB >>>> Brazil >>>>>> reszta
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Jul 5 2012 05:00am
Quote (SleepNowInThe Fire @ Jul 5 2012 10:31am)
tylko że Ajax sobie wychowuje zawodników i zarabia na ich sprzedaży, w Arsenalu z wychowaniem jest dość przeciętnie

Podolskiego czy ewentualnie Giroud do grona gwiazd można zaliczyć, ale kurwa Gibbs czy Walcott? wtf? to są średniacy i to "mocno średni"
a Wilshere po odejściu Piersi zapewne przejmie opaskę kapitańską i tradycyjnie za rok również spierdoli...



powiedział że ma wyjebane i spierdala do City :(


Dlatego uzylem okreslenia pozniejszego etapu, ksztaltuja utalentowanych dzieciakow, no i jakies pieniadze tez maja.
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Jul 5 2012 05:02am
Quote (studenciak @ 5 Jul 2012 11:57)
van persie jurz nie gra w kanonierah?


jak arsenal chce zarobic to musi go opierdolic w tym okienku bo w nastepnym sezonie odejdzie za friko HEHEH
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 5 2012 06:11am
Quote (Cannabisek @ Jul 5 2012 11:02am)
jak arsenal chce zarobic to musi go opierdolic w tym okienku bo w nastepnym sezonie odejdzie za friko HEHEH


Podobno daja im smieszne 8mln. Mozliwe, ze zostanie do konca kontraktu albo wynegocjuja wiecej.
Member
Posts: 7,779
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 5 2012 06:18am
znajdzie się drugi van pesrie, nie ma za rozpaczac
Go Back To Polska Topic List
Prev1249324942495249624975001Next
Closed New Topic New Poll